Kedves WhiteFrost!
Nagyon köszönöm a jókívánságokat és a segítséget, meg a cuccokat.
Ha visszajövünk, majd mi külön is találkozunk.
Fiad jobban van?
Sok az egész családnak Josza és Cilla
Nagyon jó készülődést és jó utat valamint nyaralást. Nagyon vigyázzatok magatokra addig is míg elindultok, utána megaztán megint csak vigyázzatok. Gondolunk rátok, érezzétek jól magatokat.
Mostanában egy kicsit ritkábban járok erre, de azért be-be nézek. Látom már kezditek a csomagolást. Ez az időszak az utazás egyik legkellemesebb része. Kívánok nektek problémamentes utazást, nagyon jó időt, sok szép élményt.
Éva
Már csak 4 nap... Érezzétek magatokat nagyon jól (ez nem lesz nehéz ezen a gyönyörű szigeten), és ne felejtsétek felfedezni a nyugati partszakaszokat, azok a legszebbek! Gyönyörű időt kívánok Nektek!
Azért kérdeztem,hogy béreltek-e, mert nélküle és a vele járó rengeteg hely megismerése nélkül soha nem tudtunk mi meglenni még seholsem.Menni,látni,megismerni.Gondolom ti sem vagytok helyhez kötött nyaralók, ahhoz meg nélkülözhetetlen egy pár napra a járgány.Remélem sikerül relative olcsón egy kondis kocsit szerezni és akkor "jajj" az elérhetetlen helyeknek, szépségeknek.Jöhet a fotózás.
Kivánok Nektek príma ídőt,kellemes pihenést, és Zante minél jobb megismerését.Marathonisit ne felejtsétek,ha netán fókával is találkoznátok valahol és még képet is tudsz róla csinálni arra én is "vevő"
lennék. Gerakasban a teknőc "elletőt" se hagyjátok ki...
Kedves Zsebkuty!
Sok kellemes meglepetés ért a Hellason bennünket, node, hogy költeményt írjanak hozzánk!? Ilyen még nem volt. Nagyon szépen köszönjük. Sokat fogunk gondolni Rád és mindenről beszámolunk, meg hozunk sok képet is.
Nagyon sok puszi küldünk: Josza és Cilla
Kedves Atosz!
Valószínűleg egy hétre kölcsönzünk autót, ha sikerül jelentős engedményt kialkudni valamelyik kölcsönzővel. Ha nem, akkor 3-4 napra.
Nem túl jól vagyunk most eleresztve lével. Nincsen vész, de minden fillért meg kell gondolni, mire költünk? Gondolom ez az időszak mindenkinek nehéz. Tényleg hamar eltelik már ez a pár nap Cilla már piszkosul pakol, hogy ne az utolsó pillanatra maradjon minden.
Kedves Barátom!
Nagyon köszönöm a sok információt, türelmet és segítséget.
Üdv: Josza