Zakynthos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 383 384 385 ... 490 491 492   >
Üzenet
  Josza2 | #101394 Üzenet | 2009-05-25 20:57:32 |
hadiandi írta:
Cilla és Josza!
Nagyon jó utat kívánok, és szuper időt! még egy kis plusz: https://hadiandi.xfree.hu/128283 icon_smile.gif érezzétek nagyon jól magatokat!

Kedves Andi!
Nagyon köszönjük a kedvességedet és a segítséget. Külön köszönet az albumért
Üdv : Josza és Cilla
  Josza2 | #101391 Üzenet | 2009-05-25 20:55:24 | Válasz a #101233. hsz-ra Előzmény #101233
Kedves WhiteFrost!
Nagyon köszönöm a jókívánságokat és a segítséget, meg a cuccokat.
Ha visszajövünk, majd mi külön is találkozunk.
Fiad jobban van?
Sok kiss.gif az egész családnak Josza és Cilla
  Karaj | #101385 Üzenet | 2009-05-25 20:43:12 |
Jó utat nektek Josza és jó pihenést!
Várom én is nagyon az infókat.
  Hadiandi | #101298 Üzenet | 2009-05-25 17:12:00 |
Cilla és Josza!
Nagyon jó utat kívánok, és szuper időt! még egy kis plusz: http://hadiandi.xfree.hu/128283 icon_smile.gif érezzétek nagyon jól magatokat!
  WhiteFrost | #101233 Üzenet | 2009-05-25 10:59:34 | Válasz a #101223. hsz-ra Előzmény #101223
Cilla, Josza!

Nagyon jó készülődést és jó utat valamint nyaralást. Nagyon vigyázzatok magatokra addig is míg elindultok, utána megaztán megint csak vigyázzatok. Gondolunk rátok, érezzétek jól magatokat.
  Josza2 | #101223 Üzenet | 2009-05-25 10:02:36 | Válasz a #101221. hsz-ra Előzmény #101221
Nagyon aranyos vagy Évi!
Nagyon köszönjük. Közben látom voltatok Párizsban is.
Üdv: Josza
  Szepeva | #101221 Üzenet | 2009-05-25 09:41:40 |
Sziasztok Joszáék!

Mostanában egy kicsit ritkábban járok erre, de azért be-be nézek. Látom már kezditek a csomagolást. Ez az időszak az utazás egyik legkellemesebb része. Kívánok nektek problémamentes utazást, nagyon jó időt, sok szép élményt.
Éva
  Josza2 | #101216 Üzenet | 2009-05-25 09:25:33 | Válasz a #101213. hsz-ra Előzmény #101213
Kedves Ildikó és Firkamanó!
Nektek is nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat.
Josza és Cilla
  Firkamano | #101213 Üzenet | 2009-05-25 09:18:58 | Válasz a #101073. hsz-ra Előzmény #101073
Cilla és Josza!

Már csak 4 nap... Érezzétek magatokat nagyon jól (ez nem lesz nehéz ezen a gyönyörű szigeten), és ne felejtsétek felfedezni a nyugati partszakaszokat, azok a legszebbek! Gyönyörű időt kívánok Nektek!

És várjuk a fényképeket!! icon_biggrin.gif
  Atosz | #101141 Üzenet | 2009-05-24 17:17:10 | Válasz a #101069. hsz-ra Előzmény #101069
Szia Josza!

Azért kérdeztem,hogy béreltek-e, mert nélküle és a vele járó rengeteg hely megismerése nélkül soha nem tudtunk mi meglenni még seholsem.Menni,látni,megismerni.Gondolom ti sem vagytok helyhez kötött nyaralók, ahhoz meg nélkülözhetetlen egy pár napra a járgány.Remélem sikerül relative olcsón egy kondis kocsit szerezni és akkor "jajj" az elérhetetlen helyeknek, szépségeknek.Jöhet a fotózás.
Kivánok Nektek príma ídőt,kellemes pihenést, és Zante minél jobb megismerését.Marathonisit ne felejtsétek,ha netán fókával is találkoznátok valahol és még képet is tudsz róla csinálni arra én is "vevő"
lennék. icon_smile.gif Gerakasban a teknőc "elletőt" se hagyjátok ki... icon_biggrin.gif

Szevasztok.Mégegyszer: jó nyaralást!! icon_smile.gif

Üdv:Atosz icon_wink.gif
  Ildiko25 | #101081 Üzenet | 2009-05-24 13:19:35 | Válasz a #101073. hsz-ra Előzmény #101073
Sziasztok!

Zökkenő mentes utat, és nagyon szép nyaralást kívánok nektek! Érezzétek nagyon jól magatokat a szigeten, és várjuk majd a beszámolót! icon_smile.gif
  Josza2 | #101073 Üzenet | 2009-05-24 12:31:39 | Re:
Mindenkinek nagyon köszönjük a segítséget!
Josza és Cilla
  Josza2 | #101072 Üzenet | 2009-05-24 12:30:42 | Re:
Kedves Zsebkuty!
Sok kellemes meglepetés ért a Hellason bennünket, node, hogy költeményt írjanak hozzánk!? Ilyen még nem volt. icon_surprised.gif icon_smile.gif Nagyon szépen köszönjük. Sokat fogunk gondolni Rád és mindenről beszámolunk, meg hozunk sok képet is. icon_lol.gif icon_cool.gif
Nagyon sok puszi küldünk: kiss.gif kiss.gif kiss.gif Josza és Cilla
  Josza2 | #101070 Üzenet | 2009-05-24 12:23:15 | Válasz a #101025. hsz-ra Előzmény #101025
Kedves Kuku és Angel!
Nagyon köszönjük a jókívánságokat. Ha megjövünk hozunk sok képet, beszámolót és információt.
Üdv Josza és Cilla
  Josza2 | #101069 Üzenet | 2009-05-24 12:18:09 | Válasz a #100961. hsz-ra Előzmény #100961
Kedves Atosz!
Valószínűleg egy hétre kölcsönzünk autót, ha sikerül jelentős engedményt kialkudni valamelyik kölcsönzővel. Ha nem, akkor 3-4 napra.
Nem túl jól vagyunk most eleresztve lével. Nincsen vész, de minden fillért meg kell gondolni, mire költünk? Gondolom ez az időszak mindenkinek nehéz. Tényleg hamar eltelik már ez a pár nap Cilla már piszkosul pakol, hogy ne az utolsó pillanatra maradjon minden.
Kedves Barátom!
Nagyon köszönöm a sok információt, türelmet és segítséget.
Üdv: Josza icon_lol.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 383 384 385 ... 490 491 492   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu