Sziasztok. Beszter. Bár csak az enyém lenne az a viskó. A képekről a következő a helyzet. 484 Db van fenn, de nem tudom sorba tenni. Ráklikkelek az elemek rendezésére, sorba rakom, elmentem, és minden visszaugrik az eredeti állapotba. Próbáltam átütni a fotó készités dátumát, de igy sem teszi abba a sorrendbe amibe én akarom. Ha igy jó akkor nagyon szivesen felteszem.
Szia Lady!
Fogós kérdés,de szerintem nem biztos,hogy jó helyen érdeklődsz!Mi ugyanis itt Sarti imádók vagyunk! De ha még nem voltál Sartin és kipróbálod Te is az leszel!! Hogy mennyire bulizós Sarti?Szerintem teljesen kielégítő.Itt is van disco,koktél bár!Nagyon kiépült az elmúlt években!Elhangzott már Sartiról is ,hogy tiszta Siófok,de nem lopta be magát a szívünkbe az illető!Igen itt is sok a magyar,de mint leírtuk akkor is ez amiatt van ,hogy a magyar turista ezt engedheti meg magának!
Egyszóval ki kell próbálni!
Szoktam írni,hogy Sartit meglátni és megszeretni!No de ízlések és pofonok!
Remélem mások írnak Neked véleményt,de mint az elején jeleztem itt mindenki Sarti Fun!
UGYE????
Persze hogy nem fogom be lopni magamat a szivetekbe pont nem is érdekel
De amikor eltudok menni mondjuk Pargára ,Thassosra,Kefalóniára ,Zakyntosra ugyan abból a pézből akkor mért kellene Sartira mennem
Szerintetek akkor mért
Tölem bárki bármit mond Sarti szép és tényleg jó csak az a baja hogy
Görögország Siófoka Szóval én tisztelem becsülöm azokat akik ide járnak évente ill. eltudnak csábulni néhány hozzá szólás miatt és ezek után választanak
De aki ide szeretne menni kicsit nézzen szét más helyeken is mert vannak ennél szeb és jobb helyek is
És nem kell lépten nyomon magyarba ütközni
Sziasztok!
Hát oszinten megmondva inkabb talalkozom magyrokkal,mert mar volt tapasztalatom orosz,nemet es angol turistakhoz.Elég rossz tapasztalatok,persze tisztelet a kivételnek
Lady
Férjem kedvence Sarti. Ja és persze én is imádom, csak én először Kamena Vourlában voltam és mint első görög élmény 1996-ból máig felejthetetlen. (Bocsi a többiektől)
Gyönyörű a part, a homok aranycsillámos. Mindenki megtalálja, amit keres. Mi kalózhajóztunk és aug-ban újra megyünk Attiláékhoz. Nagyon családias velük a program.
Idén szeretnék az Amoulani programon is résztvenni.
Tavaly voltunk Paralián, de Sarti más, ahogy a többiek is írták görögösebb.
Sziasztok. Szerintem mindenkinek van egy kis igaza. Én szeretem Sartit, de pont az idei nyaralásnál döntöttük el, hogy a következő években menjünk mindig máshova. Sartin már négyszer voltnk. Megértem azokat is akik mindig oda mennek, nem kell nyelvet tudni, szeretik azt amikor a leggtöbb helyen magyarul szólnak hozzájuk. Egy görög étlapról választani, hát nem könnyü. Sokan nem beszélnek angolul, németül, görögül meg végképp. Én is voltam más helyen, Kefalónia, Lefkada, Vourvourou,stb. Az idén három napot fürödtünk Sartin, a többi idő a környék felfedezésével ment el. Rengeteg olyan eldugott öbölben jártunk ahol legalább olyan jó volt a viz. Hozzáteszem ezen a részen mindenhol jó.Én ugy gondolom minél többet látok görögországból annál jobban tetszik. Egy új hely persze nem mindig fog tetszeni, nem jó az apartman, köves a part, nem elég tiszta a viz, stb. Mindenki elmondhatja a véleményét, persze mások megbántása nélkül, a másik oldal pedig tartsa tiszteletben ha valakinek más a véleménye mint neki. a negativ dolgokból is sokat lehet tanúlni. Egy biztos fogok még Sartin nyaralni pár év múlva. Remélem nem bántottam meg senkit ezekkel a sorokkal.
Sziasztok. Szerintem mindenkinek van egy kis igaza. Én szeretem Sartit, de pont az idei nyaralásnál döntöttük el, hogy a következő években menjünk mindig máshova. Sartin már négyszer voltnk. Megértem azokat is akik mindig oda mennek, nem kell nyelvet tudni, szeretik azt amikor a leggtöbb helyen magyarul szólnak hozzájuk. Egy görög étlapról választani, hát nem könnyü. Sokan nem beszélnek angolul, németül, görögül meg végképp. Én is voltam más helyen, Kefalónia, Lefkada, Vourvourou,stb. Az idén három napot fürödtünk Sartin, a többi idő a környék felfedezésével ment el. Rengeteg olyan eldugott öbölben jártunk ahol legalább olyan jó volt a viz. Hozzáteszem ezen a részen mindenhol jó.Én ugy gondolom minél többet látok görögországból annál jobban tetszik. Egy új hely persze nem mindig fog tetszeni, nem jó az apartman, köves a part, nem elég tiszta a viz, stb. Mindenki elmondhatja a véleményét, persze mások megbántása nélkül, a másik oldal pedig tartsa tiszteletben ha valakinek más a véleménye mint neki. a negativ dolgokból is sokat lehet tanúlni. Egy biztos fogok még Sartin nyaralni pár év múlva. Remélem nem bántottam meg senkit ezekkel a sorokkal.
Ezért van a Hellász.hu
Tanulj és keres nagyjából minden válasz fent van
Tihi, ahogy látom az utazólistában mások is mennek akkor, amikor Ti. Írj privit nekik, hátha mehettek együtt!
-törölt nick 12762 | #166478 | 2011-06-20 20:54:18 | Válasz a #166414. hsz-ra
Na akkor egy kis ellenvélemény:
Én gyakorlott Paraliára utazó vagyok, ismerem a falut, mindig a csendes környéken lévő apartmanokban szállok meg.
Paralia nyilván ugyanúgy üdülőfalu, mint Sarti... de én spec. semmi párhuzamot nem látok Paralia/Sarti és Siófok között.
Kinek a pap, kinek a paplan... Paralia szinte Észak-Görögo. középpontja, Sartitól Athénig, Edessa, Meteorák, stb. egész jól elérhetők (persze ez relatív egy ilyen nagy országban). Én is szeretek kirándulgatni, felfedezni, de ugyanakkor kikapcsolódni, pihenni is. Este egy kis mászkálás a bazári forgatagban, nappal pihenés vagy kalandtúra...
Sartin valahogy kevesebb lehetőségem volt, úgy érzem.
Tény, hogy vannak szebb helyek (bár az Olympos azért viszi a prímet) is, ezt tapasztalatból mondom...
Sokan pont ezt a két helyet degradálják, ugyanazokkal a kifejezésekkel:
"n-edik Siófok"
"minden második ember magyar"
"inkább Szahalinba mennék mint oda"
és így tovább...
Aztán mikor egy-egy ilyen vélemény gazdájával négyszemközt elbeszélgetünk, kiderül általában, hogy csupán nem tudtak beilleszkedni az ottani életbe. Aki pedig nem szereti, hogy kint magyar szót hall, annak itthon sem lehet valami jó
Engem például ez nem zavar, én örülök, hogy 1000 km-ről más honfitárs is ide jött pihenni. A viselkedési problémás emberek pedig ugyanúgy lehetnek románok, szerbek, németek, mint magyarok...
Bitang. Neked is igazad van. Pont most nézegetem Stavrost, egy apartman van az iroda katalógusában. Nagyon különböző vélemények vannak róla. De ez engem nem tántorit el, hogy augusztusban elmenjek oda. Lehet, hogy nekem be fog jönni. Ha jól akarom magam érezni azt görögországon belül bárhol megtehetem, és remélem sikerülni is fog.
Akik a Kipriotisba mennek, azoknak tettem be ezt a képet, ez a hátsó szobák "kilátása", illetve belátása. Mindenki, aki az emeletre megy, belát a teraszra. Annyi pozitívum van benne, hogy egy picit látszódik a tenger a pálmák között.
Még annyit tennék hozzá a képhez, hogy ez a terasz közvetlenül egy másik apartmanra néz, illetve azok bejáratára, így elég forgalmas a hely. Kilátás 0, nézelődni nem lehetséges. Ettől eltekintve jó maga a szoba, csak engem ez nagyon lehangolt, amikor megkaptuk a szobát.