Tihi, drukkolok! Max a magyar határtól mehettek együtt, ha máshonnan mennek a többiek. Ha pedig Sartisokat nem sikerül kifogni, akkor Thesszalonikiig is mennek szerintem a máshova utazók közül többen.
Mondjuk az együtt utazás se jön be mindenkinek. Igaz mi nem próbáltuk.
A Sarti és Paralia a magyar Siófok szinte minden évben előjön.... Mondjuk én mennék máshova is, ha elég pénzem lenne, egész nyáron Görögországban lennék, akkor sok helyre eljutnék.
Ez az én formám! Nagy sokára megtalálom a felhasználót ahol tudnék írni. Erre látom, hogy visszamondták az utat. Már csak azért sem adom fel keresgélek tovább.
Papamaci! Már a múltkor is jeleztem,hogy ha valaki véleményt kér,akkor véleményt fogok írni!Az enyémet és nem a tiedet!Az,hogy ebből Lady mit tart meg magának az pedig az Ő dolga!
Abban is igazad van,hogy erre van a Hellasz fóruma!De azt nem értem,hogy ha neked egyire gáz Paralia,Sarti és más olyan nyaralóhely,ahol sok a magyar turista,akkor miért is olvasod ezeket az oldalakat??!!Mi is jártunk nagyon sok helyen (Korfu,Olaszország,Spanyolország),voltak ezek között "drága" utak is ,de ha arra futja ,hogy "Siófokra" menjünk,akkor Siófokra megyünk!!!Megjegyzem ,akkor is itt éreztem legjobban magam!!
Egyébként 1 fő kivételével szerintem sikerül tisztelettel bánnunk egymás véleményével és ,ha nem egyezik a véleményünk,akkor sem ilyen lekezelő stílusban válaszolunk egymásnak!
Maradok TISZTELETTEL!!
Sarti vagy Paralia.
Bitang, te szinte mindig ugyanazt írod le, amit én is gondolok, (egyszer hátha összefutunk Görögországban).
Lényeges , hogy mivel vagy bármelyik helyen (kocsi vagy busz ) és szórakozni akarsz vagy pihenni én 2007. ben Sarti által lettem megfertőzve Görögországgal, majd 2008.-ban Paralián voltunk.
Ha busszal mégy akkor bizonyos korlátok közé vagy szorítva, és sem Sartit sem Paraliát ill, környékét nem tudtod igazán felfedezni. ( ha kocsit bérelsz akkor meg minek mégy busszal?)
Paralián nekem forgolódnom kellett (tenger és az olimposz látványa), hogy mindent megkapjak egyben ami Sartin forgolódás nélkül megy.( Tenger és az Atosz )
Nekem Sarti jött be jobban, és a tavalyi első autós nyaralásunk tapasztalati alapján idén is lesz sok látnivaló Sartin és környékén amit még nem fedeztünk fel.
Egyébként Paraliára is elmennék bármikor.
Paralián a kabócák zizegését is hiányoltam!
Sarti természeti környezete szerintem szebb mint Paraliáé.
Bitang!
Ha itt a fórumon nem tud valaki beilleszkedni,miért várjuk,hogy egy idegen ország kultúrájába beilleszkedjen!?
Ja el is felejtettem,hogy "Siófok" nem idegen országban van!!
Ha kocsival mentek nyárvégén, akkor az a hely is jó lesz, ajánlanám neked Busaianikó és Josza 2 beszámolóit, ott is van látnivaló fájintos kis hely.
üdv.