Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 599 600 601 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Frenzi | #166805 Üzenet | 2011-06-22 14:18:42 | Válasz a #166804. hsz-ra
Uhh, már látom. Reméltem, hogy közelebb van:( Van fenn egy uj album Nei Poriról és nagyon szép hely ez is, megnéztem volna, de így lehet hogy kimarad.

Köszi az infót
  Lafka80 | #166807 Üzenet | 2011-06-22 14:35:10 | Válasz a #166759. hsz-ra Előzmény #166759
Sziasztok!

Ginaaa már Vagyok! icon_biggrin.gif
Szerintem tuti lehet lehet. 7 és 10 éjszakára biztos. az 5 napot azért kérdezd meg, nem tudni mennyire vannak betáblázva az apartmanjai.

Üdv.
L.
  Ginaaa79 | #166809 Üzenet | 2011-06-22 14:38:22 |
Valaki írt pár napja, ők 4 napra foglaltak Hajninál. Úgyhogy, ha van hely, akkor mikor mennétek Linda, akkor mehet az 5 nap tuti.
  Norcsibaba | #166812 Üzenet | 2011-06-22 14:54:09 |
TaousanisTours! Szeretném kérdezni,mi lehet az oka annak,hogy egy-két napja nem lehet betölteni az iroda előtti webkamerát.
  OdeLinda | #166816 Üzenet | 2011-06-22 15:55:16 | Válasz a #166809. hsz-ra Előzmény #166809
Köszi Ginaaaa! icon_smile.gif
Már írtam délelőtt e-mailt most nézegetem a levelezőmet két percenként... :S icon_smile.gif
  OdeLinda | #166818 Üzenet | 2011-06-22 15:59:15 |
Sancho!

Ahogy olvasom a hsz-eket, már kezdem azt észrevenni, hogy nem a látnivalókat jegyzetelem, hanem a kajákat, piákat, és hogy hol érdemes enni... icon_biggrin.gif

Linda
  Wucy | #166829 Üzenet | 2011-06-22 17:49:47 |
2011es arlistat irjatok,hogy tudjunk mire szamitani.

melyik uzlet a legolcsobb szerintetek a mindennapi szuksegletek beszerzesere?
a nagy sarga supermarket?
  Kszifiasz | #166836 Üzenet | 2011-06-22 18:58:27 |
Sziasztok. Odelinda. Dinnyebubus.
Köszönöm. Kétszer menni egy évben, lehet furcsának tünik, de komolyan nem kerül sokkal többe mint belföldön.
  Lafka80 | #166849 Üzenet | 2011-06-22 20:23:55 | Válasz a #166829. hsz-ra Előzmény #166829
Helllllllo! icon_cool.gif

Szerintem mindkét boltban vannak jó áron ill. jobb áron dolgok mint a másikban. Ki kell tapasztalni, van ami itt, van ami ott az olcsóbb. Pl. Sassossal szembeni boltban a gyümi, zöldség frissebbek, olcsóbbak. A nagy Sárga super m.-ben a rostosok, sör, stb... De ez csak töredéke az áruknak. Be kell nézni mindkettőbe.
Két sör között szívesen látott vendég a Ponty és Görögország. icon_lol.gif
Üdv.
L.
  Csilla1977 | #166851 Üzenet | 2011-06-22 20:45:58 |
Sziasztok!

A kupont Linda nyerte Ő volt a gyorsabb!

Ilyen az én formám, Alanya nem jött össze, de ha minden igaz Side Alba Resort befoglalva. Jövök ám még, nem tudtok lerázni, csak azért mert idén nem tudunk Sartira menni icon_smile.gif. Puszi mindenkinek
  Kszifiasz | #166854 Üzenet | 2011-06-22 21:04:46 |
Lafka. Két sör között... Pontosan igy van, sajna az égei tengerben nincs ponty. Láttad amit én fogtam? Hát vicc. Ez van vagy 15kg.
  Beszter | #166857 Üzenet | 2011-06-22 21:30:02 |
Csilla!
Azért köszi és remélem sikerül valami jó nyaralást kifognotok,bárhová is menjetek!
  Kszifiasz | #166864 Üzenet | 2011-06-22 21:52:20 |
Szia Beszter. Hogy megy az idő, már csak egy számjegyü a hátralévő napok száma.
  OdeLinda | #166865 Üzenet | 2011-06-22 21:52:50 | Válasz a #166836. hsz-ra Előzmény #166836
Tudom hogy nem kerül sokkal többe, csak a főnökeimmel elég nehéz lenne lezsírozni. Ráadásul úgy, hogy a párommal egy helyen, sőt egy irodában ülünk. icon_biggrin.gif

De kívánom hogy az augusztusi is legalább olyan jó, ha nem jobb legyen mint a mostani volt. icon_smile.gif
  Kszifiasz | #166870 Üzenet | 2011-06-22 22:10:59 |
Odelinda. Köszi. Biztos jó lesz. Augusztusba leállás van nálunk, igy könnyen lehet tervezni.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 599 600 601 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu