Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 608 609 610 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Gyula15 | #167823 Üzenet | 2011-06-30 07:32:47 |
Sziasztok!

Minden most indulónak jó nyaralást és jó időt kívánok! A Mythosotok mindig hideg legyen! icon_biggrin.gif
  T.Márta | #167825 Üzenet | 2011-06-30 08:04:28 | Válasz a #167797. hsz-ra Előzmény #167797
beszter! Lázban égünk, sok minden miatt, sarokba gyüjtöm a cuccost és holnap csomagolás!
  Dettix | #167826 Üzenet | 2011-06-30 08:16:44 |
Nagyon jó nyaralást a most indulóknak! Irigykedem ám rendesen! icon_wink.gif
  Pistu | #167827 Üzenet | 2011-06-30 08:34:08 | Re:
Csilla86 írta:
Kedves Pistu. Gyönyörűek a képek! Lenne egy kérdésem. Azok a képek amik a kalóz hajóról készültek, az fakultatív program volt? Ha igen akkor milyen? Marmarasi? Minket érdekelne. Üdv : Csilla


Szia Csilla,

A kepeket Pyccem keszitette. En csak arra a finomsagra vadaszok icon_lol.gif
  Csilla86 | #167828 Üzenet | 2011-06-30 09:03:46 | Válasz a #167827. hsz-ra Előzmény #167827
icon_smile.gif
  Csilla86 | #167829 Üzenet | 2011-06-30 09:06:27 |
Sziasztok! Mindenkinek élményekben gazdag kellemes,kikapcsolódást kívánok akik ma indulnak. Jó nyaralást nektek icon_smile.gif,...............na és persze jó utat. icon_razz.gif
  Pyccem | #167841 Üzenet | 2011-06-30 11:26:53 | Válasz a #167758. hsz-ra Előzmény #167758
Olyasmi, mint itthon nálunk a habos roló, csak sokkal finomabb. A tésztája valami mézes sziruppal van átitatva, a hab meg jó sűrű benne, édes, krémes. Nagyon finom volt! icon_razz.gif
  Pyccem | #167842 Üzenet | 2011-06-30 11:30:48 |
Csilla86!

A Kalózhajós képek fakultatív programon készültek. A programot személyesen lehet lefoglalni minden nap este 8-tól a Kalóztanyán. A Sarti közelében lévő öblöket jártuk be, megálltunk a Narancspartnál is. Nekünk 28 euróba került fejenként. Ajánlom mindenkinek!!!
  Sancho.dl | #167843 Üzenet | 2011-06-30 11:44:00 | Válasz a #167784. hsz-ra Előzmény #167784
beszter!

Kellemes, minden gondtól mentes utat és egy felejthetetlen, boldog, napsütéses nyaralást kívánok!!!!!

Természetesen minden holnap indulónak is!!!!
  Buffy | #167871 Üzenet | 2011-06-30 14:13:34 |
Sziasztok
2 hét után újra itthon sajnos.Jó volt a nyaralás,kisebb problémák adódtak,de ettől eltekintve nagyon jó volt.Béreltünk motort megint Sassostól,80 euróért 8 napra.A víz jó volt és az idő is.Bár mikor megérkeztünk minden tiszta víz volt,mert egy jó nagy zuhi után értünk Sartira,de szerencsére csak ijezgettek minket a felhők az első két napban.Voltunk narancsparton,a szívöbölnél ami nagyon szép,mindenkinek tudom ajánlani.A hallotvárosnál ahol sokat motoroztunk,mert a város ,mármint a helye átnyúlik a hegyeken mindenfelé.Voltunk olyan helyeken motorral ahol két évvel ezelőtt nem jártunk.
Mindenkinek aki ide megy nyaralni nagyon jó nyaralást kívánok és,ha tudjátok fedezéttek fel a környéket is,mert csodálatos szép!

Üdv.
  T.Márta | #167875 Üzenet | 2011-06-30 14:48:57 | Sarti
Beszter ! jó utat és jó nyaralás kívánok, és azoknak is akik most indulnak velünk együtt!
  Csilla86 | #167878 Üzenet | 2011-06-30 14:58:02 | Válasz a #167842. hsz-ra Előzmény #167842
Kedves Pyccem! Köszönöm szépen az információt icon_smile.gif ...Nem hagyjuk ki! További szép napot neked. Üdv :Csilla
  Éva71 | #167888 Üzenet | 2011-06-30 16:13:08 |
Én ugyan nem igen írogattam a fórumba, de már olvasgatlak Benneteket hónapok óta. Mi is holnap utazunk, úgyhogy magunkra is vettük a jókivánságokat, amit köszönünk szépen.
A többi holnap indulónak is jó utat, kellemes, szép nyaralást kívánok!

Az egyenlőre itthon maradóknak pedig további jó tervezgetést és készülődést!
Üdv., Éva
  Beszter | #167898 Üzenet | 2011-06-30 16:56:02 |
Mindenkinek nagyon szépen köszönjük az eddigi jó tanácsokat és jó kívánságokat!Kicsit csöpögös icon_redface.gif ,de tényleg nagyon jó volt Veletek várni az indulást,készülődni,tervezgetni!
Mi is nagyon jó utat,nyaralást kívánunk a most és jövő héten indulóknak! icon_smile.gif
Márta Nektek szép időt,jó szórakozást,pihenést Stavroson! icon_biggrin.gif
Éva Veletek lehet,hogy találkozunk?(írtam privit tegnap) icon_smile.gif

Sancho,Kszifiasz!Nektek külön köszi mindent és sziasztooooooooook!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Diuskaa | #167902 Üzenet | 2011-06-30 17:17:44 |
Kedves beszter!
Nagyon jó utat és kellemes pihenést sok sok napsütéssel és jó idővel a nyaralásra. Az apartmant nem fogjuk hagyni kihűlni jövőhéten pénteken megyünk utánatok, lehet még össze is futunk egy lakócsere erejéig! icon_smile.gif

S minden holnap indulónak hasonló kellemes utazást és jó nyaralást! icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 608 609 610 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu