Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 617 618 619 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  KissLaszlo | #169169 Üzenet | 2011-07-09 19:44:09 |
Knut írta:
Sziasztok!Autót hol és milyen áron lehet idén bérelni?Köszi!Knut


az árat nem tudom, de hogy hol azt első nap meg fogod találni icon_smile.gif
  Kszifiasz | #169171 Üzenet | 2011-07-09 20:18:18 |
Kiss László.
Két éve egy félszigeten értek meglepetések. Az utazási iroda szerint homokos aprókavicsos a part. Megláttam a szilva nagyságu homokszemeket, hát gondolod. A három km-es parton egy helyen volt homok, egy cseh üdülő előtt kb 50 méter. A vizben törött sörös üvegek, rozsdás vaslemez kb egy négyzetméteres. Az egy méter mély viznek alig láttam az alját. Nem egy égei tenger. De a környéken rengeteg szép hely volt. Béreltünk autót igy sok helyre el tudtunk jutni. Vissza gondolva soha nem mennék oda többet.
  Kszifiasz | #169173 Üzenet | 2011-07-09 20:34:14 |
Knut.
Autót a sithon travel iroda után tudsz bérelni. Meg fogod ismerni a táblát. Juniusban 50 euro lett volna egy napra, de sajna nem volt szabad kocsi. Azt ajánlom első nap menj oda és probáld le foglalni. Vagy Sassos robogó.
  Kszifiasz | #169179 Üzenet | 2011-07-09 21:51:40 |
Végre megtaláltam a kártyát, amit több mint három hete keresek. Ez áll rajta.
House Giota. Sarti.
Tel: 00306947879961.
00302375094194.
00302375094478.
Email: TaboriCsilla@hotmail.com.
Ez Sarti beachnél van 50 méterre a viztől. Tengerre néző. Árakról csak annyit tudok amit juniusban itt kérdeztem egy idős bácsitól . Ő ott lakik. Három főre 30 euro per nap. Julius augusztus valószinü többe kerül. Ha valakit érdekel. Nem tudom jelenleg van e szabad szobájuk.
  Vadevezõs | #169184 Üzenet | 2011-07-09 23:18:02 |
Vérzik a szívem,én már itthon vagyok,minden pénteken gondolok azokra a boldogokra akik mehetnek.Bezzeg én már nyomom a melót,vagy inkább ő engem.Jó nyaralást mindenkinek!!!!
  Kszifiasz | #169185 Üzenet | 2011-07-09 23:27:14 |
Szia Vadevezős.
Mesélj milyen volt?
  Merszia | #169195 Üzenet | 2011-07-10 09:12:09 |
Kszifiasz!
Áruld el légyszíves hol volt ez a borzalom amit leírtál,hogy oda ne menjek még véletlenül sem.
Köszi!
  Wucy | #169200 Üzenet | 2011-07-10 11:10:17 |
aki mar jart Sartin,erdemes gyalog nekivagni az ofalubol a Goaig?
ha jol tudom 2km...szoban nem tunik soknak icon_biggrin.gif
  Aphrodite67 | #169225 Üzenet | 2011-07-10 15:49:16 |
Sziasztok!
Én most regisztráltam és segítséget kérnék :)
Nem először járunk Görögországban,bár tavaly kihagytuk Horvátország miatt(nagy kár volt :( )Idén Sartira mennénk,már több estén gyűjtöttem innen-onnan az infókat róla.Szállás érdekelne,hogy merjünk-e menni foglalás nélkül (aug.9-10-e körül indulnánk 8-9-10 napra).A helyzet az,hogy ebben a formában még csak egyszer voltunk(az előző években mindig irodák által) 2009-ben Olimpyc Beachen,a tapasztalat szuper volt,a megérkezésünk után kb.1 órával már volt szállásunk,jó helyen,az apartman is nagyon jó volt,a tulajdonos is kedves,és az áráról nem is beszélve :lol:
Szóval kérnék szépen véleményeket vagy bármit,ami jó és hasznos lehet!
Köszönöm és mindenkinek szép napot(kat)!!
  Saturn | #169228 Üzenet | 2011-07-10 16:18:23 | Válasz a #169200. hsz-ra Előzmény #169200
Szia! Mi tavaly szeptemberben megjártuk az utat. Nagyon nagy hőségben én nem indulnék el, max. kora reggel és késő délután jönnék haza. Persze ehhez meg kaja, innivaló kell...Most nem tudom működik-e a bár a Goa beach-en. Gyönyörű hely, mi az országúton mentünk, a partra vezető földút is jó minőségű, itt azért elég nagy az emelkedő visszaúton, de mi simán kibírtuk. A látvány is szuper gyaloglás közben.
Ha érdekelnek képek erről a részről és az útvonalról, írj privit és megadom, hol találhatóak.
Üdv és jó nyaralást! Saturn
  Kszifiasz | #169241 Üzenet | 2011-07-10 19:07:13 |
Sziasztok. Merszia. irtam privit.
  Kszifiasz | #169244 Üzenet | 2011-07-10 19:20:22 |
Aphrodite67.
Azt nem tudom, hogy augusztusban van e szabad apartman, mivel még sose voltam ilyenkor. Egy oldalt vissza lapozol, találsz egy apartmant. Küldj nekik egy emailt,hátha.
  Aphrodite67 | #169262 Üzenet | 2011-07-10 22:46:31 | Válasz a #169244. hsz-ra Előzmény #169244
Köszönöm!!!!!!!!! icon_lol.gif Egész nap olvasgattam a hozzászólásokat,a képeidet is megnéztem...gyönyörű...imádom icon_biggrin.gif
Majd holnap megpróbálom az emailt,köszi még egyszer!!!!!!!!!!!!!!
  Annita9 | #169283 Üzenet | 2011-07-11 10:22:36 |
Szia! Aphrodite! Lehet találni szállást,de így nagyon drága,mert főszezon,meg kihasználják azt,hogy nincs hol megszállnod és ezért drágábban adják ki az apartmant!
  Lady4 | #169300 Üzenet | 2011-07-11 13:12:46 |
Kevesebb mint egy hónap és indulás!
Valami friss információ azoktól akik nemrég jöttek haza?
Időjárás? Hangulat? Milyen vízisport lehetőségek vannak kint Sartin?
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 617 618 619 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu