Autóval Görögországba
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Autóval Görögországba
Hozzászóló Üzenet
# 61
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox

Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1492 Üzenet linkje2005-08-29 16:39:56 

Szerintem ez a 160-180 -as tempó már kicsit sok, fõleg, ha gyerekek is utaznak.
Nem hiszem, hogy ennyire kellene sietni...

# 62
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35

Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1500 Üzenet linkje2005-08-29 17:15:12 

Sajnos nálunk a fiam, a kicsi, kataszrófális. Mi mindig mindenhova sietünk, mert ha elunja akkor elkezd hisztizni, és akkor már nemcsak gyorsan, hanem szirénával is megyünk icon_biggrin.gif
Én már mindent bevetettem, hogy lekössem az úton, de egyenlõre eredménytelenül.

Tökéletesen igazad van, hogy gyerekekkel nem szabad ennyivel menni. De ezekben a modern autókban sajnos a sebességet nem nagyon lehet észrevenni, csak ha nézzük az órát hozzá.

# 63
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka

Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1530 Üzenet linkje2005-08-29 19:20:51 

Krisza35!
Az óra ott van közvetlenül a kormány mögött, sokszor ellenõrzöm én is a sebességet. Szeretek gyorsan vezetni én is, a férjem gyakran megszólít. De ha a lányok mögöttem vannak sokkal óvatosabb vagyok.
Idegen pályán, sok km-rel a hátam mögött pedig csak csina-csina.
Egyébként a hisztis gyerek esetét én is tapasztaltam, de nincs rá receptem, csak az idõ.

# 64
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hadnagy

Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1531 Üzenet linkje2005-08-29 19:26:46 

Van módszer arra is, csak a lágy, anyai szív soxor képtelen megtenni... icon_smile.gif
# 65
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka

Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1533 Üzenet linkje2005-08-29 20:39:23 

hadnagy!
Ne hidd, nekem van emellett pedagógusi szigorom is. Ha egy új osztály kapok az elsõ szülõértekezleten elmondom: Kedves Szülõk! Amikor bevállalták ezt a foglalkozást senki nem kért errõl végzettséget, sem alkalmassági bizonyítványt. De a legnehezebb vállalkozásba vágtak bele, ahol vannak tanácsok, de nincsennek receptek! Ha bármely gyerekhez kaptak volna használati útmutatót dobják ki, de a sokszori, következetes próbálkozás meghozza gyümölcsét! Kitartás!

# 66
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka

Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1534 Üzenet linkje2005-08-29 20:52:03 

Kriszta35, krozsa és Mindenki!
Elfelejtettem közvetíteni férjuram üzenetét:
Láttatok már olyan embereket, akiket olyan autókból vesznek ki akik az általatok emlegetett tempóval sodródtak ki? A kollégáikkal együtt elég sokat kiszedtek már, csúnya látvány. Azt már én teszem hozzá: Ha gyerekek is vannak utána inkább egész nap csendben maradok. Soha ne találkozzatok velük ilyen helyzetben, de talán örök emlékül mindenkit oda állítanék egy ilyen látványhoz! És ne beszéljünk azokról az áldozatokról akik mindenben vétlenek!
De ne beszéljünk errõl többet, csak gondolkozzon mindenki.
Mostmár legyen valami vidámabb: Azt igérték jövõre is lesz nyár!

# 67
Kanári

Figyelmeztetve
Vendég



Nincs beírva úticél.
#1538 Üzenet linkje2005-08-29 21:18:54 

Rebekával egyetértek. Egyszer Bulgáriából jöttúnk haza kocsival, és egy utszéli kávézóba megálltunk inni. Akkor parkolt mellénk egy nagyon szép autó benne egy fiatal párral /törökök/. Megcsodáltam a lányt mert õ is szép volt. Mi elöttünk indultak el, és mikor mi is elindultunk pár kilométerrel arrébb ott volt a kocsijuk az árokban õk ott feküdtek meghalva. Nekünk szerencsénk volt, mert ha mi indultunk volna akkor mi lettünk volna halottak, ugyanis szemböl elõzött egy õrült. Nagyon kell vigyázni, és a fáradtság meg az idegen utak is közrejátszhatnak. Szerintem inkább egy órával késõbb érjen oda az ember, de odaérjen.
Kanári.

# 68
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Htimi

Aktív fórumos
Aktív fórumos
60 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1540 Üzenet linkje2005-08-29 21:30:46 

Sziasztok!
Egyetertek! nagyon kell vigyazni az utakon! es nemcsak magatok miatt, hanem foleg az orultek miatt meg jobban oda kell figyelni!!!
itt Daniaban peldaul ha baleset tortenik, nem viszik el a roncsot az ut szelerol, hanem otthagyjak mementonak es figyelmeztetonek!
nincs is tul sok baleset itt, azt elhihetitek! ha 90 a limit, akkor ok bizony 80-85-el mennek! barcsak ilyen nyugodtan vezetnenek mindenhol! de foleg nalunk otthon! icon_sad.gif icon_sad.gif

# 69
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35

Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1546 Üzenet linkje2005-08-30 07:49:24 

Légy szíves csak egy módszert mondjál, de olyat ami nem rontja közben a hangulatot!
# 70
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35

Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1555 Üzenet linkje2005-08-30 09:29:27 

Rebeka!

Én is egyet értek veled, hogy nem kell az utakon száguldozni, de sajnos többnyire a tapasztalatlan vezetõk miatt van baleset.

Én már 18 éve vezetek, és eddig még karcolásom se volt.
Azt az egyet megtanultam, hogy mindig úgy vezessek,olyan sebességet válasszak, hogy mármikor azonnal megtudjak állni.
A másik én bizok a 3betûs biztonsági felszerelésekben amik az autókban vannak, és a több légzsákban, talán azok megvédenek ha oda kerül a sor.

És mit mondanak milyen lesz a jövõ évi nyár?

Üdv:
Kriszta

# 71
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka

Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1556 Üzenet linkje2005-08-30 09:39:36 

Kriszta35!
A jövõ évi nyár? GÖRÖGORSZÁG! icon_exclaim.gif Legalábbis remélem. Hát az itthoni ennél rosszabb már nehezen lehet.
De jövõre már a te apród is 3 éves lesz ha jól emlékszem, és azt már te is tudod tapasztalatból, hogy sokkal könnyebb lesz az élet! icon_lol.gif

# 72
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35

Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1565 Üzenet linkje2005-08-30 11:14:42 

Szia Rebeka!

Jó lenne úgy nyaralni, hogy akikkel itt levelezünk azokkal kint is találkozhassunk, és megbeszéljük az élményeket.
Mi is készülünk elég jól, legalábbis lélekben.

Bízom benne, hogy könnyebb lesz vele, de majd kitalálok az útra valamit addig.

# 73
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hadnagy

Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1566 Üzenet linkje2005-08-30 11:49:07  út

Én ajánlottam egy közös szervezésû utat, de azt nagyon hamar el kell kezdei szervezni....
És persze az indulás elõtt pár nappal legalább a fele társaság lemondja. icon_evil.gif

# 74
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35

Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1567 Üzenet linkje2005-08-30 12:10:44 

Kedves Hadnagy!

Te kb. 3 hete már lemondtad, velünk, az én el se kedzett szervezésû utunkat!

# 75
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hadnagy

Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#1568 Üzenet linkje2005-08-30 12:18:13  gyõzelem!!

Törekedtem az elsõségre, hogy ne az legyen, mint máskor, hogy végül én maradok csak egyszál magamban. icon_twisted.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Autóval Görögországba
<   1 2 3 4 5 6 ... 1324 1325 1326   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu