Nem zártunk ki semmit mert azt mondták Bulgáriát 99% hogy nem kapjuk, Görögországba pedig bárhova szívesen megyünk. Külön örülök hogy most Karpathos mert itt még nem jártunk és gyerek barát az apartman is.
Lehet ma kiszórták az apartmanosokat és holnap jönnek a szállodások! Drukkolok nektek! Majd írjatok mit kaptatok!
Sziasztok! Idén tombolázunk harmadjára, július 25-ei héten apartmanban, repülővel. Fél 6-körül hivtak, hogy Kréta - Manias apartmant kaptuk. Karpathost és Zakynthost zártuk ki.
Sziasztok! Eddig csak csendben figyeltem a fórumot, de már annyira izgatott vagyok, hogy muszáj vagyok hozzászólni
Mi a párommal az aug 1-jei héten megyünk, repülővel, apartmanba, Bulgáriát és Olymposzt zártuk ki. Ezek szerint jövő hét hétfő magasságában fognak minket is hívni, már nagyon várom