Nei Pori
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 13411
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judit71
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
23 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246740 Üzenet linkje2018-02-01 18:30:34 

Kedves "jamasz"! Nagyon köszönöm az infót! Üdv. Judit
# 13412
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
437 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246752 Üzenet linkje2018-02-03 14:04:17 

Sziasztok!

Tud valaki közelebbi infót adni a NEFELIS ROOMS-ról?

Köszönöm!

Katus

# 13413
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Icuss
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246835 Üzenet linkje2018-02-18 19:13:08 

Sziasztok! Aki esetleg szállt már meg a Dimitris apartmanba,tudna írni véleményt róla? A neten nem sok mindent találtam!
Tudnátok olyan éttermet ajánlani amit próbáljunk ki ha megyünk ?!
5 éve voltam utoljára,azóta gondolom változott pár dolog. Köszönöm

# 13414
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Decibeles
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
35 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246859 Üzenet linkje2018-02-21 16:25:47 

Mi is csak ajánlani tudjuk villa niovi - t.
A három egymást követő évben melyet Nei Poriban töltöttünk,a legjobb helynek bizonyult.
Az apartman modern és tiszta.Amikor a tengerre néző apartman mellett döntöttünk a zaj,fürdőszoba és sok más miatt nem is érte meg.

Semmi gluténmentes dolgot nem árulnak,azt mindenki magának vigyen.Kirándulásokat rendszeresen szerveznek az irodák képviseletében.
Viszont csatlakozni jobb a nagyobb irodák által szervezett utakhoz..pl hajós utak.Lányunk a második hajó úton messze nem érezte olyan jól magát.
Part szép és tiszta,persze vihar után kevésbé.Mi autóval voltunk ismét,igy átmentünk Olympic Beach-re is...vásárolni jó,nyaralni nem mondanám.Tumultus ezerrel.
kaja..Nie Pori.Nagyon jók a pizzák..életem legjobb pizzáját
itt ettem.Gyros változó,hol jó hol meg nem..Anemos jó hely,minden finom (pizza is).
Kyma inkább halban jobb..ott mindig friss. A legjobb pizzázó Volcano ...
Friss kenyeret reggel kell venni,mert vagy elfogy vagy pedig megszárad.
Nekünk bevált...

# 13415
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andreas27
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#247060 Üzenet linkje2018-03-14 18:21:20 

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy Nei Poriban hol tudnék stifadót enni? 2016-ba nagyon keretem, de semelyik tavernában sem találtam...
Sajnos, majd csak aug. végén lesz aktuális, de addig is hátha tudja valaki.
Köszönöm

# 13416
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#247135 Üzenet linkje2018-03-21 04:40:46 

szia Andrea Talan azert, mert a sztifado teli kaja. De szerintem meg lehet oldani, megbeszeled egy taverna fonokevel, h. azt szeretnel enni es ha lehetoseg lesz ra, biztos elkesziti.
# 13417
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#247136 Üzenet linkje2018-03-21 04:41:25 

bocsi, Andreas27
# 13418
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andreas27
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#247153 Üzenet linkje2018-03-22 13:48:25 

Köszönöm Jamasz!

Ezt nem tudtam, hogy hagyományosan télen fogyasztják. Mindig van mit tanulni. icon_smile.gif

# 13419
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lizzy79
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
44 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#247299 Üzenet linkje2018-04-01 09:55:05 

Sziasztok,idén először mennék egyedül nyaralni a gyerekekkel.Voltunk már Nei Porin,de akkor egyénileg és más családi állapotban. Most busszal mennénk két hétre a gyerekekkel(21,18,11 évesek).Arra lennék kíváncsi,hogy mennyi csomagot lehet vinni,a buszra és úgy egyáltalán,nyilván alapból arra törekszünk,hogy minél kevesebb legyen.Mennyire sűrűn állnak meg,ez inkább a kisebb lányom miatt lenne fontos,illetve bármilyen jó tanácsnak nagyon örülünk,nagy lépés lesz ez nekünk,amolyan terápia is.Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek.
# 13420
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ave46
Aktív fórumos
Aktív fórumos
148 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#247386 Üzenet linkje2018-04-07 08:49:28  Válasz a #247299. hozzászólásra Előzmény #247299

Szia,
Nei Poriról nem írok, csak egyszer voltam, annyira nem ismerem. A buszos útról: általában 1 nagyobb csomag (bőrönd) engedélyezett, ezt be kell tenni a csomagtartóba. Vihettek egy hűtőtáskát is, szintén be kell tenni, nem viheted fel a buszra. Persze kisebb csomagot (kaját, innivalót) fel lehet vinni, de minél kevesebbet, mert nem nagyon tudod hova tenni. Ülés alá, felső csomagtartóba, de nem túl nagy a hely. Általában 4 - 4 1/2 óránkánt állnak meg 20-25 percre. Apollon buszon van használható WC, Grandos buszon nincs. Javaslom, hogy valami nyakpárnát/kispárnát és könnyű takarót vigyél fel a buszra, éjszaka hideg tud lenni. És esőkabátot mindenképp !
Jó nyaralást !

# 13421
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
249 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#247488 Üzenet linkje2018-04-23 14:05:11  Válasz a #247299. hozzászólásra Előzmény #247299

Csak kiegészíteném az előző választ azzal, hogy a buszos WC-t nem nagyon engedik használni, persze vezető függő a dolog.
# 13422
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
German
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#247561 Üzenet linkje2018-05-07 15:25:04 

Üdvözlet Mindenkinek!

Június 25.-től egy hetet töltünk Nei Pori Apostolis és Dora apartmanok stúdióiban nagyobb társasággal. Gondolom a nagyobb apartmanok foglaltak voltak ezért szórtak szét stúdiókban minket. Remélem figyelmesen olvaslak Titeket ,de azért lenne kérdésem: mennyire felszereltek a stúdiók? Van-e klima? Konyhasarokban van-e megfelelő serpenyő kisebb sütésekhez? Van-e televízió s ha van csatlakoztatható-e hozzá külső merevlemez gyerekeknek filmnézéshez? Egyenlőre ennyi s előre is köszönet annak aki szakít rám egy kis időt!

# 13423
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
German
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#247562 Üzenet linkje2018-05-07 15:47:03  Válasz a #247299. hozzászólásra Előzmény #247299

Kedves Lizzy79!

Nei Poriba idén megyünk előszőr ,ebben nem tudok segíteni ,de itt a fórumon rengeteg info van.

Busz: Tavaly Nea Platiaban voltunk azt tudom leírni. Határoktól függően kb 20 óra az út.Valóban egy táska és egy hűtőtáska a poggyász. A buszra viszont fel tudsz vinni egy kisebb nem merevfalu hűtőtáskát!Az éjszaka a klima miatt hűvös lehet ,így takaró ,kispárna célszerű.Egyes buszokon lehet büfé üdítővel ,kévéval ,sörrel stb... Mi 3-5 óránként álltunk meg nappal rövidebb éjjel hosszabb távolságokat tettünk meg. Aprópénz legyen WC-re a hölgyek sora hosszab. A benzinkutak shopjaiban elfogadták a kártyát vásárláskor. A mi sofőrünk a gyerekeknek engedte kisdologra a wc-t.Egy buszsofőr haverom szerint nincsenek kiépített ürítőhelyek a busz vécéjének ,azért problémáznak. Szabadba engedni meg nem szép dolog s nagyon büntetik.Hazafelé rettentően büdös volt a vizeletszag s a hatástalanítására befújt spray keveréke.Éjszaka két filmet vetítenek. A mobilokat ,tabletteket van esély feltölteni út közben ,busza válogatja.Kb. ennyi ,ha konkrétabb kérdésed van ,ha tudok segítek! Én már hónapok óta infovadász vagyok a témában icon_smile.gif

# 13424
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
249 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#247563 Üzenet linkje2018-05-07 18:25:48  Válasz a #247561. hozzászólásra Előzmény #247561

A Dora apartmanhoz tudok hozzászólni. Az Apostolisban még nem voltunk. De tudtommal a "falu" két végén helyezkednek el. 2011. óta minden évben a Dorában szállunk meg - nem véletlenül -. TV, légkondi nincs. A kohnyhafelszerelés alap, elegendő tányér, kanál kés, villa, bögrék állnak rendelkezésre, 3 főre. Van egy termetesebb lábas (szendvicstalpu), serpenyő, amely palacsinta sütő méretű. Vízforraló minden apartmanban van (volt tavaly ősszel).
Lehet, hogy Ti a kétszobásban szálltok meg, ha többen vagytok. Még nem volt gond a felszereltséggel. Dora nagyon segítőkész, németül lehet vele kommunikálni (és természetesen görögül). Egészen biztosan segít, amennyiben kértek valamit pluszban. Nagyon kedvesek, segítőkészek.
Az idegenvezető is segítségetekre lesz, amennyiben már beköltözés után, az ismerkedő összejövetelen tájékoztatjátok, hogy valamiben hiányt szenvedtek.
Jó pihit, üdv-

# 13425
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Decibeles
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
35 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#247905 Üzenet linkje2018-06-09 13:43:16  Válasz a #247561. hozzászólásra Előzmény #247561

Tisztelt German!
A "drágább " apartmanoknál alap a klíma használat,míg az utazási irodák által
kínáltaknál,viszont fizetős (30-35 euro /hét-10nap).
A konyhák felszereltsége változó,főleg milyen méretűek az edények. Műanyag tálakat érdemes vinni,zöldség,gyümölcsnek. Főzéshez megvettük amire szükségünk volt,leginkább minimál szintnek mondanám az apartmanokat.
A TV-s kérdésedre,nehéz konkrét választ adni,mert attól függ...bár
már lapos tévék vannak mindenütt,de hogy milyen kimenetei vannak..? Saját belső hálózatról üzemeltetik,ha jól emlékszem.
üdv.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 894 895 896 ... 900 901 902   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu