Ithaka
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fordkasanya
Aktív fórumos
Aktív fórumos
132 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#220536 Üzenet linkje2014-07-14 19:04:48 

Ha teheted ne hagyd ki, nincs messze egymástól icon_smile.gif...................30 perc egy jó hajóval. A hegytetőn (spartochori) bomba pizza van bomba áron.
# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Experte76
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#220919 Üzenet linkje2014-07-17 12:00:29  Idézet innen: #220536

fordkasanya írta:
Ha teheted ne hagyd ki, nincs messze egymástól icon_smile.gif...................30 perc egy jó hajóval. A hegytetőn (spartochori) bomba pizza van bomba áron.


fordkasanya!
Köszi a tippet!icon_surprised.gif)
Majd meglátjuk milyen hajótúrát sikerül "kifogni"!

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tapodyt
Törzstag
Törzstag
768 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#224261 Üzenet linkje2014-09-04 21:30:22 

Na a kihalt topiknak is adjunk valamit ,nameg az érzéseknek egy júliusi reggeli kép.


# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tapodyt
Törzstag
Törzstag
768 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227932 Üzenet linkje2015-03-31 09:15:01 

Adjunk egy kicsit az érzéseknek,kis mézesmadzag a hamarosan elkészülő 2014 nyári 1 nap autóval albumomból





[img][/img]

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227936 Üzenet linkje2015-03-31 13:22:14 

Itt én is fürödtem tavaly októberben! Igaz, sajnos csak egy kirándulás alkalmával voltam a szigeten, de nekem ez nagyon tetszett. A temploma is nagyon szép volt, ha tudnám, hogyan töltsek fel képet, szívesen megtenném, de elfelejtettem:(
# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Cobranco
Moderátor
Moderátor
128 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242504 Üzenet linkje2016-12-23 22:17:15 

Sziasztok!

Ezúttal utazóink Odüsseus nyomába erednek,átruccannak egy kitérő erejéig Ithakára,a mitologiák,rejtelmek és nem utolsósorban a legnyűgöző természeti látványosságok szigetére.


Link


Útvonal:
Sami/Kefalonia/-Pisaetos-Molos öböl-Vathi/Ithaki/-Mount Prosaetos-Aigos Konstantinos-Nirito Oros/904m/-Monastery Katharon-Aigon-Stavros-Frikes-Kioni beach-Aigos saranta-Afales bay-Alivia-Polis beach-Lefki-Mount Prosaetos-Pisaetos

Fotoalbum:
https://indafoto.hu/cobranco/ithaka_gorogorszag

Térkép:
https://cobranco.hu/terkepek/gorgo4.2016..html

Jó szórakozást és egyúttal Kellemes Karácsonyi Ünnepeket valamint Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242507 Üzenet linkje2016-12-25 09:47:08  Válasz a #242504. hozzászólásra Előzmény #242504

Köszi, hogy megosztottad velünk! icon_smile.gif
# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#247975 Üzenet linkje2018-06-13 15:54:20 

haat en eppenseggel itt vagyok, de nem egy nagy durranas a sziget-
a "kikötötöl" meredek ut visz fel, majd szetagazik Stavros es a legvegen Kioni fele ott aztan zsakutca meg az ott eleg romantikus persze tele zabaldakkal, egy-ket butik, szir-szasagokkal tele. a vitorlasok utan vege a vilagnak, de feltetlen vegigsetalni, kis kedves hely de innen mar csak lelogathatod a labad, itt a vilag veget elerted .
az utazas motorral rubrikba mar irtam valamit rola.
Vathy az amit a tömeg latogat buszok szazai ereszkednek le a kikötöbe ami nem Vathyban van . . . .
tele turistakkal. Vathyban van minden, a z ives part menten zabaldak, egyet talaltam, ami a legjobb semmi pizza örület, hanem igazi görög etelek femedenyben bemutatva, es a pincer atrohan vele az utca tuloldalaqn levö szekekhez . ez tenyleg jo vendeglö, es a kaja mesebe illö, az ar amit fizettem meg egyenesen röhej---a többi gangsterhez kepest .
csak a z idiotak esznek pizzat görögben,
en nem tudnam elkepzelni, hogy itt akar 1 hetet is nyaralassal eltöltsek, föleg nem ugy mar fel evvel elötte lefoglalok mindent amikor azt se tudom hogy nez ki, mi hol van stb stb -
megneztem ottvoltam, erdekes volt tovabb-van meg 1000 lehetöseg lehet valogatni -
fotot meg mindig nem lehet ide felrakni - - - --

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mezzos
Törzstag
Törzstag
714 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#247977 Üzenet linkje2018-06-13 18:40:14 

azért elég sokmindent lehet Ithakán is nézni (velencei hagyaték, Odüsszeus palotája, régészeti tárlatok, Paleochora középkori romfalu, Nimfák barlangja, stb.), de valóban nem egy egyhetes nyaralós sziget. Mi csak egy napra mentünk át, de nem volt elég mindenre, kb. 3 nap jó lett volna. Amit láttunk, az nagyon tetszett és nem unatkoztunk.
# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#247984 Üzenet linkje2018-06-14 10:11:54 

egyet a legszigorubban le kell szögezni, a legkisebb Diskussio nelkül:

az egsz Ioni szigetek de föleg a felsök, szigoruan Alban es Szerb kezekben vannak majdnem maffia arnyalata van az egesznek, htalmas a lenyulas, a z appartmannoknal mindenütt szerb vagy alban szöveggel van az info kifüggesztve
nekem a szektamla hatara függesztett taskamat lenyultak, benne az irataimmal es minden keszpenzemmel, pedig hatradölve rögzitettem a taska szarat .
egy pillanatra elöredöhettem, es levettek, eldugtak a palmafa töveben egy nagymeretü fekete taska möge--melle-
nem reszletezem, amikor a Police szot kiejtettem adtak vissza szettart karokkal . . .

gennyes szemet aljas banda, ezt se reszletezem, de beleszolt az "elmenyeimbe "

aki 1 napra odamegy az egbolton kivül semmit nem lat-nem kell megmagyarazni a dolgokat .

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mezzos
Törzstag
Törzstag
714 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#247995 Üzenet linkje2018-06-14 20:20:21 

megértem, hogy ez tönkretette a nyaralást, de ez nem általános. Nekünk hosszú évek óta nem loptak el semmit, mondjuk mi azért elővigyázatosak vagyunk.
# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249227 Üzenet linkje2019-04-14 19:51:04 



a Velencei Campingböl indultam



a hajo folyosoja jobbra az etterem bejarat



több borzalmas sziget utan vegre Odüsseus-nal, Ithakan.



a kepen a dagadek nem en vagyok, de hatul a hires Patrasi 3 KM-es hid, miatt löttem egy kavicsoas starndon, amit a helkybeliek hasznalnak



Valahol Ithaka legfelsö sarkaban



a szobambol az Ithakai dombokra kilatas --haaat szep videk, de oda a madar is csak 3 napi hideg elelemmel repül tutti



ha Velenceben vagy ne hagyd ki a Marine-Tengereszeti Museumot, amivela Dozse, hajokazott a Kanale Granden icon_smile.gif)

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu