Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16471
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
PierrKardán
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248103 Üzenet linkje2018-06-21 19:12:05  Idézet innen: #248100

feksza írta:
én nem állítok valótlant sartiról,leírom a véleményem.


Legyűrtem a hányingeremet és megszámoltam, 13 hozzászólásod van itt a Sarti topikban.

Ez nem sok (kb. 30 mondat, 10 alany, 20 állítmány), így gyorsan végig lehetett nézni őket, véleményt nem írtál, csak böfögtél ide általánosságokat bunkó magyarokról (persze azt is a tükörben láttad az apartmanban!!!), meg egyéb semmitmondó dolgot.

Fejtsd ki, hogy mi nem tetszik neked Sartin, mert abból tényleg lehet tanulni, mert amit eddig írtál, abból senki sem tud okulni semmit. Persze azt is írd le, hogy mikor és mennyi időt töltöttél ott, mert ha tényleg csak órákat töltesz ott, ahogy állítottad, akkor abból semmilyen releváns következtetést sem vonhatsz le.

Meg áruld már el végre, hogy mikor és hova mégy nyaralni, hagy tudjuk, hogy hova jár az igényes magyar nyaralni icon_lol.gif

# 16472
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feksza
Aktív fórumos
Aktív fórumos
117 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248106 Üzenet linkje2018-06-21 19:51:38 

szerintem már írtam hogy mi nem tetszik.szerintem már írtam hogy elutazok 1200km.-t és nem azt akarom hallgatni hogy b.azdmeg,k.rvaanyád,h.lyegyerek stb stb.hogy sarti már szinte teljesen elvesztette görög mivoltát és már csak turisták adják a népességet,ezért is írtam hogy mintha itthon lennék.a hozzátartozó összeszart szeméttel teleszórt narancspartról nem is beszélve.
egyszerűen én magam nem arra vágyom hogy egy piáért kapjak egy napágyat körülöttem ingerült magyarok,mert már egymás idegeire mennek vagy képtelenek a problémáikat itthon hagyni.és vannak még akik így éreznek és szintén nem erre vágynak,annak lehet ez segítség.aki meg szereti ezt az oda megy.

# 16473
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feksza
Aktív fórumos
Aktív fórumos
117 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248107 Üzenet linkje2018-06-21 19:56:08 

nem akarok én elhitetni semmit.még egyszer mondom,leírom a gondolataimat.mint ahogy ti is.nektek jó,oda mentek.nekem nem,így nem oda megyek.ettől még pont annyi jogom van véleményt nyilvánítani mint nektek.
# 16474
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248109 Üzenet linkje2018-06-21 20:14:37 

A Balatonra, mert az olyan mint Szarti...sőt " nekem a Balaton a Riviéra"
Én imádom a Balatont, meg Szartit is , mert olyan mint az, meg más is olyan, meg ez is olyan , meg az is ilyen mint ez meg az...

# 16475
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eduso
Aktív fórumos
Aktív fórumos
286 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248110 Üzenet linkje2018-06-21 20:26:51  Idézet innen: #248100

feksza írta:
PierrKardán,eduso!

ti nagyon el vagytok tévedve!egy fórum nem csak arról szól hogy ömlengek a pozitív dolgokról,hogy két sarti fan megbeszéli hogy "de jó ott nekünk".ne csak magatokra gondoljatok!!!ha valaki tájékozódni szeretne,belép a fórumra és csak azt látja amit ti írtok,az mit lát?az ömlengést.nem kap teljes egészében valós képet!én nem állítok valótlant sartiról,leírom a véleményem.és azért mert ezzel megbecstelenítem a kis szentélyeteket,még másnak hasznos infó lehet.

Feksza, te valahogy fordítva vagy bekötve, vagy valami egyéb frusztrációdat éled itt ki. Egyrészt szerintem egyikünk sem állította, hogy itt csak pozitívakat lehet Sartiról írni, ömlengeni kell, de a te fikázásod nem hasznos itt, sőt senkit sem kell arról meggyőzni, hogy te miért nem mennél Sartira. Ha te nem akarsz menni, nem tetszik ne menj oda. Aki Sarti rajongó és oda szeret menni az oda megy . Ízlésről nem szoktunk vitatkozni, te ne minősítd semmilyen módon, aki Sartit szereti. Te menj más görögösebb helyre, és utána arról egy másik fórumban írd le a véleményed, segítsd a fórumtársakat! Az jön le a hozzászólásaidból, h te nem mész sehová leginkább, és az irigységed és a rosszindulatod nem ismer határokat. Csodálom, hogy még nem raktak ki innen, de már nagyon várom...

# 16476
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feksza
Aktív fórumos
Aktív fórumos
117 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248112 Üzenet linkje2018-06-21 21:04:42 

így van,én fordítva vagyok bekötve mint te.mert te szereted én nem.és már ezt is mondtam,nem akarok senkit meggyőzni,miért akarnék?ja,és nem azért írom le a véleményem mert irigykedem mert én nem megyek nyaralni.nevetséges mikor egy felnőtt ezt feltételezi egy másikról.és miért tiltanának ki?nem értem,senkivel nem vagyok tiszteletlen nem vagyok trágár,nem teszek semmi olyat ami indokolttá tenné.ti hisztizitek túl a dolgot."juj,más a véleménye mint nekem,jaj tiltsák már ki"
# 16477
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Greeceboy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248114 Üzenet linkje2018-06-21 22:04:12 

A balatonparti trollunk ellen csak egy megoldás van, ha nem szóltok hozzá!
Nagyon tapasztaltnak tartja már magát, mert párszor már volt Görögországba, és idén újra megy. Persze állítólag a jelenleg terhes asszonya élt kint egy ideig.

# 16478
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feksza
Aktív fórumos
Aktív fórumos
117 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248116 Üzenet linkje2018-06-21 22:29:29 

csak annyira mint általában itt az emberek.de nagyon fáj nektek az én véleményem.de amúgy igazad van,nem kell velem foglalkozni.
# 16479
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Greeceboy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248124 Üzenet linkje2018-06-21 23:29:07 

A megszerzett tapasztalatról inkább ne beszélj.
# 16480
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feksza
Aktív fórumos
Aktív fórumos
117 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248125 Üzenet linkje2018-06-21 23:31:50 

hát aztán miért ne?
# 16481
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
PierrKardán
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248127 Üzenet linkje2018-06-22 09:52:46  Idézet innen: #248110

eduso írta:
Feksza, te valahogy fordítva vagy bekötve,


Így van, fekszáról szól a klasszikus vicc:

Útinform: Figyelem, rendkívüli közlemény! Siófok és Zamárdi között az M7-es autópályán egy autó szembe megy a forgalommal!!!

Feksza: Egy?!?! Itt rajtam kívül mindenki szembe megy a forgalommal!

# 16482
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dettix
Törzstag
Törzstag
623 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248128 Üzenet linkje2018-06-22 10:29:28 

Sziasztok! Valamilyen szinten egyetértek Fekszával, pedig szeretem Sartit.
# 16483
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
PierrKardán
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248131 Üzenet linkje2018-06-22 11:21:29  Idézet innen: #248128

Dettix írta:
Valamilyen szinten egyetértek Fekszával


Nem az a gond, hogy valakinek nem tetszik Sarti icon_smile.gif A gond azzal van, ahogy ezt kifejti.

Az a nagy különbség közted és feksza között, hogy te nem írsz ide minden nap, hogy Sarti egy vacak hely és mindenki egy lúzer, aki Sartira utazik.

Különbség még, hogy te azt is leírod, hogy hol miért érezted magadat jól és hol miért nem. Fekszáról nem tudni, hogy járt-e egyáltalán valamikor Görögországban (és nem csak a neten olvasott róla) és tervezi-e, hogy bármikor is utazik oda (mert az ilyen jellegű kérdésekre sosem válaszol).

# 16484
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atrám
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248133 Üzenet linkje2018-06-22 11:30:44 

Dettó és nem értem, hogy miért nem tudjátok elfogadni ha valakinek más a véleménye! Igaza van Fekszának, abból amit Ti leírtok nem kap az ember teljes képet Sartiról. Mikor anno Sartira mentünk sajnos nem tudtuk, hogy ez gyakorlatilag egy "magyar falu" és nem érintett jól mikor a szintén magyar pincér leült a napágyamra mert hallotta, hogy magyarul beszélünk, majd elkezdett panaszkodni, hogy neki mennyit kell dolgozni és neki mennyire rossz! Hát köszi, én ebből nem kérek, ezt elég ithon hallgatni! Idézem a korábbi hozzászólást "nem ezért utaztam 1200km-t"!
# 16485
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feksza
Aktív fórumos
Aktív fórumos
117 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248138 Üzenet linkje2018-06-22 14:52:31 

hogy a szavaidat idézzem,"ez sarti fórum"!tehát sartirol beszélek nem másról,nem arról ahova én járok.sarti fórumba miért beszélnék más helyekről?képzeld,jártam már görögországba,idén is fogok és a jövőben is megyek!és azért az erős túlzás hogy mindennap itt szidom sartit.nem tudom miért vagy így pont rám kihegyezve,mikor látod másnak is van hasonló negatív véleménye,és le is írja.egy szónak is száz a vége,neked én nem vagyok szimpatikus mert leírtam ide a negatív véleményem,de ez nem is lényeg.a lényeg hogy másnak ez segíthet a tisztánlátásban.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 1098 1099 1100 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu