Biztosan jobb kéthetet eltölteni a Török riviérán, de ki tudja, hogy eljutsz-e még oda. Amennyi minden közbejöhet. Egyébként nem tudom, hogy most mennyibe kerül Bodrumba áthajózni, de 2005-ben 13,- Euró + 4,- Euró kikötõi illeték volt egy személynek a Kos travelnél. Ez "csak" 34,- Euró két fõre számolva, ennyit viszont szerintem bõven megér.
Annyit biztosan, de 100 eurot amennyiert a Neckermann akart atvinni mar nem biztos. Egyebkent akik akkor atvoltak, mind azt mondtak hogy nem volt sok ertelme. 50 fok arnyekban, galopp az egesz, strandolas sem volt benne, es ami szamomra a legerdekesebb lett volna Mausolos sremleke, abbol pedig nincs semmi.
Zephyros lefoglalva, most a pici szabadidõmben 1000-el olvasok!!
Ha addig nem járnék erre, ferrarinak (meg minden utazónak) nagyon jó idõt és sok-sok élményt kívánok. Ny-Kréta is klassz hely, bár a szigetek közül nekem eddig Santorini a csúcs.
Szia Szepeva!
Ha jól látom, akkor 24-én mentek Kosra. Ezek szerint együtt utazunk és szintén Zephyros
100 euró tényleg sok, egy rabló a Neckermann.
Nekünk mint írtam 34 euró volt kettõnknek Bodrumba a hajó oda-vissza. Itt megmondták, hogy mikor indul visszafelé, megmutatták azt is, hogy honnan indulnak az ingyenes kisbuszok amelyek felvisznek a szálmalmokhoz, majd a Gold Centerbe. Mi a várat néztük meg (ha jól emlékszem 6 euró volt a belépõ/fõ), majd sétálgattunk Bodrum bazárjában és utcáin. A kikötõben ettünk, ittunk kénylemesen, szóval egyáltalán nem kellett rohannunk. Igaz, nagyon meleg volt, de erre felkészültünk, mert tudtam, hogy átlagban 10°C-al melegebb van Bodrumban mint Kos szigetén.
Jól látod, ezekszerint együtt utazunk, meg egy helyen is lakunk majd.
Terveid arra a rövidke 1 hétre? Vagy Ti többre mentek? Bár én csak az egy heteset találtam.
Üdv. Éva
Szia Éva!
Sajnos csak 1 hétre megyek én is és tegnapig még ez sem volt biztos.
Kos várost és a környékét szeretném alaposan bejárni , amennyire csak lehet. Ha belefér az 1 hétbe, akkor Kalymnosra és Pserimosra is átmennék
Kalymnost én is tervezem, meg 1-2 napra autóbérlést, hogy bejárhassuk a szigetet, a maradék kis idõ meg elmegy a városra és közvetlen környékére. Jól következtetek? Egyedül jössz?
Igen, egyedül megyek. Kalymnosra az Apollonnal szeretnétek menni vagy egyénileg?
Szerintem a 36E nem rossz ár a 2 szigetért. De még nem néztem utána, hogy mennyibe kerülne csak a hajójegy.
Asteri: a 36 E nem rossz ar, de szerintem a 20 E meg jobb egy picit ugyan azert a turaert. Kalymnos, Plati, Pserimos. Mi ennyiert voltunk. Az iroda is ott a kikotoben fizeti be az utakat ahol te is be tudod magadnak egy kicsit olcsobban. Amikor mi voltunk, pont volt egy magyar csoport is azon a hajon es ok fejenkent 16 E-val tobbet fizettek ugyan azert amiert mi csak 20-at. Erdemes meggondolni, azon kivul meg te valsztod ki hogy melyik hajoval mesz nem pedig az iroda. Kb 20 hajo megy kos kikotojebol ugyan azokra a turakra.
Korábban olvastam, hogy készülsz Szantorinire, de azt nem tudom, hogy eljutottál-e. Ha igen, akkor össze tudod hasonlítani Kamenit és Nissziroszt, vagy összehasonlíthatatlan a kettõ?
Üdv Éva
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, van ez a szabály hogy folyadékot csak 100 ml -es kiszerelésekben lehet felvinni a gépre most ez azt is jelenti hogy a sampont meg tusfürdõt meg naptejet stb is úgy kell ?