Csak tartanánk már ott, hogy mindennap felkeres valaki innen, és nem csak beszélgetünk róla...
Tényleg aranyosak vagytok! Remélem majd nyáron is jut idõm írni ide.
Jó meleg idõ lesz ma is, aminek örülök, mert szoktatni kell magam a meleg, párás klímához Már csak 72 nap (sóhaj)
Pöpi: nehogy azt hidd hogy csak akkor keresnénk meg ha baj lenne, mint a többi magyar. Minden nap keresni fogunk, és dumcsizunk !!! Ugyis mindennapos program a csavargás.
JA ÉS MÉG VALAMI: Ha megyünk ki Paraliára, elõtte írd meg hogy mi az amit szeretnél itthonról és viszünk neked. Olyanokra gondolok amit kint nem kapsz meg a boltokban ( Pl: erõs pista, debreceni kolbász, száraz kolbász, füstölt szalonna, Gyurcs.Feri: hogyan.verjünk.át.egy.egész.országot=könyv). Szoval ami nagy örömöt okozhat neked kint.
Két dologgal lehet engem levenni a lábamról, ezt már így elõre tudom: Pirospöttyös túrórudi, és igazi magyar alma. Tavaly egy úr minden este hozott nekem isteni finom almát a saját gyümölcsösébõl. Kenyérre lehetett kenni engem...Egy másik fiatalember pedig elhozta az utolsó túrorudit, amit méga hûtõben õrizgettek az apartmanban...
De felhívnám rá a figyelmet, hogy ne hozzatok semmit, ti gyertek, az a fontos, a jó hangulatot és a szép idõt majd elintézem én
Nem csak akkor szoktak keresni, mikor probléma van, de általában így elegyedtünk szóba sok emberrel, akik utána kedves ismerõseim lettek.
A mai napig szoktak telefonálni (néha azt sem tudom kik azok, merta név nem sokat mond, arcról jobban emlékszem rájuk), hogy ez meg az kéne, és egyébként hogy vagyok. De ez nekem nagyon jól esik, tényleg.
Ilyenkor érzi az ember, hogy azért össze is tudunk tartani mi magyarok
Ati, te hogy állsz a tanulással? VÉgeztél a vizsgákkal? Én egy fél tételt már tudok záróvizsgára.
pénteken volt csillagászat vizsgám. Kihúztam a legszrabb tételt, amit senki nem akart húzni:(. Égtem mint állat. A tanárúr azt mondta mozaikos a tudásom ( jól látta, minden harmadik bekezdést olvastam el).
Kiderült hogy szerdán 3 vizsgám lesz egyszerre. Ez azért rossz mert eddig igyekeztem széthúzni a vizsgákat hogy heti egy legyen. Most meg 3 is lesz ( fizikatörténet, napenergia hasznosítása, környezetfizika).
Így állok, úgyhogy a mosoly csak kényszermosoly
Látom már te sem nagyon bírsz magaddal, neked is mehetnéked van . Nem is csodálom én is és Móni is már nagyon türelmetlennek vagyunk.
mi még a várakozásod idejére ráhúzzunk egy hetet
Sok sikert, szerencsét, kitartást Pöpi és Ati. Nem lehet kellemes ebben a szép idõben a könyveket bújni. Minden elismerésem a tietek, meg akik hasonló cípõben járnak, mint az én kicsim is. Mónim is nyomja õ is vizsgákra tanul. Kitartást és sok sikert minden "versenyzõnek"
Hát Ati, kitartást. Tényleg nem piskóta, amit mûvelsz. De az egyetemen ez alatt az 5 év alatt sikerült megtanulnom, hogy léteznek csodák. Remélem odaddják nekem ezt a diplomát "ajándékba". Egyszerûen nem fog az agyam, most mondta azt, hogy elég.
A többieknek is kitartást! Móni mit tanul?
Móni Közgazdász szálloda-vendéglátó szakot tanulja. Most éppen Szálloda vezetés és gazdálkodásra készül, mert ebbõl lesz vizsgája, aztán jönn a többi egész június végéig. Készül nagyon a nyaralásra
Ó, ilyet én is szívesen tanulnék. Persze ezzel nem azt akartam mondani, hogy könnyû; hanme azt, hogy engem személy szerint tök érdekelne egy ilyen suli. Titkos nagy álmom egy hotel PAralián, szerencsére már a párom is egyre inkább hajlik rá. Azért próbáloka realitás talaján mozogni, az a gyanúm apartmanház lesz belõle
A családomnak réges-régen volt egy szállodája, és mióta ezt tudom, azóta még eltökéltebb vagyok...
Hajrá mindenkinek!