Látnivalók Athénban
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Athén
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
AgniTolo
Törzstag
Törzstag
661 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62357 Üzenet linkje2008-05-22 09:01:54  Re:

[quote="bryam"]Szia Kiscsillag!
Vajon a nemzetközi pedagógus igazolványt is érdemes kiváltani? Akkor a kisfiamnak vihetem az itthoni diákot, 13 éves.

Sajnos a pedagogus igazolvanyt keves helyen fogadjak el, de azert erdemes megprobalni, a 13 eves kisfiadtol nem fogjak kerni a diakot (hacsak nem nez ki 19-nek) mert 18 eves korig automatikusan ingyenes a belepes az unios tagorszagokbol erkezoknek, de azert utlevel legyen nala.

# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
BRobert
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1021 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62417 Üzenet linkje2008-05-22 13:28:50  Re:

bryam írta:
Szia Kiscsillag!
Érdekelne, hogy milyenek a vonatok, kényelmesebb-e mint a busz, mert egyre jobban foglalkoztat a gondolta, hogy egyénileg megyünk Athénba. Köszi: bryam


én mindkettõvel utaztam már Athénba és véleményem szerint a vonat kényelmesebb...

# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62430 Üzenet linkje2008-05-22 15:47:36 

Szia Bryam!

Késõn érkeztem, azt hiszem másoktól már megkaptad a választ. Nekem csak a bíztatás maradt; sokkal élvezetesebb egyénileg megnézni Athén csodás részeit (a nem csodás is élmény, csak nem olyan mint amilyenre számítasz! icon_biggrin.gif)

# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bryam
Aktív fórumos
Aktív fórumos
434 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62506 Üzenet linkje2008-05-22 20:01:31  Válasz a #62417. hsz-ra Előzmény #62417

Sziasztok!
Nagyon köszönöm a kedvességeteket, valszeg megpróbáljuk egyénileg. Veszünk itthon Athén könyvet, + térképet. Amiben még a segítségeteket kérem az, hogy esetleg a vonaton, nem zavar, ha nem luxus, mennyi a hely, tud-e aludni a kisfiam? A másik, hogy ha leszállunk a vonatról, a mertó közlekedésrõl adnátok-e infót, merre, hány megálló pl. az Akropilis.
Köszi elõre is: bryam

# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jorgos
Moderátor
Moderátor
515 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62519 Üzenet linkje2008-05-22 20:43:23 

bryam írta:
Sziasztok!
Nagyon köszönöm a kedvességeteket, valszeg megpróbáljuk egyénileg. Veszünk itthon Athén könyvet, + térképet. Amiben még a segítségeteket kérem az, hogy esetleg a vonaton, nem zavar, ha nem luxus, mennyi a hely, tud-e aludni a kisfiam? A másik, hogy ha leszállunk a vonatról, a mertó közlekedésrõl adnátok-e infót, merre, hány megálló pl. az Akropilis.
Köszi elõre is: bryam

Nem tudom mennyi a hely a vonaton.
Hat (6) megallo akropolisig.
Nem kell atszallni.
Az allomas neve: "akropolis".

# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Christee
Törzstag
Törzstag
502 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62524 Üzenet linkje2008-05-22 20:51:18 

Bryam icon_exclaim.gif !Képzeld én Athénban vettem egy gyönyörû könyvet,megkérdezték milyen származású vagyok,és már adták is a magyar nyelvû könyvet! icon_exclaim.gif Az ára 9 euro volt! icon_exclaim.gif
Tele van képekkel,és mindent meg lehet tudni Görögországról!Utazás,történelem és kultúra!Szóval érdemes ott is venni könyvet! icon_exclaim.gif

# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bryam
Aktív fórumos
Aktív fórumos
434 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62558 Üzenet linkje2008-05-22 21:33:33  Válasz a #62357. hsz-ra Előzmény #62357

Köszi Agni!
A kisfiam még igen csak kisfiúnak látszik, bár elég magas, de nem serken a borosta, sok dioptriásnak kéne lenni annak, aki többnek nézné! Köszi a segítséget! bryam

# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bryam
Aktív fórumos
Aktív fórumos
434 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62560 Üzenet linkje2008-05-22 21:34:38  Válasz a #62519. hsz-ra Előzmény #62519

Jorgos! Köszi a Te segítséged is! Biztosan lesz majd még kérdésem, akkor is jól fog esni a segítség! Köszi: bryam
# 54
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bryam
Aktív fórumos
Aktív fórumos
434 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62563 Üzenet linkje2008-05-22 21:39:20  Válasz a #62524. hsz-ra Előzmény #62524

Christie! Örülök ennek az infónak is, mert tuti, hogy én is meg fogom venni, bár itthon is megveszem, mert szeretek felkészülten menni. Az az igazi, amit ott készítenek magyar nyelven! Írták már, hogy a Meteoráknál is van magyar nyelvû Görögország könyv tavaly 7 eu volt, gondolom idén több lesz, de azt sem fogom kihagyni! Olyan jó ha megjöttünk elõvenni, nézegetni, nosztalgiázni! Na meg megmarad a kisfiamnak, aki szintén nosztalgiázhat majd jó pár év után. bryam
# 55
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Christee
Törzstag
Törzstag
502 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62576 Üzenet linkje2008-05-22 21:53:47 

Amit még mindenképpen ajánlok icon_exclaim.gif !Athénban olyan naptárak vannak,amitõl elájul az ember! icon_eek.gif
Barátnõm vett is egyet icon_exclaim.gif !Én olyat még itthon nem láttam icon_exclaim.gif !Drágább volt mint a könyv,de nagyon szép naptár volt! icon_exclaim.gif
Én csak egy kicsit vettem,mert inkább a könyvre költöttem! icon_exclaim.gif

# 56
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bryam
Aktív fórumos
Aktív fórumos
434 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62577 Üzenet linkje2008-05-22 22:03:49  Válasz a #62576. hsz-ra Előzmény #62576

Jaj! Akkor mégis mennyi eu-t vigyek, hogy elég legyen? Ajándéknak is szép lenne, de nem adom oda senkinek, mert ilyen irigy vagyok, aki nem volt ott, az meg nem is élvezi annyira, mint mi! Igazam van?
# 57
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
BRobert
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1021 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62692 Üzenet linkje2008-05-23 07:24:40 

bryam,

Thesszaloniki felõl érkezve a Larissa állomásra fog befutni a vonat. A pályaudvar bejárata mellett van az egyik metróállomás. Több metróvonal is van, de remekül ki van táblázva minden állomáson...a tavalyi fotóalbumomba van is róla kép icon_smile.gif
Ha gondolod és adsz email címet, akkor szívesen elküldöm Nektek azt a térképet, ami mi használtunk tavaly és idén is használni fogunk. Jelölve van az összes látnivaló és minden utca neve is icon_smile.gif

# 58
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62763 Üzenet linkje2008-05-23 15:54:14 

Mi tavaly térkép nélkül egy hátizsákkal vágtunk neki a városnak. A komptól taxi elvitt buszmegállóig, ahol a jegyeket megvettük hazafele, de hogy hol voltunk, gõzünk se volt! icon_biggrin.gif Akkor összesen 2 információ állt a rendelkezésünkre: Syntagma téren van a parlament és tõle nem messze az Akropolis. így az igazi felfedezni a várost! icon_wink.gif
# 59
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bryam
Aktív fórumos
Aktív fórumos
434 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62812 Üzenet linkje2008-05-23 20:20:01  Válasz a #62692. hsz-ra Előzmény #62692

Szia Brobert!
Nagyon kedves vagy, köszi elõre is a térképet, gazsoadi@freemail.hu-ra légyszi elküldeni! Nagyon hálás vagyok a segítségetekért, mert elsõ görög útunk lesz! Én be merem vállalni, hogy egyénileg menjünk, szerintem is többet látunk. Ráadásul úgy gondolom, hogy a vonaton a kisfiam talán jobban tud aludni, mint a buszon. Köszönöm szépen mégegyszer is: bryam

# 60
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
BRobert
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1021 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#62822 Üzenet linkje2008-05-23 21:02:22 

bryam,

Elküldve icon_smile.gif
Ugyan, nincs miért, hisz ezért is van ez a fórum...egyszer mi segítünk, egyszer nekünk segítenek icon_biggrin.gif icon_wink.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Athén
<   1 2 3 4 5 ... 17 18 19   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu