Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8755
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
T.Márta
Törzstag
Törzstag
850 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165511 Üzenet linkje2011-06-14 19:22:15  Válasz a #165510. hsz-ra

Szia Csilla! Sajnálom, hogy így alakult kár, hogy vissza mondták mert Sarti jó választás volt.Amint látom ti azért néztek valami más lehetőséget!
Gyere máskor is!

# 8756
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165519 Üzenet linkje2011-06-14 21:00:34 

Szia Csilla!

Szerintem ne Ti bánjátok, hanem Ők, akik visszamondták.
Egyébként nyugodtan elindulhattatok volna Ti is a gyerekekkel icon_smile.gif

De látom azért mentek nyaralni, ha nem is Sartira:D icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 8757
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165521 Üzenet linkje2011-06-14 21:02:39 

Ja és még egy fontos dolog...
Korfu, vagy Zakynthos KLÍMÁS icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

# 8758
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
17 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165532 Üzenet linkje2011-06-14 21:38:41 

Sziasztok.A párommal és 2 baráttal augusztus 1-jén a Grand Tours-al busszal megyünk Sartira.Tavaly már voltunk és CSODÁLATOS!!Viszont keresek már egy ideje térképet Sarti környékéről.Az Ófalu, Beach,stb az stimm,az érdekelne,hogy körülötte mi merre van.Esetleg van aki tudja,hogy hol találhatnék térképet a neten?Előre is köszönöm szépen.Szép napot nektek.Sziasztok.
# 8759
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla1977
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165539 Üzenet linkje2011-06-14 22:00:03  Válasz a #165521. hsz-ra Előzmény #165521

NANÁÁÁÁ HOGY KLÍMÁS!!!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif lesz ha találunk megfelelőt. Eléggé telt ház van mindenhol. A két véglet van , vagy minden van de drága, vagy semmi és drága icon_biggrin.gif

Már említettem, hogy innen el kellett volna hamarabb indulni, mert Apámak szombaton meló. Így a 22-ei pénteki indulásúakat kell nézni repcsivel. Tehát ha v-ki nagyon ráér és látott v.mit megköszönöm, ha ír.

Puszi mindenkinek

# 8760
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165544 Üzenet linkje2011-06-14 22:22:48 

Sziasztok!

Kérdeznék, ha nem gond, valaki járt már a Virozi apartmanban?
Férjemmel aug. 26-án megyünk az Ibusszal Sartiba. Spanosba szerettünk volna menni, de már nem kaptunk helyet.
2009-ben voltunk először Sartin és férjem azonnal beleszeretett, persze utánam. icon_smile.gif Nekem is nagyon tetszett és már várom, hogy újra ott lehessünk.

# 8761
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
TaousanisTours
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165561 Üzenet linkje2011-06-15 09:12:44 

Sziasztok! Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani új játékunkat!

Keresd a delfint és kirándulj kedvezményesen!

Ha megtaláltad, fotózd le és vidd Sarti főterére ( a templom előtt) a Taousanis Tours utazási irodába! Ott csak meg kell mutatnod és máris kedvezményesen vehetsz részt hajós kirándulásokon!

Hol találkozhatsz jó eséllyel delfinekkel? Hogyan juthatsz ingyen apartmanhoz a következő nyáron? A főtéren elárulják Neked!

Csak egy fotó és szaladj a Taousanis Tourshoz!! Megéri, hogy emlékezetes legyen a nyár!

Segítség: A delfint nemrég Sarti focipályája mellett látták pihenni!



# 8762
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gimoth
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165566 Üzenet linkje2011-06-15 09:40:54  Válasz a #165561. hsz-ra Előzmény #165561

Nagyon jó! icon_lol.gif Szombaton fotózzuk is! De remélem idén is látunk élőket is!!!! icon_cool.gif
# 8763
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165604 Üzenet linkje2011-06-15 14:34:04  Válasz a #165461. hsz-ra Előzmény #165461

Hát eddig így volt:

Szabadka-Újvidék (Subitica -Novi Sad) - 330 RSD / 3.5 EUR


Újvidék-Belgrád (Novi Sad - Beograd) - 240 RSD / 2.5 EUR


Belgrád - Nis (Beograd - Nis) - 730 RSD / 7.5 EUR


Nis-Leskovac - 190 RSD / 2.0 EUR

Macedóniában pedig 1-1,5-1.

Lehet emeltek egy-egy szakaszon.
Sztem ha 40 eurot számol rá az ember, az teljesen jo. Mármint oda-vissza;)

# 8764
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165605 Üzenet linkje2011-06-15 14:34:35  Válasz a #165561. hsz-ra Előzmény #165561

Remélem még augusztus elején is lesz delfines akcióicon_smile.gif
# 8765
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165621 Üzenet linkje2011-06-15 16:02:05 

http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html Sarti Rádió 18:00-ig!

Szép idő van Sartin! 31 fok van és 23 fokos a víz!

# 8766
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165639 Üzenet linkje2011-06-15 17:06:02 

Sziasztok! Lehet tudni valamit a kinti "zavargásokról" ?Menyire érinti a nyaraló helyeket?Kintieket kérdezem első sorban mit érezni mindebből?
# 8767
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kristi
Törzstag
Törzstag
845 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165644 Üzenet linkje2011-06-15 17:37:37  Válasz a #165639. hsz-ra Előzmény #165639

Ma jöttem haza,még hírét sem hallottuk zavargásoknak icon_wink.gif
# 8768
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
TaousanisTours
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165645 Üzenet linkje2011-06-15 17:43:35 

Lesz még delfines akció, egészen októberig, úgyhogy lehet keresni a delfineket! icon_smile.gif

Zavargások: Nem venni észre itt semmit, ha nem mondják, hogy otthon erről szólnak a hírek, akkor nem biztos, hogy észrevesszük! icon_smile.gif

# 8769
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165653 Üzenet linkje2011-06-15 18:59:08 

Gyugyu. Hétfőn hazafelé Belgrád előtt beszélgettem magyar túristákkal, akik Athénból jöttek haza busszal. Egy téren szoktak gyülekezni a tüntetők aránylag csendben tüntetnek. Persze ott is megjelennek néha balhés csoportok. Ennyit tudtam meg tőlük.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 583 584 585 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu