Panteleimonas
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bogobea
Aktív fórumos
Aktív fórumos
338 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#23316 Üzenet linkje2007-03-21 15:31:27 

Szia Rebeka!

Nagyon jó kis tervek!! Sebaj a lány buli! Úgy is jó lesz. Legalábbis reméljük!! Mert igazándiból egy-kettõben még én sem voltam. De ezek 10 km-en belül vannak ám, szóval szerencsére nem nagy távolság.
Nekem viszont sajnos eddig egyedül és a 24 órás munkaidõ mellett nem volt sok idõm a környéken kedvem szerint csavarogni!
De ezek szerint megtaláltam a társaim! icon_wink.gif (már csak a fõnöknõmet kell megpuhítani, hogy nem hiányzok én annyira az irodából az alatt a pár óra alatt icon_rolleyes.gif icon_cool.gif icon_lol.gif )

# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#33595 Üzenet linkje2007-06-29 13:13:15  Paleos Panteleimonas














# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#35416 Üzenet linkje2007-07-09 15:23:16  Válasz a #33595. hsz-ra Előzmény #33595

Szép hely, tervbe vettem, hogy meglátogatjuk ezt a szép kis települést is.

Jók a képek, a legalsó fotó a legszebb, nagyon szépek a színek és szép a panoráma.

# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#35421 Üzenet linkje2007-07-09 15:39:57 

Nekem ez a falu a magyar Hollókõre hajaz. Tényleg nagyon szép kis falu, kétszer jártuk körül, második alkalommal még találtunk ismeretlen utcákat. A házak többsége nagyon szépen fel van újítva, többségük vendégházként mûködik. Bea szerint az Interneten is lehet már itt szállást foglalni. A templom mellett tavernák és kávézó van. Az utóbbiban nagyon finom jégkrém kapható ananászban, dinnyében és egyébb más gyümölcsben tálalva.
Egyetlen gondom van vele: több méregdrága, semmi görögös hangulattal rendelkezõ ajándéküzlet van, ami kicsit elrontja az összképet, de hát ez elkerülhetetlen hasonló helyeken.
Magába a faluba nem lehet autóval bemenni, de azt gondolom erre senki nem is vágyik. Késõbb teszek fel pár képet errõl a helyrõl.
Emellett mindenkinek ajánlom Nei Pori ófaluját, itt nincsennek felújítva a házak többsége, van pár érdekes hely ahol görögök laknak érdekes módon. Sõt azt gondolom, mindenki bátran vágjon neki a hegyeknek, sok szépet és érdekeset láthat. Bár idõnként érdekesek az utak, errõl Katusék is tudnának mesélni. Bea pl. bevallotta: minden kanyar elõtt attól félt, hogy elfogy az út. icon_wink.gif De nem történt meg, bár néhol láthatólag elmosta az elõzõ vihar, de többé kevésbé játhatóvá egyengették.

# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#35423 Üzenet linkje2007-07-09 15:44:50  Válasz a #35421. hsz-ra Előzmény #35421

Szia Rebeka! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és remélem szép fotókat is hoztatok magatokkal, bár írtad, hogy ez most jobban a pihenésrõl szólt, és nem a kirándulásokról, de a lényeg, hogy jó és szép volt!
Panteleimonasban már mi is 2x jártunk, szerintem is gyönyörû helyen van, bár felfelé menet mindig azt hittem én is, hogy már biztos vége az útnak, aztán mégsem úgy volt! De kár lett volna kihagyni az biztos!
Jox! Nézz szét Te is, nem fogod megbánni!!! icon_biggrin.gif

# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése

Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#40220 Üzenet linkje2007-08-08 09:16:17 

Sziasztok! Nei Poriból milyen módon közelíthetõ meg a falu, ha autóval nem rendelkezünk?
# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#40285 Üzenet linkje2007-08-08 14:08:43 

Motorral is simán fel lehet menni, nem olyan nagy a távolság. Másrészt azt hiszem, hogy az Olymposi kirándulásnak is része.
# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zeora
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#52269 Üzenet linkje2008-02-05 15:13:48  Panteleimonas Beach

Sziasztok!
Panteleimonas Beach-re tervezzük a nyaralást. Ki mit tud róla, milyen? Mi pihenõs, nyugis, fürdõzõs feltöltõdést tervezünk, kis forgalmú, szép helyen.
Elõre is köszi a válaszokat.
Mindekinek kellemes vakációtervezést icon_wink.gif
Zeora

# 54
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
437 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#52310 Üzenet linkje2008-02-06 07:52:05 

A platamoni vár északi oldalán festõi környezetben található ez a tengerparti település, mely elsõsorban campingjeirõl ismert. Az Olymposz hegy látványa és az égszínkék tenger csodálatos összhangja teszi teljesebbé az üdülõfalu képét. Több km hosszú, gyönyörû homokos tengerpartja miatt népszerû a külföldi és görög, nyugodtabb pihenésre vágyó vendégek körében. Néhány hangulatos taverna, üzlet, kávézó várja az idelátogatókat. Érdemes felsétálni a fantasztikus kilátással rendelkezõ platamoni várba; csavarogni a faluval határos eredeti halászfaluban Platamonban, ahol fõszezonban élénk az éjszakai élet; vagy Neos Panteleimonas falu fõterén fõterén egy igazi görög tavernában ebédelni. A falu kitûnõ elhelyezkedése miatt rengeteg onnan a kirándulási lehetõség : Olymposz, Meteora, Vergina, Skiathos.

Ennyit találtam./Bár Bea/Bogobea/biztos részletesebben tudna neked írni errõl a szép kis helyrõl.
Üdv
Katus

# 55
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#52313 Üzenet linkje2008-02-06 09:39:27  Panteleimonas Beach


# 56
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jimmy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#52315 Üzenet linkje2008-02-06 10:20:37  Válasz a #52269. hsz-ra Előzmény #52269

Kedves Zeora!

Ha nyugodt, csendes helyet szeretnél, akkor Panteleimonas Beach megfelelõ. Gyönyörû a tengerpartja, fürdõzés közben a platamoni várban és az Olymposzban gyönyörködhedsz!Platamonnal határos, igy este érdemes oda átmenni. Kirándulás szempontjából is kiváló, mindenhez közel van.Egyénileg tervezed az utazást?

Jimmy

# 57
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zeora
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#52369 Üzenet linkje2008-02-07 13:27:50  Válasz a #52315. hsz-ra Előzmény #52315

Szia jimmy,
Köszi az infokat icon_smile.gif
Párommal (akkor már férjemmel icon_biggrin.gif ) az Anett Tours-szal tervezzük.
Utaztál már velük? Ha igen, mik a benyomások?
Üdvözlettel,
Zeora

# 58
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jimmy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#52411 Üzenet linkje2008-02-08 12:36:12  Válasz a #52369. hsz-ra Előzmény #52369

Kedves Zeora!

Anettékkal már többször is utaztam. Nagyon korrektek, megbízhatóak. Családias a hangulat náluk. Csak ajánlani tudom õket.

Jimmy

# 59
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szcsilla
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#56742 Üzenet linkje2008-04-11 12:24:42 

Sziasztok!Juliusban megyünk nyaralni a hotel afroditibe tudnátok infot adni hogy mien ez a szállás?Még nem voltunk görögországban.Mennyire csendes panteleimonas azért a közelben van valami nyüzsisebb hely?
# 60
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ungaria
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#57507 Üzenet linkje2008-04-18 17:54:20 

Sziasztok!
Én szeptember végén Paleos Panteleimonasban voltam egy görög esküvõn!
Hát teljesen lenyûgözött a látvány,hatalmas élmény volt a táj,a görög társaság,a görög finomságok!Meg maga a szertartás is!
Szeretném ha egyszer nekem is ilyen gyönyörû helyen lenne az esküvõm!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 6 7 8 9   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu