Polychrono
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56632 Üzenet linkje2008-04-09 15:54:10 

Még annyit, hogy szállás foglalással vigyázni kell, mert van éjszakai élet. Szüleim a fõút mellett laktak, hát ment éjjel a motorbõgetés meg az ihaj-csuhaj, szegények nem igazán tudtak aludni!
# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56648 Üzenet linkje2008-04-09 21:05:21 

Kristi, köszi a képeket, nekem nagyon tetszik a hely, mert totál zöld veszi körül, tiszta a tenger és elég nagynak tûnik a település. Megfogott.

Andra, merj belevágni (más kérdés, hogy én sem szívesen mennék egyedõl nyaralni, de maradtam már egyedül, mert annyira másfelé húzott a csapat)! Ha egyedül vagy, nagyon hamar megismersz embereket a fakultatív kirándulások során...Igyekezni kell az elsõ napokban társaságra akadni, hogy esténként ne egyedül kelljen kajálni menni. Én rettentõen utáol egyedül lenni még egy percig is, szóval megértelek, hogy habozol. De Görögország minden megér!!! Várom a fejleményeket!!!

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56679 Üzenet linkje2008-04-10 13:35:52  Re:

Szia kristin!

Nagyon-nagyon köszönöm az infót és a képeket!!!
A neten én is láttam egy-két képet Polichronoról, azok alapján szimpatikus helynek tûnik.
Valahol azt írták róla, hogy túl nyugis hely. Mivel, ha megyek és ráadásul egyedül, akkor jó lenne, ha lenne valamilyen éjszakai élet is ott, hogy ne unatkozzak nagyon. icon_lol.gif
Ha olyan esténként, mint Sarti, nekem már az is jó! icon_lol.gif

Debrecenbõl csak egy utazási iroda visz oda utasokat, ráadásul 9 és 12 éjszakások az útjaik!!
Csak nem ismerem az utazási irodát, nem tudom mennyire megbízhatóak.

A fiam jönne velem, de most még egy fõre is alig tudok befizetni, kettõnknek már végképp nem jutna. icon_cry.gif
Õ megy a barátnõjével a Balatonra, nem marad nyaralás nélkül, viszont én belehalok, ha kimarad az idén Görögország. icon_cry.gif
Ezért gondoltam egy last minute-ra, mert azokat tényleg nagyon jó áron meg lehet kapni.

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56681 Üzenet linkje2008-04-10 13:40:42 

Andi!
Én se megyek szívesen egyedül, de belegondoltam, hogy mennyivel lenne jobb otthon poshadni a betonban egyedül. Akkor már inkább a tengerparton "poshadok" egyedül. icon_lol.gif
Remélem lesz kivel barátkozni, de ha nem, akkor is kibírok egy hetet. Már 2 hetet nem vállalnék be egyedül.

Az ötletet az adta, hogy egy pesti barátnõm most Párizsba megy 1 hétre egyedül. Azt mondta, ha mindig arra várna, hogy menjen vele valaki, akkor lemaradna egy csomó dologról. És igaza van.
Majd viszek könyvet, este meg elbóklászok a városban. Ezért lenne jó, ha Polichronón lenne éjszakai élet.
És nem motorzajra gondolok most. icon_lol.gif icon_lol.gif

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56682 Üzenet linkje2008-04-10 13:44:56 

kristin1 írta:
Még annyit, hogy szállás foglalással vigyázni kell, mert van éjszakai élet. Szüleim a fõút mellett laktak, hát ment éjjel a motorbõgetés meg az ihaj-csuhaj, szegények nem igazán tudtak aludni!


Utálom a motorbõgést. Nekem Vrasnán volt ilyenben részem. Egy szemernyit se lehetett aludni esténként.
De most még azt is kibírnám, csak ott lehessek!!!! icon_cry.gif

Akkor ezek szerint nagy élet van esténként?
És nem tudod kristin, hogy onnan milyen fakultatív kirándulásokra lehet menni?
Gondolom Neos Marmarasba, mert az vele szemben van (nagyjából). A Meteórákat már láttam, oda nem mennék.
Esetleg Skiathosra lehet onnan menni?
Majd megkérdeznéd anyukádékat? icon_lol.gif

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vio
Törzstag
Törzstag
844 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56684 Üzenet linkje2008-04-10 13:59:47 

Andra írta:
Andi!
Én se megyek szívesen egyedül, de belegondoltam, hogy mennyivel lenne jobb otthon poshadni a betonban egyedül. Akkor már inkább a tengerparton "poshadok" egyedül. icon_lol.gif
Remélem lesz kivel barátkozni, de ha nem, akkor is kibírok egy hetet. Már 2 hetet nem vállalnék be egyedül.

Az ötletet az adta, hogy egy pesti barátnõm most Párizsba megy 1 hétre egyedül. Azt mondta, ha mindig arra várna, hogy menjen vele valaki, akkor lemaradna egy csomó dologról. És igaza van.
Majd viszek könyvet, este meg elbóklászok a városban. Ezért lenne jó, ha Polichronón lenne éjszakai élet.
És nem motorzajra gondolok most. icon_lol.gif icon_lol.gif

Szia Andra!
Teljesen megértem a problémádat.Nekem is ezért nincs még befizetve az utam.A barátnõim Bulgáriába szeretnének menni, a másiknak nincs pénze (nem mintha nekem lenne, de Görögországra mindig jut(na) ) a harmadik barátnõmmel pedig még függõben van a dolog.Hogy ne legyek teljesen off itt egy kép Polichronoról
icon_lol.gif

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56690 Üzenet linkje2008-04-10 14:48:48 

Szerintem, itt a hellaszon is össze lehet szervezni valamennyire két egyedülálló embert, hogy együtt utazzon...
# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56695 Üzenet linkje2008-04-10 15:22:28 

Szia Vio!

Látom hasonló cipõben jársz. Nekem sincs senki, akivel mehetnék, ezért gondoltam, hogy megpróbálok egy single utazást. icon_lol.gif
Könnyen barátkozok, ezért gondolom majd csak találok társaságot. icon_smile.gif

Köszi a képet!!! EGyre jobban tetszik ez a hely!! Jox is azt írta, hogy sokkal szebb, mint Paralia és a képek alapján tényleg elég hangulatos helynek tûnik.
Ha még esténként élet is van, akkor egész jó nyaralási helynek tûnik.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#56698 Üzenet linkje2008-04-10 15:56:51  Válasz a #56695. hsz-ra Előzmény #56695

Szia Andra!
Attól nem kell tartanod, hogy nincs élet. Polychrono nem tartozik a legkisebb görögországi nyaralóhelyekhez, ráadásul a part menti út tele van bárokkal, tavernákkal. Nem tudom melyik irodával mész, mi Polychronon az Aeolussal nagyon megjártuk, de a hely - eltekintve a rengeteg szlovák turistától - klassz. A szállást azért kérdeztem, mert a település vége felé már több görög emberke tölti az idejét. Itt már írtam a partról is. A víz fantasztikus, ami nálam alapfeltétel egy tengerparti nyaralásnál, fõleg amióta gyerekem is van, aki ráadásul imádja a vizet, valóságos vizicsirke. No, Paraliára ezért sem viszem, nekem ott elég volt 2 hét már 1994-ben is, akkor is csak azért mentem, mert onnan kirándultunk Athénba, a Meteorákhoz, az Olymposra.Visszatérve Polychrono-ra, nagyon hosszú, de keskeny partja van, és nagyon sokan vannak. Ezen a részen inkább homokosabb a part, de a vízben nagyon nagy kövek vannak. Viszont az a rész, amirõl én beszélek - egyébkén a temetõ felõli része a településnek - nemcsak a társaság miatt jobb, hanem szélesebb a part, és bár inkább sóder van a parton, de a vízben már nem esel hasra a bazi nagy kövektõl. A falu üzletekkel is jól el van látva, mindent lehet kapni, és - bár mi a gyermekem kora miatt is - az éjszakai életbõl kimaradtunk, mikor mi elmentünk csicsikálni, akkor még millióan voltak az utcákon. Másik irodával, vagy egyénileg még lehet,

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56705 Üzenet linkje2008-04-10 19:49:10  Válasz a #56682. hsz-ra Előzmény #56682

Andra, biztos hogy van élet Polychronon, legalább annyira nyüzsgõ hely, mint Sarti, sõt, Polychrono tán nagyobb falu is mint Sarti.
A fakultatívokra rákérdezek, Thesszaloniki, görög est, Meteora biztosan van, ill. anyuék hajózni is voltak, a teknõsbéka szigetnél ment a hajó, Neos Marmarason kikötött, meg egy öbölben, ahol lehetett fürödni egyet. Megkérdezem, hogy ezeken kívül mik vannak. Szerintem Skiathosra nem szerveznek kirándulást Polychronoból.

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56706 Üzenet linkje2008-04-10 20:47:19 

Én csak átutazóban jártam Polychronon(sokszor), de mindig úgy láttam, hogy nagy élet van. Vágj bele Andra, nem fogod megbánni!
# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56707 Üzenet linkje2008-04-10 21:53:56  Válasz a #56706. hsz-ra Előzmény #56706

Véleményem szerint a Chalkidiki fsz-en minden nyaralóhely szép, gyönyörû a táj és a tenger mindenhol, nem lehet csalódni! icon_smile.gif
# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56715 Üzenet linkje2008-04-11 08:33:15  Re:

Szia anyuci68!

Nagyon köszönöm az infókat! Örülök, hogy van esténként élet, mert én szeretem, ha este nyüzsög a város. icon_lol.gif
Majd nyugdíjas koromban ráérek nyugisabb helyre menni. icon_biggrin.gif
Nálunk a Start Utazási Iroda visz oda utasokat.
A Pepi apartman, Lena apartman és Furnos apartman közül lehetne választanom.
A Pepi állítólag a város szélén van, a Lena a nyaralühely elején, közel a tengerparti sétányhoz, a Lenáról meg annyit írnak, hogy néhány perces sétára van a központtól.
Nekem egyik se mond semmit, nem tudom melyiket lenne jó választani.

Ugye a közelben van Pefkohori is?

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56716 Üzenet linkje2008-04-11 08:37:32  Re:

kristin!
Köszi, hogy megkérdezed a fakultatívokat. A teknõsbéka szigetnél még úgy sem voltam, arra befizetnék és Marmarasra is kíváncsi lennék.
Örülök, hogy Polichronon is van esténként élet! icon_lol.gif
Azt hiszem megtaláltam a következõ úticélomat. Ha az idén még sem jönne össze, akkor majd jövõre. icon_lol.gif

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#56717 Üzenet linkje2008-04-11 08:39:12  Re:

kristin1 írta:
Véleményem szerint a Chalkidiki fsz-en minden nyaralóhely szép, gyönyörû a táj és a tenger mindenhol, nem lehet csalódni! icon_smile.gif


Igazad van kristin! A Chalkidiki félszigeten tényleg gyönyörû a táj, bárhova is megy az ember. Én Sartit is nagyon szerettem, csak most más tájra szeretnék menni. Elõször Neos Marmarason gondolkodtam, de aztán megláttam Polichronot és most azt hiszem õt választom. icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu