Polychrono
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 76
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57368 Üzenet linkje2008-04-17 12:17:52 

Andi!
Köszi az együttérzést, aranyos vagy!
Még nem tudom hogy lesz, mert Pesten se nagyon van kinél aludni. A pesti indulás lenne a legjobb, de ahonnan az Aeolus buszok indulnak, piszok messze vannak a nyugati pu.-tól. Egy vagyon lenne taxival odáig menni.
Busszal neki se indulok, mert sokkal hosszabb az idõ és ott is van átszállás. Se Szegedre, se Kecskemétre nincs közvetlen vonat, márpedig azt a tavalyi rohanást nem csinálom végig még egyszer. icon_cry.gif
Lehet, hogy most kihagyom Polichronot és valami helyi indulást nézek ki az idén. Vagy még nem tudom, majd még megálmodom. icon_lol.gif

# 77
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57372 Üzenet linkje2008-04-17 12:28:24 

h.apcikám, te csak azt hiszed, hogy semmiség az átszállás vonattal. icon_cry.gif
Tavaly végig csináltam, egy rémálom!!! Nem az átszállással van bajom, hanem azzal, hogy az átszállás egyik vonatról a másikra 4 perc alatt kell, hogy megtörténjen és úgy, hogy a két vonat ezer kilométerre áll egymástól. És még meg is kell keresni õket, hogy melyik vágányon állnak.
Ha több idõ volna rá és kényelmesen át lehetne szállni, egy percig se gondolkodnék rajta, de ne tudd meg milyen ezt végigcsinálni a 20 kilós böröndökkel. icon_cry.gif A 4-5 percbe bele kell férni, hogy leszállj a vonatról, totyognak elõtted, tömeg van, alig tudsz haladni, aztán még keresd meg, hogy honnan indul a másik vonat és még érj is oda.
Bár tavaly megérte Parga, de egyedül nem vágok bele. icon_cry.gif

# 78
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57375 Üzenet linkje2008-04-17 12:41:44 

Sajnálom, Andra, biztos igazad van... icon_cry.gif Mi sokat jártunk külfüldre menetrend szerinti busszal, vonattal, éjjel és nappal, s nem volt mindig egy leányálom, aludtunk ülve, peronon állva, de fiatalok voltunk és bírtuk a gyûrõdést. Persze, az nem az igazi, ha a nyaralás a kellemetlenségerkrõl szól, s fõleg nem egyedül... Találj ki valamit, mert hidd el, kell az a kis kikapcsolódás mindenkinek... Továbbra is drukkolok neked! icon_wink.gif icon_razz.gif
# 79
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57384 Üzenet linkje2008-04-17 13:18:17 

Hidd el, hogy kibírnám én most is, csak ne 4 perc lenne az átszállásra, hanem legalább 10!!! VAgy ha legalább egymás mellett állna a két vonat, de megérkeztünk tavaly a 2. vágányra és a másik vonat a 8.-ról indult. És még keresgélni is kellett, mert még a kalauzok se tudták, hogy hol lesz a másik vonat, mert mindig változó.
Nagyon aranyos vagy te is, köszönöm szépen!!! kiss.gif
Azért még agyalok, hogy mit lehetne tenni. Polichrono megtetszett, egyszer szeretném megnézni. icon_lol.gif

# 80
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57387 Üzenet linkje2008-04-17 13:28:02 

Andra írta:
...Nagyon aranyos vagy te is, köszönöm szépen!!! kiss.gif...

Öreg emberrel légy szíves és ne viccelj! icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Ezt a puszit még egyszer valahol behajtom rajtad! icon_wink.gif icon_razz.gif

# 81
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57395 Üzenet linkje2008-04-17 13:57:02 

Szia Andra!

Emlékszem még nagyon is jól a tavalyi beszámolódból erre a vonatos mizériára.
Én csak célozni akartam, hogy itt a hellaszon is kialakultak barátságok, biztos alhatnál valakinél Pesten, legvégsõbb esetben még megkérdezném én is pár embertõl...szóval csak akarni kell.

# 82
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57747 Üzenet linkje2008-04-22 08:00:24 

h.apci írta:
Andra írta:
...Nagyon aranyos vagy te is, köszönöm szépen!!! kiss.gif...

Öreg emberrel légy szíves és ne viccelj! icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Ezt a puszit még egyszer valahol behajtom rajtad! icon_wink.gif icon_razz.gif


Nem viccelek! icon_eek.gif Aranyos voltál, kaptál érte cserébe puszikát. icon_lol.gif

# 83
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sziro
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57833 Üzenet linkje2008-04-22 21:42:04 

Andra írta:

Még nem tudom hogy lesz, mert Pesten se nagyon van kinél aludni. Se Szegedre, se Kecskemétre nincs közvetlen vonat:lol:

Szia Andra!
Csak véletlenül néztem ide be (idõhiány miatt), ha mégis találnál Szegedrõl induló, neked megfelelõ turnust, nálunk alhatsz Szegeden. Ha összejönne, írj erre az e-mail címre: sziro@socio.u-szeged.hu
Ibolya

# 84
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#57984 Üzenet linkje2008-04-24 10:59:33  Válasz a #57833. hsz-ra Előzmény #57833

sziro!

Nagyon-nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen a segítséget!! icon_lol.gif

# 85
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sziro
Aktív fórumos
Aktív fórumos
375 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58026 Üzenet linkje2008-04-24 14:33:38  Válasz a #57984. hsz-ra Előzmény #57984

Igazán nincs mit, nagyon szívesen.
Remélem sikerülni fog, szívbõl kívánom icon_smile.gif

# 86
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84248 Üzenet linkje2008-11-01 14:56:26 


# 87
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#84249 Üzenet linkje2008-11-01 14:57:52 


# 88
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#84281 Üzenet linkje2008-11-02 07:10:16  Válasz a #84249. hsz-ra Előzmény #84249

Kedves Valcsi! Ezek a képek remek kedvcsinálók. Ráadásul Polychronon tényleg ilyen fantasztikus a tenger. Remélem, valamikor még vissza tudunk menni. Kár, hogy az Aeoluson kívül más nem igazán megy arra az utazási irodák közül. Na, majd ha szünetel a gazdasági válság, akkor megpróbálkozunk egyénileg, csak valahogy le kell majd jutni.
Minden esetre egyénileg utazóknak tudom ajánlani ezt a falut, főleg, ha valakinek az elsődleges szempont a TENGER.

# 89
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anya
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#105671 Üzenet linkje2009-06-21 22:39:43 

sziasztok ! tavaly nyáron vrasnán voltunk az idén poly-ra mennénk, busszal....proli utazás.... szivesen vennék bármi hasznos infót ha vki volt tavaly, esetleg az idén.?
-milyen gyorsan mélyülö a viz
-van -e közelben bevásárlási lehetőség
-milyen hosszú a busz út,
szépek a képek amit felraktál tetszik! ugy vágyom a tengert mint a levegőt!

# 90
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Flaci001
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#110440 Üzenet linkje2009-07-22 14:48:13  Válasz a #105671. hsz-ra Előzmény #105671

Szia!

Mi múlt héten jöttünk haza Polychrono-ról, mi is busszal voltunk(aeolus), 17h-kor indultunk Szegedről, és görög idő szerint 10h-kor voltunk kint úgy, hogy Röszkén álltunk 2 és fél órát.
Nagyon szép hely, nem fogtok csalódni, a víz lassan mélyül, egyetlen negatívum hogy tele van kövekkel, mi csak papucsban tudtunk bele menni, de a kiépített strand részen pár helyen ki vannak szedve, csak az nekünk kicsit zsúfolt volt.(főleg szlovákok)
Mi inkább elsétáltunk mindig egy párszáz méterre lévő részre, ott nagyon nyugis volt a part...
Rengeteg bevásárlási lehetőség van, majdnem minden utcában van egy supermarket, mi a Nifada apartmanban voltunk, mellettünk is pont volt egy...
A központban van egy nagy áruház is, ott tényleg mindent megkaptok...

Remélem segítettem, ha van kérdés, bátran kérdezz!

Üdv

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu