Asprovalta
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildi13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9292 Üzenet linkje2006-06-21 06:52:13 

szia zsanci! Tavaly paralian voltunk nyaralni és minden reggel az az aparman mellet mentem el a boltba ahol reggeliztettek. hát szerintem nõknek elmegy a kaja ha már a pároddal mész neki szerintem nem nagyon fog izleni a müzli narancslével. adagonként kivolt rakva az asztalokra a kaja tányérokba pl: három szelet felvágott minivajjal. vagy zsemle vajjal mézzel. szóval szerintem egy nagyobb étvágyú embernek ez abszolút nem elég.
# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsanci
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#9390 Üzenet linkje2006-06-21 18:32:43  asprovalta

Szia Ildi!
Valami félreértés történt, én a Best Western hotelrõl kérdeztem Asprovaltan. Azért köszi Zsanci

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildi13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10402 Üzenet linkje2006-07-02 19:36:59 

Kedves jopolgár. Ma reggel 6 órakkor érkeztünk meg Szegedre. A Panagiotis apartmanban volt a szállásunk. Szép volt , annyi fõre van berendezve ahányan mentek. Eggyetlen gond volt, hogy az apartmanban nincs tv, de a parton szinte mindenhol van tv. Tudom ajánlani a Versust. Itt volt alegnagyobb kivetitõ.(ez tulajdonképpen egy disco) Nagyon rendes a tulaj, aki ott lakik a családjával. Nagyon meleg volt kb:38-40 fok. A tenger nagyon gyönyörû volt. Kavicsos a partja, de kicsit feljebb sétálva Vrasna felé már homokos. Délelött isteni volt a víz, de délután amikor jött a dagály nagyon nagy hullámok kerekedtek, és az addigi meleg vizet lehütötték a hideg áramlatok. Viszont eggyetlen egy meduzzát sem láttam. Asprovaltan nincs semmi muszály valamilyen fakultativ programra befizetni.15 perc alatt körbe lehet járni az egészet. Eggyetlen egy helyen lehet bérelni autót (25 eurotól, 3 napra 105 euro) robogót (15 eurotol) kerékpárt (12 órára 5 euro, egy napra 6 euro). Benzinkút van kettõ is a fõutcán. 1.09 euro. Stavrosra éerdemes átmenni mert az is gyönyörû.
# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsanci
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10492 Üzenet linkje2006-07-03 20:38:31  Ildi

Szia Ildi!
Irigyellek,hogy te már túl vagy a nyaraláson és jó idõtök volt.
Láttátok ti a Best Westrern Saint George Hotelt?
Milyen volt a part?
Milyen fakultatív programra fizettetek be?
Beszélnek magyarul ,vagy németül?
Üdv Zsanci

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildi13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10494 Üzenet linkje2006-07-03 21:24:06 

Szia Zsanci! Voltunk a Saint George hotelbe mert ott tartotta az idegen vezetõ az eligazitást. Az asztalon kis bonzai fák,üveg elválasztófal... Szerintem gyönyörû.A part kavicsos és nagyon gyorsan mélyül. Fak.programra nem fizzettünk be, mert mi már tavaly voltunk egy pár programon. Hajó kirándulásra akartunk elmenni, de nem nagyon idítottak mert ott az öbölben nagyon viharos volt a tenger fõleg délután. El kell hogy keserítselek magyarul nem beszélnek.Kívéve pár helyet mint pl: gyógyszertár, ékszerüzlet. Azt viszont hogy más idegen nyelvet beszélnek-e nem tudom ,mert mi sem nagyon beszélunk idegen nyelvet. DE viszon az egész parton a legjobb gyros a TAKA-TAKA-MAM-ban volt és ott beszéltek kicsit németül.
# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsanci
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10602 Üzenet linkje2006-07-04 18:25:15  Ildi

Aranyos vagy, hogy írtál.
Mi még nem voltunk Go.-ban nászútra megyünk oda.
Eddig egy ismerõsünk sem volt ott.
Csak a neten találtam képeket.
Annyi kérdés van bennem szeretek felkészülve menni nyaralni.
Zsanci

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jopolgar
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10611 Üzenet linkje2006-07-04 21:27:56 

Szia Ildi! Köszi a beszámolót,remélem jól éreztétek magatokat és feltöltõdve érkeztetek haza!Pár dolgot még szeretnék kérdezni.Állitólag van egy Lidl áruház Asprovaltán,voltatok ott vásárolni? Kiváncsi lennék az árakra.Merre felé mentetek odafelé?(Bulgária v.Macedonia)Amugy milyen a hely?Mennyire nyüzsi este?!Tavaly Toroniban voltunk hát az este 8-kor szinte kihalt.Idén nem erre vágyunk.Köszi mégegyszer a beszámolót! Szia! Jopolgar. icon_razz.gif
# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildi13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10813 Üzenet linkje2006-07-07 08:26:31 

Kedves jópolgár! Hát elkell egy kicsit el kell hogy szomoritsalalak nekünk elsõnap nem tetszett. Tavaly Paralian voltunk és ahhoz képest nekünk kihaltnak tünt. Este a bárokban csak a foci mecs erejéig volt vendég. Igaz a parton vasárnap telt ház volt mert a görögök családostul jöttek fürdeni. De ezt leszámitva nekünk kihaltnak tünt. 15 perc alatt körbe lehet járni az egészet. Van egy disco (versus) ott mindig szólt a zene, egyszer lementünk és senki sem volt lent. Aztán tulajdonképpen pihenni voltunk és a végére nagyon megszerettük. Jó volt a viz sok-sok pálmafák, szökõkutak. Az aparman nagyon jó helyen fekszik közel mindenhez és mégis csend van.Tipikus ajándék bolt nincs. Ha ajándékot akartok venni menjetek át Stavrosba ott bõven van választék és olcsóbb. A Lidl nem Asprovaltán van hanem Nea-Vrasnán. Amikor majd jöttök a busszal ugy is meg látjátok. Kicsit messze van, de motorral vagy autóval meglehet közeliteni. De úgy hallottam másoktól,hogy lényegesen olcsóbb. Amúgy Asprovalta kicsit drága. Az utvonal: Nis-Belgrád-Skopje (Macedónia)-Görögo. Vissza fele ha visztek video kamerát érdemes videóra venni Mcedóniát. Eszméletlen milyen gyönyörû!!!!! Szebb mint Bulgária. Ja! És a delfineket ne haggyátok ki. Minde nap bejönnek az öbölbe. eleinte én sem láttam csak a többiek mondták hogy látták õket. Nahát mindennap felkerekedtem 9-13-ig és 4-7-ig és árgus szemmel figyeltem a tengert.... Nem jöttek. Már-már nagyon elvoltam szontyolodva, azt hittem,hogy becsaptak, amikor utolsó nap délután megjelentek. Láttam már ilyet tv-ben de úgy élõben gyönyörûek voltak.
# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10817 Üzenet linkje2006-07-07 09:40:48 

ildi13!

Mi az idén Vrasnára megyünk nyaralni és már többektõl hallottam,hogy azon a vidéken vannak delfinek.
Mivel imádom a delfineket és minden álmom-vágyam, hogy élõben is láthassak legalább egy icike-picike delfinecskét, megkérdezném, hogy milyen távolságban voltak? Gondolom nem a partnál voltak, de nagyon messze voltak vagy egész közel? icon_smile.gif

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildi13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10922 Üzenet linkje2006-07-07 20:48:29 

Kedves Andra!

Nem tudom megmondani, hogy hány méterre voltak de szabad szemmel egész jól lehetett látni õket. Azt is lehetett látni amikor felugrottak, hogy fehér a hasuk. De fényképen már nem látszódnak.

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildi13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10923 Üzenet linkje2006-07-07 20:53:19 

Szia Zsanci!

Én is láttam a neten készült képeket és tényleg minden olyan mint a képen. Egyedül a szobákat nem láttam. De szerintem egy hotelnél nem csalnak a képekkel. Mondjuk a képeken az nem látszik, hogy a fõutcán helyeszkedik el és ott elég nagy a forgalom.

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10938 Üzenet linkje2006-07-07 22:10:48 

Kedves ildi13!

Köszi a választ, de egy kicsit elszomorodtam, mert ha fotón nem látszanak, akkor elég messze voltak. icon_cry.gif Azt nem is vártam, hogy partközelben ugrándozzanak, de reméltem, hogy legalább majd le tudom fotózni õket.
icon_cry.gif
Mindenesetre, ha kell, napokig virrasztok, csak lássam õket. icon_lol.gif

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#11737 Üzenet linkje2006-07-17 11:31:13 

Lenne egy olyan kérdésem (az egyik fórumon olvastam), hogy valaki rátalált egy kis irodára, akik jóval olcsóbban vitték az utasokat fakultatívra, mint a nagy utazási iroda.
Itt Stavros-Vrasna-Asprovalta környékén nem fedezett még fel valaki ilyen kis gyöngyszemet? icon_smile.gif
Vagy fakultatívra csak utazási irodáknál lehet befizetni?

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#11767 Üzenet linkje2006-07-17 14:18:16 

6 évvel ezelõtt sokkal több helyen beszéltek magyarul. Az éttermeknél magyarul invitáltak bennünket vacsorázni. Magyar pincéreket és szakácsokat is foglalkoztattak ( köztük egy távoli rokonomat).Magyar ételek voltak az étlapon. Jót nevettünk azon. hogy "1200 km utaztunk egy szelet rántott húsért?". icon_lol.gif Igaz hogy Vrasnán, de találtunk olyan vegyes boltot, rögtön elsõ nap, ahol értettek a nyelvünkön, és segítettek ha nem találtunk valamit. Nem hiszem, hogy azóta vissza fejlõdött volna a nyelvtudásuk.
# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borneo
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#11932 Üzenet linkje2006-07-18 22:35:24 

Andra írta:
Lenne egy olyan kérdésem (az egyik fórumon olvastam), hogy valaki rátalált egy kis irodára, akik jóval olcsóbban vitték az utasokat fakultatívra, mint a nagy utazási iroda.
Itt Stavros-Vrasna-Asprovalta környékén nem fedezett még fel valaki ilyen kis gyöngyszemet? icon_smile.gif
Vagy fakultatívra csak utazási irodáknál lehet befizetni?
Fúúúúú, ez engem is érdekelne! icon_lol.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 ... 25 26 27   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu