Kamena Vourla
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5998 Üzenet linkje2006-03-29 21:46:38 

Sziasztok! icon_biggrin.gif
Bár ezt a topicot most nem látogatják, mégis ide írok.
Befizettük a nyaralásunkat, pünkösdkor indulunk Kamena Vourlába. Éppen 10 éve voltam, nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz most. Akkor szuper volt.
Igaz szeptember második felében jártam ott, most meg ugye jún. elején, de remélem az idõ kedvez nekünk.
Ha valaki erre jár, várhatóan már meleg lesz akkor és a tenger is jó lesz icon_question.gif Elõre is köszi!!! icon_biggrin.gif

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6004 Üzenet linkje2006-03-29 23:06:49 

Szia Manda!

Akkor nosztalgiázhatsz kicsit. Mindjárt itt van a június és indulhatsz. is.
Jó visszamenni oda, ahol már évekkel korábban voltál.

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jucma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6038 Üzenet linkje2006-03-30 19:22:54 

Sziasztok!

Gondoltam ehhez a topichoz megemlítem, hogy ha valaki Kamena Vourla-ban jár, akkor mindenképpen ajánlatos meglátogatni azt a kis kápolnát a hegytetõn, amirõl a téma alatt már Jox is írt. És ha már felmentek a hegyre, akkor érdemes betérni abba a kis családi étteremben, amit az ott fekvõ kis településen találtok. Nem tudom van-e neve egyáltalán a helynek, de könnyû megtalálni, és igazán ajánlom mindenkinek. Velünk nagyon kedvesek voltak, szuper kiszolgálás, annak ellenére, hogy alig-alig beszélnek angolul. Itt kaptok igazi házi szabad tûzön sült padlizsánt, cukkinibõl készült savanyúságot, és mindnekinek ajánlom a sültkrumplit és a borjút!!! Na és a fehérborukat sem szabad kihagyni. Amellett, hogy finom a kaja és kedves a személyzet, gyönyörû kilátásban is lesz részetek, ha megkéritek a háziakat, hogy vigyék ki az asztalotokat a teraszra. icon_biggrin.gif

Üdv:
Judit

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jucma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6093 Üzenet linkje2006-04-01 16:11:53 

És jön egy kép Kamena Vourla fõtutcáján található templomról.
Üdv.
Judit


# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#6132 Üzenet linkje2006-04-02 22:41:18 

Köszi Jucma! icon_smile.gif
Nagyon örülök az infonak, ugyanis még nem jártam fent a kápolnában. Most remélem feljutunk és szívesen benéznék a családi étterembe is. Ûgyis önellátó apartmanban leszünk, valahol meg enni is kell.
Gyönyörû a kép, kivülrõl 10 éve én is megnéztem ezt a templomot.

Ferrari icon_biggrin.gif
Már annyira várom a jún-t, el se hiszed. Nagyon-nagyon kiváncsi vagyok!!! Gondolom sokat változott Kamena Vourla!!!

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6134 Üzenet linkje2006-04-03 06:45:57 




# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jucma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6138 Üzenet linkje2006-04-03 12:22:40 

Manda írta:
Köszi Jucma! icon_smile.gif
Nagyon örülök az infonak, ugyanis még nem jártam fent a kápolnában. Most remélem feljutunk és szívesen benéznék a családi étterembe is. Ûgyis önellátó apartmanban leszünk, valahol meg enni is kell.
Gyönyörû a kép, kivülrõl 10 éve én is megnéztem ezt a templomot.

Ferrari icon_biggrin.gif
Már annyira várom a jún-t, el se hiszed. Nagyon-nagyon kiváncsi vagyok!!! Gondolom sokat változott Kamena Vourla!!!


Ha felmentek, akkor az a panoráma tárul majd elétek, amit Jox második képén látsz fent!!
Jó nyaralást Nektek!
Jucma

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#6314 Üzenet linkje2006-04-08 22:12:19 

Jox icon_smile.gif
Gyönyörû képek!!!! Köszönöm!!!! icon_biggrin.gif

Jucma icon_smile.gif
Köszi! Biztos nagyon szuper lesz! Már csak két hónap! icon_lol.gif

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#6440 Üzenet linkje2006-04-13 23:01:54 

Jucma! icon_smile.gif
Ha erre jársz, kell-e valami cipõféle Kamenába fürdéshez? 10 éve nem kellett, de nem tudom, most mi a helyzet. És a vízben sok a medúza?
Anno csak a strandon láttunk, igaz nem oda jártunk fürödni, hanem feljebb, nem Lamia felé, hanem az ellenkezõ irányba. Kis csöndes partszakasz volt, alig egy-két ember járt oda fürödni.


Jox icon_smile.gif
Mióta felfedeztem ezt az oldalt, mindig itt ülök a gép elõtt és olvasom a fórumot! Szuper, én is annak idején beleszerettem Görögországba és annyira vártam, hogy újra láthassam!
Köszi, hogy van ez a honlap!!

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jucma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6475 Üzenet linkje2006-04-14 20:04:11 

Manda írta:
Jucma! icon_smile.gif
Ha erre jársz, kell-e valami cipõféle Kamenába fürdéshez? 10 éve nem kellett, de nem tudom, most mi a helyzet. És a vízben sok a medúza?
Anno csak a strandon láttunk, igaz nem oda jártunk fürödni, hanem feljebb, nem Lamia felé, hanem az ellenkezõ irányba. Kis csöndes partszakasz volt, alig egy-két ember járt oda fürödni.


Szia!

Szerintem itt nem problémás bemenni a vízbe cipõ nélkül. Igazából mi egyszer sem fürödtünk Kamena Vourla starndján, hanem mi is elindultunk a fõúton (mintha délre mennénk) és ott találni lehet kevésbé zsúfolt partszakaszokat. Medúzát láttunk, de nincs vészesen sok.

Jucma

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#6476 Üzenet linkje2006-04-14 21:09:30 

Jucma icon_smile.gif
Köszi megint az infot!!! Én is délre gondoltam, majd körül nézünk. A medúzáktól kicsit tartok, majd próbálom elkerülni õket.

# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jucma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6488 Üzenet linkje2006-04-15 14:56:48 

Helló!

Medúzával alig találkoztunk, viszont a fiúk rengeteg tengeri csillagot szedtek össze. A fotóalbumomba tettem fel képet róluk.

Üdv.: Judit

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#6749 Üzenet linkje2006-04-25 20:53:07 

Jucma icon_smile.gif

Láttam a képeidet és nagyon szépek. Remélem majd gazdagíthatom én is a fotóalbumot, ha hazajöttünk. Bízom a férjemben. icon_biggrin.gif

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jucma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6788 Üzenet linkje2006-04-27 22:55:48 

Helló Manda!

Köszi! Remélem idén Peloponészoszon mi is szép képeket készítünk majd. Állandóan egy csomót kattogtatunk, mert tök jó késõbb visszanézni a képeket. Majd teszek fel június után.

Jucma

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Estella
Aktív fórumos
Aktív fórumos
402 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7344 Üzenet linkje2006-05-22 00:57:29 

Sziasztok!
Görögországban eddig 2*jártunk, de mind2*Paralián voltunk.
Az ottani pörgés nagyon bejött mindenkinek icon_biggrin.gif
Idén szeretnénk váltani és lehetõségként felmerült Kamena Vourla.
Olvastam, h ez azért nyugisabb hely. Az lenne a kérdésem, h.mennyire vannak szórakozási lehetõségek ott icon_question.gif (discok pl.)
Esetleg tudtok e valami olyan helyet javasolni Görögországban, ahol olyan"Paralias élet" van icon_question.gif icon_lol.gif (lehet sziget is)
Köszönöm elõre is mindenkinek aki válaszol!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 10 11 12   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu