Platamonas
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gombosszabolcs
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7547 Üzenet linkje2006-05-26 14:58:59 

SZIA ADRI.Ne hari nem válaszoltam a kérdésedre. A fotini apartmanban leszünk,ha jól tudom. üdv: szabi
# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7628 Üzenet linkje2006-05-29 08:25:22  árak

Szia!

Hát az árakban tényleg nincs különbség. Az ételek, italok és souvenirek ugyanannyiba kerülnek, mint máshol. Egyedül a motor bérlés szerintem drágább, mint más helyen. Platamonasban ugyanis egy helyen lehet csak motort bérelni és ezt a tulaj ki is használja. Gondoltunk rá, hogy inkább Nei Poriban bérlünk, de lusták voltunk odáig elsétálni. Azért nem 10 perc sétára van, mégha közel is vannak egymáshoz. Így maradt a helyi motoros, aki képes volt tavaly 15 euróért adni egy napra a motort. Mivel mi több napra béreltünk, engedett pár eurót, de szerintem alkudozhattok vele bátran. Korfun tavaly elõtt napi 8 euróért béreltük, ezért találtam én drágának a 15 eurót.
Ismerõs ez az apartman név, szerintem biztos jól fogjátok magatokat érezni. Az Anett Tourssal mentek vagy magán úton autóval? Mi Anettékkal voltunk tavaly.

Üdv
Adri

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gombosszabolcs
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7632 Üzenet linkje2006-05-29 09:29:14 

Szia! Nagyon szépen köszönöm az információt. Igen mi is az ANETT TOURS-szal megyünk.Már nagyon várjuk a nyaralást. Ránk fér egy kis pihi.Tavaly hallottam errõl a helyrõl a barátaim voltak kint.Köszike a segítséget. Ha szeretnék kérdezni valamit majd késõbb,akkor majd még zargatlak:)))))))))
# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7635 Üzenet linkje2006-05-29 10:26:56  nyaralás

Szia!

Nem fogtok csalódni szerintem Anettékban, valóban nagyon barátságosak és családias a légkör az egész irodában, illetve a Görögországban lévõ szolgáltatások terén is.
Ha kérdésed van, bátran kérdezz, szívesen segítek, ha tudok.

Üdv
Adri

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
333575
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7850 Üzenet linkje2006-06-02 12:37:25 

A nyáron Platamonba utazunk, a Kronos nevû szállodában fogunk lakni. Járt már valaki ebben a szállodában?
# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7997 Üzenet linkje2006-06-05 07:27:49  Kronos

Szia!

Én ugyan még belül nem voltam a Kronos szállodában, de kívülrõl bekukucskáltam és nagyon tetszett. A fõutcán van Platamonasban. Biztosan jól fogjátok magatokat érezni ott.

Üdv
Adri

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mfer
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8022 Üzenet linkje2006-06-05 15:08:23 

Sziasztok.
Mi tavaj voltunk elõsször Platamonasban Anettékkal busszal a Kathy házba. Az apartmanunk a tengerre nézett, szinte az ágyból láttuk a tengert, balra pedig az Olimposzt. A hónap végén ismét megyünk az Anettéknál fogllatuk le a szállást és kocsival megyünk. A fakultatívok jók de mivel tavaj voltunk minden úgy gondoltuk, hogy most máshová is elmennénk. 22-én hajnalban indulunk. Jön valaki ebben az idõben?

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
333575
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8115 Üzenet linkje2006-06-07 08:18:23 

Sziasztok! Adrinak köszönöm a választ, igazán kedves vagy hogy ilyen gyorsan reagáltál. Eszembe jutott még valami. A platamoni szállodáknak van "saját" tengerparti strandrészük napernyõkkel, mint például Olaszországban, vagy azt bérelni kell naponta? Hogy van ez?
# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8541 Üzenet linkje2006-06-13 12:42:50  napernyõk

Szia!

Köszi, a dicséretért, de ezúttal nem tudtam gyorsan válaszolni.
Szóval nincs a szállodáknak külön strand részük, a tengerpart mindenkié elven mûködnek. Napernyõket és napozóágyakat lehet bérelni, de csak egy bizonyos szakaszon, nem végig. Hogy mennyibe kerül, sajnos nem tudom, mert mi napozóágyat nem béreltünk, napernyõt pedig itthonról vittünk.
Bármi kérdésed van még, szólj. Szívesen segítek.

Üdv
Adri

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8647 Üzenet linkje2006-06-14 10:06:40 

Szia ferradri!
Irtad, hogy tavaly két hétig voltál Platamonasban. Mi Paraliára utazunk és szeretnénk átmenni Platamonasba a partra, illetve a várat megnézni. Tudnál nekem segiteni? Át tudok jutni oda busszal? Sajnos motor vagy autó bérlésre nincs lehetõségem.
Köszi

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferradri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8740 Üzenet linkje2006-06-15 10:29:16  Paralia - Platamonas

Szia!

Természetesen áttudsz menni Paraliáról Platamonasba, mi tavaly ezt az utat megtettük csak fordítva.
Szóval Paraliáról bekellene mennetek busszal Katerinibe. Ebben a Paraliai telepített idegenvezetõ tud majd nektek segíteni. Aztán Kateriniben a nagy buszállomásról, ami a városközpont szélén van, de most így nehéz lenne elmagyaráznom, hogy hol van, a helyiek biztosan segítségetekre lesznek. Szóval onnan megy busz Platamonasba, kb 25-30 perc az út busszal. A jegy 1-2 euróba kerül, sajnos már nem emlékszem pontosan. Ez a busz Platamonas központjában tesz le. Onnan a vár azért egy kicsit messze van. Többen ugyan gyalog mentek fel a faluból, de az minimum 2-3 órás gyalogtúra. Ha szeretitek, akkor mindent bele. Mi motorral mentünk fel, de taxival is próbálkozhattok. Mindenesetre, ha reggel elindultok busszal Platamonasba és onnan gyalog fel a várba, majd vissza és úgy haza Paraliára busszal, akkor szép, de fárasztó napotok lesz. Szerintem érdemes kipróbálnotok.
Mikor utaztok?

Üdv
Adri

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8808 Üzenet linkje2006-06-16 08:02:09 

Szia ferradri!
A 2-3 óra tura az nem lenne még túl rossz, de ha belegondolok, hogy ez emelkedõn van, nyári kánikulában már nem biztos, hogy bevállaljuk. icon_sad.gif
Azért meg probáljuk. icon_lol.gif

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8809 Üzenet linkje2006-06-16 08:21:19 



# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
édes
1000. Fórum tag
1000. Fórum tag
273 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9704 Üzenet linkje2006-06-25 19:52:28 

Arra figyeljetek,hogy a vár 8.30tól 15óráig tart nyitva.
# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9726 Üzenet linkje2006-06-26 06:48:56 

édes írta:
Arra figyeljetek,hogy a vár 8.30tól 15óráig tart nyitva.


Köszi ! icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 4 ... 57 58 59   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu