Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6256
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212033 Üzenet linkje2014-01-10 12:53:27  Válasz a #212029. hsz-ra

Aeolus buszával tényleg nem volt gond, kényelmes volt, de a szállásuk kritikán aluli, így ők eszembe sem jutnak, amikor irodákról beszélek icon_smile.gif.
# 6257
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztácska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
113 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212040 Üzenet linkje2014-01-10 14:21:01 

Sziasztok!

Talán 21 éve járogatok én is Görögországba egy repülős utat kivéve mindíg busszal mentünk. (Igaz az utóbbi 6 évben 1 repcsis és tavaly egy buszos út jött csak össze, de előtte évente mentünk sőt volt hogy elő- és utószezonban is mentünk 1-1 hétre mert úgy volt olcsó).
Szerintem az összes iroda buszát kipróbáltam már a Grand-on kívűl ( nincs velük problémám, de mindíg találtam valaki mást, megszokottat) akik autóbuszos utakat szerveztek/szerveznek Görögországba.
Voltak kényelmesebb és kényelmetlenebb buszok. Nekem az Aeolus-é nem volt kényelmetlen emlékeim szerint. Velük mi Pargán voltunk amikor még csak ők vittek oda utasokat itthonról. Ott mi egy nagyon jó kis apartmant fogtunk ki, bár az már azóta nincs a kínálatban. Az Apollónnak is volt amikor kényelmesebb volt a busza, volt hogy nem. Az ő szállásaikat mindíg szerettük. Szerintem sokszor attól függ, hogy épp milyen buszt fogsz ki, épp melyiket küldik az adott nyaralóhelyre. Az biztos hogy az eddigi legkényelmesebb autóbusz a tavalyi úton volt Paráliára a Holiday Lines irodával. (az apartmanjuk is nagyon szuper volt - Villa Sunny).

Krisztácska

# 6258
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212046 Üzenet linkje2014-01-10 15:09:20 

Na én pont ezért szemezek a holidaylinessal, mert nagyon kényelmesek a buszok és a szállások is nagyon jó színvonalúak. Viszont mi nei porit néztünk ki és oda nem utaztatnak sajnos...icon_sad.gif(
# 6259
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212048 Üzenet linkje2014-01-10 15:21:59 

szerintetek a holidaylinesnek mikor jönnek ki az idei áraik? tavaly mikor jelentek meg az új árak?
# 6260
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Unic
Aktív fórumos
Aktív fórumos
462 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212059 Üzenet linkje2014-01-10 20:13:20 

ha jól emlékszek akkor 2012-be már lehetet foglalni az akkori árakon a 2013-as évre.
# 6261
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212062 Üzenet linkje2014-01-10 20:46:42  Válasz a #212048. hsz-ra Előzmény #212048

Unic jól mondja, már tavaly lehetett foglalni, de ez fenn van a honlapon is.
Azokkal a buszokkal én is szemezek icon_smile.gif Kérdés a tapasztaltak felé : Az Ő buszaikon lehetett is használni a wct?
Ami nekem kritikán aluli volt, mint buszban, mint szállásban az a Dias Zeusz, bár ennek ellenére utaztunk velük többször, mert akkor épp ő volt a legolcsóbb, de még így évek távlatábol is emlegetjük mindet, és nem a szép emlékek miatt icon_rolleyes.gif

# 6262
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212063 Üzenet linkje2014-01-10 20:49:18  Válasz a #212062. hsz-ra Előzmény #212062

Ami még nem tetszett buszban,nagyon szenvedtünk, az a Robinson Tours, bár ők nem Göröghonba utaztatnak, ezt csak úgy infónak írom, hátha valaki olyan tudatlan velük kapcsolatban, mint amilyen én voltam tavaly ....... icon_sad.gif
# 6263
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212064 Üzenet linkje2014-01-10 21:31:28 

igen, azt tudom, hogy már most is lehet foglalni október óta a 2013as árakon a holidaylinesnél, de én azért várom a 2014-es árakat,
mert reménykedem, hogy lesz új úticél pl nei pori:) annyira jók a szállásaik, annyira jók a buszaik, de úgy vagyok vele, ha már észak-görögország akkor Sarti vagy Nei pori. Paralián és O. Beach-en a tenger is zavaros és a környezete sem olyan szép. Azért is
kérdeztem, hogy nem emlékeztek-e tavaly mikor jelentek meg az új árak janurá, február??

# 6264
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212079 Üzenet linkje2014-01-11 11:07:08 

Kedves Fórumtársak!
Az iroda összefoglaló nevezetű topik nagyon leült, tavaly nem is volt hozzászólás. Jó dolog összefoglalni az irodákkal kapcsolatos tapasztalatokat egy-egy osztályzattal, egy -egy szavas, mondatos értékeléssel. Ha van kedvetek látogassatok el, és írjátok meg Ti is, milyen volt az utazás, szállás, a nyaralóhely. Aki hezitál esetleg, hogy melyik irodát válassza, annak is segítség lehet - annak ellenére, hogy sok, már megszűnt iroda is szerepel a listákon.

# 6265
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztácska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
113 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212108 Üzenet linkje2014-01-12 13:23:00  Válasz a #212064. hsz-ra Előzmény #212064

Sziasztok!

Lililuca!

Ha jól emlékszem a Holiday Lines az új árakat tavaly kb. februárban rakta ki (az Utazási Kiállításra - ami február végén/március elején szokott lenni és most így úgy lesz ahogy láttam - tuti ki kell dobniuk az új prosi miatt). Ha új úticél miatt várod - ahogy írtad is - amikor beszéltem velük valamikor a tavalyi év vége felé, akkor azt mondták hogy nem indítanak más helyekre buszokat. Az eddigiekkel hosszabbították meg a szerződésüket. (Egyébként nem tudom miért van mindíg lehúzva O. Beach és Parália - igaz elfogult vagyok, mert először Parálián nyaraltam 21 éve és azóta is szívesen járok vissza, és még soha nem éreztem rosszul magamat ott. Tavaly június közepén voltam egy hetet és a tenger nagyon! tiszta volt. Amikor anno Platamonas-on nyaraltam - ami ugye ott van közvetlenül Nei Pori mellett - semmivel sem láttam tisztábbnak a tengert . Lehet hogy pont olyan időt fogtam ki... Ha lehetőségem lesz én bárhová mennék, csak Görögország legyen.
A Holiday Lines buszán lehetett használni a wc-t.
A szállásaikra nem hallottam negatívomot sem OB-n sem Parálián (amit én is tapasztaltam). Itt a fórumon sem és a buszon sem. OB-n nyaralók is csak jó élményekkel tértek vissza a buszon.
A Villa Sunny (mi a fszt. 2-ben voltunk, de szerintem a többiből is hasonló volt a kilátás) teraszairól a Olympos-t láttuk !!! - azért nem egy gáz kilátás szerintem - akiknek pedig a tengerhez vezető kis utcára nézett a terasz és az emeleten voltak ők még a tengert is láthatták az Olympos mellé icon_smile.gif
Tudom Nei Poriból pedig ott van kilátásnak plusszban a Platamonas-i vár is.

Szerencsére a gyönyörű szigetre - Skiathosra - mind a két/három helyről el lehet jutni fakultatív kirándulással + Olympus, Meteorák, Thesszaloniki, stb.

No, de tényleg nem akarom favorizálni ezt az irodát, csak a szállásuk és a busz tényleg szuper, nem tudok nem pozitívumot írni róluk icon_smile.gif

Az Apollón Travel pedig továbbra is a nagy kedvenc marad icon_smile.gif

Krisztácska

# 6266
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212114 Üzenet linkje2014-01-12 14:42:13 

Köszönöm Krisztácska!icon_smile.gif

Szerinted a két úticél Olympic beach és Paralia közül melyik a jobb? 3an megyünk lányok, de nem
feltétlen a nagy bulizás a cél, inkább a pihenésicon_smile.gif

# 6267
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212116 Üzenet linkje2014-01-12 14:45:53 

jajj még akartam kérdezni Krisztácska, hogy a holidaylines buszain mennyire érzékelhető a szélesített üléstáv?
Éjszaka hátra tudod valamennyire hajtani az ülésedet anélkül, hogy a mögötted lévőt zavarnád?

# 6268
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztácska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
113 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212117 Üzenet linkje2014-01-12 15:13:55  Válasz a #212116. hsz-ra Előzmény #212116

Szia Lililuca!

Melyik helyet ajánlanám? Remélem más is válaszol Neked, mivel elfogult vagyok Paráliával icon_smile.gif Ez van.
O. Beach-en talán kicsit messzebb van a tengertől a szállás ahogy a buszból láttam mint a paráliai Villa Sunny. Nyugisabb fürdős helyet mind a két helyen találsz - szerintem - csak kicsit sétálni kell mind a két helyen. Totál főszezonban ez nehezebb. Nem a központi parti részen kell letelepedni ahol a tömeg van az minden szezonra vonatkozik.
A hallottak és saját tapasztalatom alapján is bárhol, bármelyik nyaralóhelyen, apartmanban kifoghatsz olyan szomszédokat, olyan másik szomszédos apartmant ahol épp olyan csoport van akik hangoskodnak. Ezt előre nem lehet tudni. Parália nyüzsisebb hely, de az apartman csöndes helyen van és közvetlen közelben van az Arvantidis super market. A központ - főként este - nagyon nyüzsis, de ahogy az apartman felé közeledsz egyre csendesebb, és a szálás utcája pedig tényleg totál csendes. Nekem még mindíg barátságosabb nyaralóhely mint OB. Tavaly is átsétáltunk, nézelődtünk.
Ha úgy gondoljátok hogy meg néznétek egy görög disco-t akkor a kitelepített idegenvezető (gondolom ismét Timi lesz), ő segít hogy hova érdemes elnézni és hol melyik nap van ingyenes belépés és ingyenes ital hölgyeknek. Azért érdemes elmenni egyszer hogy még is lásd milyen egy görög szórakozóhely icon_smile.gif
Katerini városba a bejutáshoz, talán - de ebben nem vagyok biztos - gyakrabban jár a busz Paráliáról.

A busz: hátra lehetett dönteni az ülést és nem volt kényelmetlen. Szerintem mondjuk akkor jó hátra dönteni ha a mögötted ülő is hátra tudja dönteni. Ez minden busznál így kényelmes. A belső sor felé eső üléseket ki is lehet húzni középre, így még kényelmesebb az utazás, pihizés, főként ha vadidegen ül melletted, mint nekem hazafelé úton.

További jó tervezgetést icon_smile.gif

Azért mások is írják le a véleményüket, hátha reálisabban látják a dolgokat mint én icon_smile.gif

Krisztácska

# 6269
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gáborpapo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
204 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212129 Üzenet linkje2014-01-12 18:07:31  Válasz a #212116. hsz-ra Előzmény #212116

Szia!
2012.-ben két gerincműtéten estem át. a nyaralás el is maradt. 2013 őszén a buszuk kényelmessége miatt választottuk a Haliday Linest. valóban nagyon kényelmes, nagyobb a távolság az ülések között, a csomagtartó boxban csak a te holmid van és hűtött így az ital szendvics a fejed fölött végig hűtve volt. A sofőrök teljesen normálisak , jó fejek nem jó pofiznak feleslegesen végzik a dolgukat.A toalettet lehet használni , persze a szabályok betartásával.
A szálláshelyük Parália Villa Sunny . Tetszett bár a konyhai rész annyira kicsi , hogyha kenyeret szerettem volna szeletelni akkor kihúztam a helyéről a hűtőt és annak a teteje volt az asztalka.Akik akkor O.B-n voltak nagyon dícsérték az ottani szállást is.
Az idén is ennél az irodánál foglaltunk még 2013-as áron Zakynthost. Akkor azt mondták nem lesz több nyári uti célpontjuk.
Mi Paralián robogót béreltünk amivel átmentünk 3x is a sólepárlóhoz dagonyázni illetve Katerinibe 2x.

# 6270
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fszeva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
203 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#212141 Üzenet linkje2014-01-13 01:54:11  Válasz a #212129. hsz-ra Előzmény #212129

Gáborpapo, ezt hogy érted? " Akkor azt mondták nem lesz több nyári uti célpontjuk. "
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 417 418 419 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu