Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6481
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223328 Üzenet linkje2014-08-15 07:41:17  Válasz a #222825. hsz-ra

Arról nem beszélve, hogy nem kicsit reklámszagú a dolog...
# 6482
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hidalgo
Törzstag
Törzstag
570 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223331 Üzenet linkje2014-08-15 08:20:21  Idézet innen: #222825

Tarama írta:
Elnézve főszezonban a megmaradt görög buszos utazások árát kénytelen voltam mást választani, mivel nagyon magas 60-70000 ft/fő árak voltak.


Tarama írta:
150000 ft volt a teljes összeg egy felnőtt és egy 14 év alatti gyermek részére.


Tényleg sokkal olcsóbb lett így icon_smile.gif

csak viccelek, nem akartam kötözködni !!

# 6483
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223352 Üzenet linkje2014-08-15 18:37:19 

Kedves Hidalgo!
értem én a viccet, de nem olvastad el ezek szerint, amit leírtam:)) ha már nem olvastad el, akkor külön leírom neked:))
2 fő görög buszos út főszezonban kb. 135.000,-Ft, kaja nélkül és fakultatív nélkül, ha hozzáadom a kaját és 3 fakultatív programot, akkor kb. 235.000 ft állna meg.

2 fő horvátországi buszos út, úgy volt 149.000 ft, hogy benne volt svédasztalos reggeli és vacsora, illetve 3 fakultatív program.

remélem, hogy érezhető a különbség. nem reklámnak szántam, de erről az irodáról sehol semmi véleményt nem lehetett olvasni, egyébként az útjaikat remekül el tudják adni és érdekes módon nem nagyon kell nekik a reklám.
szinte minden évben utazom Görögországba (továbbra is fogok), tisztában vagyok az
árakkal. Mint itt is kiderül nagyjából mindenki tudja, hogy a Görögországgal foglalkozó irodák közül, melyek a legmegbízhatóbbak és mégis kedvező árakkal dolgoznak.

# 6484
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223353 Üzenet linkje2014-08-15 18:46:04 

Kedves Gáborpapó! örülök, hogy ennyire megihletett az üzenetem, de ezen a fórumon több más országról is van bejegyzés. én is szeretem Görögországot, de nyitott szemmel járok és még van sok más-más ország, melyet majd meg kívánok látogatni. a Ked-edi travel tulajdonosait egyáltalán nem ismerem, de ha már Eurotoursnál járunk, - hátha megörülsz neki -, éppen Krétára utaztam velük 2000-ben.Remélem, hogy ezzel a Krétával sikerült feldobni téged:))
# 6485
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223354 Üzenet linkje2014-08-15 18:55:51 

Kedves Messinia!
ez az utazási irodai fórum a reklám vagy antireklám helye vagy sem, de arra szolgál a sok leírt üzenet alapján. vagy nem? sokan, ha becsmérlik pl. az Ibuszt, akkor az antireklám szagú? vagy ha A Grandod dicsérik az reklám szagú? hidd el semmi közöm a Ken-Edihez, de nagyon korrekt irodának tartom. Utaztam már többször Granddal, Apollonnal és 1-1 alkalommal a Dias-zal és a Kalandozás Travellel is. Mind korrekt volt, vagy nekem volt szerencsém.Repülős utakon is voltam, de azokat az irodákat nem említeném, de egyébként azok is jók voltak. Ha esetleg kérdésed van, akkor bármelyik irodával kapcsolatosan leírom a véleményemet, de sztem felesleges, mert azt tükrözik, amit a legtöbben írnak ezekről az irodákról.
örülnék neki, ha több iroda foglalkozna pl. görög buszos utakkal, mert van sok hely, ahová nem utaztatnak és főszezonban már eléggé magasak az árak. az elmúlt években Görögországba csak busszal utazom. régebben több akció volt, az elmúlt pár évben azt veszem észre, hogy szinte mindent eladnak, főleg a jobb helyekre.
hátha lesznek új irodák, jó buszokkal:))

# 6486
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gáborpapo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
204 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223362 Üzenet linkje2014-08-15 20:22:40  Válasz a #223353. hsz-ra Előzmény #223353

Kedves Tarama!

Ha esetleg időd engedi akkor nézz utána itt a Hellaszon ahol van egy olyan fórum, hogy Iroda összefoglaló. Meg fogsz lepődni, hogy hányszor utaztam az Euro Toursal . Sőt utaztam már a Ken-edi travellel is egy napos kirándulásra. Mint írtam nem vitatom, hogy jól végzik a dolgukat, de én csak amiatt mert olcsóbban adják a KRK szigeti nyaralásukat nem mennék oda ha egyszer Görögországba tervezem a nyaralásom. Sokadjára voltam idén is Görög honban de nem jutott eszembe félpanzióra befizetni mert olyan éttermi választék van , hogy minden este máshol mást tudok kipróbálni. Engem nem dob fel a svédasztalos ellátás mert akkor sem tudok többet enni ha roskadásig teli asztalokat pakolnak elém.
Ezért jó hogy nem vagyunk egyformák!
Érezze magát mindenki jól a nyaraláson és pihenten térjen vissza a hétköznapokba.
mi már januárban el szoktuk tervezni hova merre szeretnénk eljutni és bújjuk az információkat útikönyveket képeket nézegetünk és tervezünk. Ilyenkor számít persze az ár is lényeges és mivel megtehetjük így általában elő vagy uto szezonban megyünk.
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és még sok sok felejthetetlen nyaralást kívánok nektek bármelyik irodával is utaztok!

# 6487
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223363 Üzenet linkje2014-08-15 20:37:04 

Kedves Gáborpapo!
mindenkinek más a nyaralási szokása, nem vitatom és nem is minősítem senkiét sem. amiről te beszélsz azt is jól ismerem és annak is van feelingje. sztem a degeszre eszi az ember magát az inkább az all inclusive-re jellemző és nem a félpanzióra. érzékeltetni azt szerettem volna, hogy ár/érték arányban milyen lehetőség van főszezonban. befizettem én is januárban pl. a Nea Plagia utazásomat és ilyenkor (sok év tapasztalata), az ember azt sem tudja, hogy költ el fejenként kb. 50.000 ft költőpénzt. igen ez a boltba mentem, vacsoráztam tavernákban stb...1-1- fakultatív stb..sajnálom, hogy ezt az üzenetet vki úgy érzékeli, mintha személyesen neki szólna és a szeretett helyét el akarnák tőle venni:)) szó sincs erről. azoknak szól, akik nézegetnek utakat, de olyan iroda nevével kerülnek szembe, akiről még nem hallottak és nem tudják, hogy mit higgyenek az olcsó ár végett. én is úgy indultam neki, hogy lesz, ami lesz, mert komolyabb véleményt nem találtam.
Ha megnyugtat, akkor jövőre Pargat és Lefkadát tervezem, kizárólag apartmanban (mert a szálloda nem éri meg a jelenlegi árakat nézve). Igen fogok főzni és tavernában is étkezem majd:))) de már most tisztában vagyok vele, hogy egy Pargat vagy Lefkadat le kell foglalni év elején, mert kelendő.

# 6488
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223382 Üzenet linkje2014-08-16 10:49:21  Válasz a #223363. hsz-ra Előzmény #223363

az előző bejegyzéshez hozzáírva a félpanzió egy lehetőség arra, hogy a sok-sok lehetőség közül az ember kiválassza azt, amit éppen akkor enni szeretne. nem feltétlenül kell a 20 féle ételből enni:)) ki hogyan él vele, mindenki maga dönti el, hogy mennyit és miből fogyaszt, de ritka, ha valaki nem találja meg a számára megfelelőt. tény és való, hogy ha az ember pénztárcája megengedné, akkor legalább a reggelit befizetné. a kontinentális reggeli és menüválasztásos vacsora már nem biztos, hogy az egyéni ízléseket figyelembe tudja venni (ezért arra sosem fizetnék be).
# 6489
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223383 Üzenet linkje2014-08-16 11:20:25 

Tarama, csak az a gond, a kis utazási irodát dicsérő kis szösszeneteddel, hogy ez itt NEM off topik.
Ergo, csak Görögországba utaztató irodákról osztunk tapasztalatokat. Más országokról az ő külön topikjába kellene írni, aztán akit érdekel majd elolvassa ott. icon_smile.gif

# 6490
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223389 Üzenet linkje2014-08-16 14:58:01  Válasz a #223383. hsz-ra Előzmény #223383

Kedves Melus! tény és való, hogy ez az iroda nem foglalkozik görögországi utakkal (sajnos), de gondolom, hogy majd, aki felügyeli itt azt, hogy mi melyik topikba való, az majd átpakolja arra a helyre, ahol szte lennie kell.
A Mediterrán Tombola fórum az egyik kedvenc olvasnivalóm és nem kizárólag Görögországról van szó benne. a legtöbb tapasztalat nagyon tanulságos és nagyon sivár lenne, ha szicíliai vagy egyéb más országokról szóló részek nem lennének benne. amit írtam az egy utazási irodáról szóló pozitív vélemény, annak szól, akit érdekel és, akinél képbe kerülhet ez az iroda. görögöt kerestem ezt találtam és megosztottam a véleményemet. rajtam segített volna, ha július végén találtam volna véleményt. én is szívesen olvasom mások véleményét és például kimondottan hasznos volt számomra a Mediterrán Tombola Szicíliára vonatkozó része.
Érdekes hozzászólásokat olvastam az elmúlt pár napban itt, amit jóindulattal megosztottam itt:
-az egyik figyelmetlenül elolvas valamit és hülyeségeket ír utána és viccnek hiszi
- a másik úgy ír mintha őt valaki erőszakkal el akarná téríteni az utazási szokásaitól
- a harmadik szerint reklámszagú, amit írtam, holott, ha összeszámolnám azt, hogy mennyi cégnevet ír le a hozzászólásaiban az lenne csak igazán a reklám v. antireklám
- a negyedik meg a "szösszenetében" felhívja rá a figyelmemet, hogy szte ide kizárólag mely irodákról lehet írni.

nos kérem szépen, ez a 4 negatív hozzászólás az itt szokás? vagy csak én fogtam ki 4 negatív hozzászólót?

ismételten jelzem, kizárólag azon embereknek szól a véleményem, akiknek ez hasznos és építőjellegű.
jelzem, hogy magánember vagyok sohasem álltam kapcsolatban (csak utasként) semmilyen utazási irodával, illetve sem rokoni sem baráti kapcsolatom nincs utazási irodák tulajdonosaival vagy vezetőivel.

# 6491
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223391 Üzenet linkje2014-08-16 15:42:07  Válasz a #223389. hsz-ra Előzmény #223389

Érdekes, még véletlenül sem azt írod, hogy bocsi, legközelebb a vonatkozó topikba írok! Csak azt hajtogatod, milyen hasznos infót írtál, és milyen önzetlen vagy! Továbbá nem veszed észre, ebben a topikban ez senkit sem érdekel! Kaptál négy negatív kommentet, biztos, hogy neked van igazad?
# 6492
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223392 Üzenet linkje2014-08-16 15:50:12 

az első mondatomat, ha sikerül értelmezned az jó lenne, ha nem azt nagyon sajnálom. tiéd ez a topik? kicsit nevetséges, hogy mennyire idegesít téged ez a bejegyzés. ismételten jelzem, hogy az illetékes személy majd eldönti, hogy hol a helye. ne idegesítsd magad ilyen dolgokon hidd el nem éri meg.
# 6493
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223394 Üzenet linkje2014-08-16 16:09:14  Válasz a #223392. hsz-ra Előzmény #223392

itt volna az ideje befejezned ezt a műsorszámot.

egyrészt, ne oktass ki olyanokat, akik egyrészt a legsegítőkészebb, legjóindulatúbb lakói a topikoknak, és akik pöppet többet alakítottak tevékenységükkel ezen az oldalon, mint te.

másrészt ne sértődj meg, nem személyed ellen irányult a kritika; legalábbis eleinte biztosan nem-bár kétség kívül melózol az ügyön.

végül, ne felejtsd el, te vagy az új szereplő: tartsd be légy szíves a szokásokat és na akarj azonnal újabbakat írni. ne ágálj ellenük, nincs rá se okod, se jogod. egy "köszi, legközelebb akkor majd abban a topikba reklá... írok" mondat bőségesen elég lett volna.

# 6494
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223395 Üzenet linkje2014-08-16 16:12:36  Válasz a #223392. hsz-ra Előzmény #223392

Félreértesz, én csak leírtam, mit hová kellett volna írnod, és nem idegesítem magam rajtad.
És nem, nem az enyém az oldal, de vagyunk páran régóta, akik próbálunk az újaknak tanácsot adni. De mi a válasz, hogy fel vagy háborodva, hogy valaki szólni mer.
Nem inkább beilleszkedni kéne talán? És elfogadni, hogy vannak szabályok?
Ebben a témában, én befejeztem, mert látom, hogy nem érted, további szép napot neked!

# 6495
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223397 Üzenet linkje2014-08-16 16:23:50  Válasz a #223391. hsz-ra Előzmény #223391

köszönöm a hasznos tanácsokat! legalább a téma felélénkült, még ha vita is kerekedett belőle egy érdeklődő levél van:)
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 432 433 434 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu