Skala Fourka
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 256
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46853 Üzenet linkje2007-10-13 16:55:45 

Egyébként már régi vágyunk volt egy pár görög mintás jegy gyûrü. Kapóra jött, hogy az enyém nem bírta a magas hõfokú fürdõvizet. icon_lol.gif
# 257
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46859 Üzenet linkje2007-10-13 17:47:53 

Láttam a fotóalbumodban, de ott nem néztem meg olyan tüzetesen, hogy görögmintás-e. Nem is tudom, hogy az látszik-e a képen. De akkor nagyon szép lehet icon_smile.gif
# 258
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46868 Üzenet linkje2007-10-14 14:16:21 

Nekem is van egy görögmintás karikagyûrûm, de páratlan, mert még anno Athénban kaptam egy nyaklánc mellé ajándékba az ékszerésztõl.
De nagyon szeretem, az a kabalagyûrûm!!! Bár már az enyém is "összement" egy kicsit, jó lenne egy másikat venni, de akkor már lehet, hogy a páromnak is kellene!!! viszont Õ még nem ajánlotta fel. icon_sad.gif
Úgyhogy még várok!!!

# 259
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46870 Üzenet linkje2007-10-14 14:27:46 

busaianiko írta:
Bár már az enyém is "összement" egy kicsit...

A gyûrût az ékszerész a megfelelõ méretre kitágítja... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_razz.gif

# 260
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46872 Üzenet linkje2007-10-14 14:44:01 

Mintás gyûrû esetén nehézkes a tágítás!
# 261
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46875 Üzenet linkje2007-10-14 15:05:43 



Ezt is méretre igazították. Remélem ez már életünk végéig elkisér bennünket. A fourkai nyaralásunk legszebb emléke.

# 262
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46877 Üzenet linkje2007-10-14 15:17:46 

Csutek! tényleg szépek!!! Az enyém nem ennyire szép, már régi is, de nagyon szeretem. Én is kívánom nektek, hogy ez már örök életû legyen, és végig kitartson, amíg ti is egymás mellett!!! Vagyis örökre!!! icon_smile.gif
# 263
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46878 Üzenet linkje2007-10-14 15:18:47 

Tudok róla, hogy lehet méretre szabatni gyûrûket, de az enyém annyira vékony (gondolom azért adták ajándékba), nem egy értékes valami, szóval félek, hogy eltörne esetleg, mert azért sajnálnám. icon_smile.gif De köszönöm a tippet!!
# 264
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46881 Üzenet linkje2007-10-14 15:35:12 

Csutek, pontosan ugyanígy néz ki az egy pár fülbevaló, amit anyumnak vettem egyszer szülinapjára. Szépek. A miénk egész más, már biztosan láttad, mikor belinkeltem a szuveníros topikba. Szerintem, azóta már nincs ott a kép, mert megszûnt az a tárhely....
# 265
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#46882 Üzenet linkje2007-10-14 16:19:16 

Sziasztok !

Mintás gyûrût csak 1 számmal lehet tágítani, mert ha többel tágítják elmegy a minta belõle.

# 266
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102661 Üzenet linkje2009-06-01 19:47:23  Válasz a #46875. hsz-ra Előzmény #46875

Szia Csutek!

Remélem még néha benézel ebbe a fórumba is!
Csodálattal olvastam a beszámolóidat és az összes bejegyzédet Fuorkával kapcsolatban.
Idén június 19-én indulunk mi is Fuorkára.
Egy kicsit nehezen jött össze a dolog, de nem adtuk fel, meg is lett az eredménye.
Mi egy kisebb csapattal megyünk ( 3 család, 14 fővel), tavaly is együtt voltunk Nei Poriban.
Igazából nem is tudok mit kérdezni a helyről, hiszen szinte mindent leírtál erről az elbűvölő faluról. (meg persze eltelt 2 év az utolsó látogatásod óta icon_cry.gif )
Azért lenne egyetlen kérésem hozzád. Amennyiben még emlékszel rá, pontosan hól helyezkedik el az Ioli apartman és be tudnád jelölni a Google Mapsba, nagyon hálás lennék érte.

Előre is köszönöm a segítségedet!

Old Kovi

# 267
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102684 Üzenet linkje2009-06-02 06:31:50  Válasz a #102661. hsz-ra Előzmény #102661

Szia!

Nagyon örülök, hogy tetszett, amit írtam erről a faluról. Még mindig vissza vágyom, de a férjem nem akar oda menni. Azt mondta, ott már eleget voltunk. icon_lol.gif
A legegyszerűbben úgy találjátok meg, ha elmentek egész a közlekedési lámpáig. Ott jobbra kanyarodtok és egészen a főtérig mentek. Ott megint jobbra fordultok, és nagyjából szemben találjátok magatokat a Ioli utcájával. A parttol csak egy sornyi ház választja el. Egy szűk utca, mindkét sarkán egy-egy étteremmel. Ha beértek az utcába, akkor a harmadik bejárat. Sarkon egy étterem, ahol sok olasz kaját lehet kapni, aztán egy apartmanház (két év alatt egyszer sem üzemelt) és aztán következik a Ioli.

Így néz ki (a fiúk nem fognak ott ülni, mert haza jöttek velem icon_lol.gif ):


# 268
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102692 Üzenet linkje2009-06-02 08:13:48  Válasz a #102684. hsz-ra Előzmény #102684

Szia Csutek!

Köszönöm a gyors válaszod!
Bízom benne, gyorsan meg fogjuk találni az apartmant.
A leírásaid alapján (is) fogjuk megtervezni a kirándulásainkat.
A Google Earth is a segítségünkre van. A közeli műholdképek és a képek segítségével is fogunk keresni partszakaszokat.
Az apartman recepcióján beszélnek angolul? Vagy csak a németet értik icon_cry.gif ?
Mi a Start Utazási irodán keresztül találtuk ezt a lehetőséget ( a "nagy" csapat miatt kellettek a nagy apartmanok), de a Terra Reisen az "anya" szervező. Remélem nem lesz semmi problémánk a megérkezéskor, és persze utána sem.
Készítünk majd sok képet, így Te is láthatod az aktuális állapotokat.
Köszönet még egyszer a segítségért. Ha még lesz kérdésem kereslek.
Ez nem fenyegetés icon_lol.gif !

# 269
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102697 Üzenet linkje2009-06-02 08:32:19  Válasz a #102692. hsz-ra Előzmény #102692

Nem tudom, hogy a jelenlegi személyzet milyen nyelven beszél. Akkor tudtak angolul a recepción, amikor mi voltunk. A takarító néni csak görögül tudott, de egy tündér volt! Ha köszönsz neki görögül és mosolyogsz rá, sosem felejt el. Rám is emlékezett egy év után. icon_biggrin.gif És mindig nagyon kedves volt velem! A barinőmet nem kedvelte, mert az mindig úgy nézett rá, mint királynő a rabszolgára.
A nagy apartmanok nagyon jók! Két nagy erkélyük van. Mi 2006-ban a recepció után az első épület első apartmanjában voltunk a földszinten.
Az ágyakkal vigyázzatok, csak óvatosan hancúrozni! icon_lol.gif Ingább csak alvásra szolgálnak azok a hencserek. icon_wink.gif
Az irodával semmi gond! Azt a szolgáltatást nyújtja, amit ígér. Azt azért nem árt figyelni, hogy mikor van sok törölköző a takarítók kocsiján, mert akkor jól teszitek, ha kikészítitek a nappaliban, hogy kicseréljék. Nyugodtan használhatjátok őket, mert nagyon tiszták. Hófehérek és magas hőmérsékleten mossák.
Ha van még kérdésed, nyugodtan "zaklass"!

Hány napra mentek?

# 270
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OldKovi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#102702 Üzenet linkje2009-06-02 08:43:14  Válasz a #102697. hsz-ra Előzmény #102697

Az ágyat csak alvásra használhatjuk ebben a pár napban, mivel kiskorúak is lesznek velünk icon_lol.gif
A mosolygással nem lesz gondunk, az egész társaság olyan, mint egy nagy kosár vadalma, mindig fülig ér a szájuk icon_lol.gif
Az irodával kapcsolatos megjegyzésed nagyon megnyugtató, mivel még nem voltunk kapcsolatba velük. Ráadásul mindent a neten intéztünk.
10 napra megyünk. Az 1 hetet alapból elvetette a társaság, a 2 hetet pedig nem tudta mindenki bevállalni. icon_cry.gif
júni 19-én indulunk és júli 1-én érkezünk.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 17 18 19 20 21   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu