Kos szigeti élmények
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Élménybeszámolók
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44214 Üzenet linkje2007-09-09 09:55:33 

Valószínûleg jó lesz az idõ , még októberben is jó szokott lenni.
# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44355 Üzenet linkje2007-09-11 08:46:53  Válasz a #44166. hsz-ra Előzmény #44166

Szia kristin!

Köszönjük az élménybeszámolódat!!!
Egyszer már írtam, hogy Kosra én is szeretnék nagyon eljutni és ahogy nézegettem az Aeolus honlapját, én is a ti szállásotokat néztem ki, mivel az van legközelebb Kos városhoz, de ezek szerint nem a legjobb választás.
Úgy látom az Aeolusnak ilyen kis "lepukkant" szállásai vannak. Szerintem a miénk is hasonló volt Pargan, de én is úgy voltam vele, hogy van hol aludni, van hol tisztálkodni és amúgy se sokat vagyunk a szálláson.
A szállásotok messze volt Kostól? GYalog be lehetett sétálni?

Azt írtad, hogy a repülõ leszállt Chaniában is. Azok is Aeolusosok voltak?

# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44385 Üzenet linkje2007-09-11 10:43:43  Válasz a #44355. hsz-ra Előzmény #44355

Szia Andra!

Valóban nem a legjobb szállás a Rena, de azért szívesen lehúznék még ott 1-2 hetet, ha visszamehetnék... icon_lol.gif Vannak olyan apartmanok is, amik a kertre néznek, kár, hogy mi nem olyat kaptunk. Abban az épületben, ahol mi voltunk, ráadásul a földszinti apartmanok a jobbak, legalábbis a terasz tekintetében, ugyanis hatalmas teraszuk volt, s a kerti bútorhoz napernyõ is tartozott. Mi meg mindig emeleti szobát akarunk, most is azt kértünk, hát meg is kaptuk, a csöppnyi teraszával együtt... Rájöttem, hogy nem mindig az emeleti szoba a jó.

Kos városba egész hamar be lehetett érni. Úgy nézett ki a dolog, hogy Lambi fõutcáján mentünk, aztán egyszer csak már Kos városban jártunk, és hirtelen feltûnt a kikötõ. Kényelmes sétával a szállástól a kikötõ olyan 40 perc. De nem volt fárasztó, észre sem vettük, hogy mennyit gyalogoltunk, mert annyi nézelõdni való van. Nagyon sokszor megtettük ezt az utat. Lehetett volna busszal is menni, de eszünkbe sem jutott, hogy azzal menjünk.

A gépen mindenki az Aeolus utasa volt. Krétára, Kosra és Kalymnosra utaztak az emberek.

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44432 Üzenet linkje2007-09-11 14:30:52  Re:

Köszi kristin az infót!
Nem tudom, hogy miért mindig a magyarokat rakják a legrosszabb szobákba.
Pargan mi is a legkisebb szobát kaptuk, viszont volt egy szlovák pár, õk is csak ketten voltak, még is egy 3 fõs, hatalmas szobát kaptak.

Akkor ezek szerint olyasmi lehet bejutni Kosba, mint amilyen nekünk volt Pargan a városba. Az is benne volt kb. 35 percben, de észre sem lehetett venni, annyi volt közben a nézelõdnivaló.

És maga Lambi milyen hely? Nagy vagy kisebb? Ennyire össze van nõve Kossal? Ott is vannak gondolom éttermek, meg boltok.
Úgy megnézném a képeidet!!!! icon_lol.gif

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44439 Üzenet linkje2007-09-11 14:45:51 

Szia Andra!

Lambi tulajdonképpen Kos elõvárosa, egybe van épülve vele.
Egyébként mi is 3 ágyas szobát kaptunk. Úgy látszik szerencsénk volt.

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44450 Üzenet linkje2007-09-11 15:11:42  Válasz a #44432. hsz-ra Előzmény #44432

Igen, ahogy ferrari mondja, egybe van épülve Lambi és Kos. Mi a szállástól ha kimentünk a fõútra és jobbra indultunk el, akkor egy éles kanyar után kezdõdött az étterem és üzletsor, azon végigmentünk, és beértünk Kos városba. Viszont ha balra indultunk, arra semmi nem volt, csak szállások, meg sok gaz és szemét, normális strandokat sem láttunk. icon_cry.gif És mindössze 1 étterem és 1 szupermarket volt abban az irányban. Nem is sétáltunk többet arra.
# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44452 Üzenet linkje2007-09-11 15:14:30 

Mi tavaly és tavaly elõtt el voltunk kényeztetve a szállással. Tavaly elõtt ingyen légkondi tartozott a szobához, nagy franciaágy, kilátás a tengerre. Tavaly is jó szobánk volt, a terasz akkora volt, hogy ott bulit lehetett volna tartani. Hát idén belenyúltunk, most egy rosszabbat fogtunk ki. De legalább tiszta volt, mindennap rendesen takarítottak, úgyhogy nem nyafiztunk.
# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44457 Üzenet linkje2007-09-11 15:26:03 

Szia Kristin!

A dolog jó oldalát kell nézni. Kárpótolt Titeket a csodálatos kis sziget!

# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kristin1
Törzstag
Törzstag
501 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44464 Üzenet linkje2007-09-11 15:53:14  Válasz a #44457. hsz-ra Előzmény #44457

Így van ferrari! Nagyon jó volt, nem bántuk meg, hogy Kost választottuk. Nekem az tetszett legjobban, hogy olyan könnyen bejárható, nincsenek távolságok, ezért nem is fárasztó az autózás.
# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44467 Üzenet linkje2007-09-11 15:58:07  Válasz a #44432. hsz-ra Előzmény #44432

Drága Andikám!

Nekem akkor mindíg szerencsém volt, vagy jól választottam? Koson gyönyörû szállásunk volt, ahol az ágyból láttam a tengert és Törökország partjait. Zantén szintén tengerre nézõ volt az apartmanunk, ugyan úgy mint idén Krétán. Én egy szót sem szólhatok, igaz, nagyon megnézem, hogy hová foglalok.
Lambi és Kos város teljesen összeér, nem tudod, hogy hol a határ.

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44469 Üzenet linkje2007-09-11 16:01:53  Válasz a #44457. hsz-ra Előzmény #44457

Egyetértek! Kos nagyon csodás kis sziget, itt minden megtalálható ami kell. Nyüzsgés, nyugalom, szép strandok, sok féle építészet és kultúra. Ráadásul nagyon jó kiindulópont a környezõ szigetek meglátogatására is.
# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44582 Üzenet linkje2007-09-12 12:13:26 

Szia ferrari!

Köszi az infót. Akkor nem nagy túra besétálni Kosba.
Mi még eddig elég kis "egyszerû" szobákat kaptunk, úgyhogy én már nem tudnék semmin meglepõdni, maximum, ha csótányok szaladgálnának a szobában. icon_lol.gif

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44583 Üzenet linkje2007-09-12 12:19:10  Re:

kristin!

Szerintem az Aeolus azért ilyen jó árakban, mert általában a központtól elég kivülre esõ szállásokat kötnek le, amik sokszor minõségben sem a legjobbak.
Az a rossz, mikor nem tudsz választani, mert Lambiban pl. csak ez az egy szállás van, úgy emlékszem.
Kosban pedig csak hotelek vannak, ami nekem drága, így nem nagyon tudunk válogatni, be kell érni azzal, ami van. icon_sad.gif

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44584 Üzenet linkje2007-09-12 12:23:15  Re:

Drága Valcsikám!

Én is el tudnék viselni tengerre nézõ szobát. Tavaly Vrasnán nagyjából be is jött, csak az a forgalmas autóút ne lett volna ott.
Én is eléggé utánna járok a szállásoknak, csak ahogy az elõbb is írtam, van, amikor nincs választék és nem nagyon lehet mibõl válogatni.
pl. én csak a stúdiót tudom megfizetni, abból pedig csak a kristin féle szállás van egyedül az Aeolusnak.
Biztosan nagyon szép lehet ez a sziget, egyszer nagyon szeretném megnézni!!

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#44588 Üzenet linkje2007-09-12 12:53:28  Re:

Andra írta:
Én is el tudnék viselni tengerre nézõ szobát. Én is eléggé utánajárok a szállásoknak, csak ahogy az elõbb is írtam, van, amikor nincs választék és nem nagyon lehet mibõl válogatni.
...pl. én csak a stúdiót tudom megfizetni...

Nincs is annak párja! Ha az ember egyszer rákap az ízére... icon_biggrin.gif Hm. icon_confused.gif Pénzkérdés; sajnos ez igaz... icon_evil.gif icon_sad.gif Sajnos (?) már ott tartok, hogy ha nincs ilyen, akkor (fõleg most, Tolo után) oda már nem is szívesen megyek. icon_rolleyes.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Élménybeszámolók
<   1 2 3   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu