Dumcsi
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
Hozzászóló Üzenet
# 1111
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pinga
Törzstag
Törzstag
1707 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227986 Üzenet linkje2015-04-03 05:30:22 

Szia Jamasz,a forumba belépés nem elég,be kell lépni a hellasz.hu ba is ami a felsösorban van balrol az elsö gomb,utána van ott jobb oldalon belépési lehetöség login néven,nálam elfogadja ugyanazt a nevet és kodot amivel ide belépek
# 1112
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227988 Üzenet linkje2015-04-03 08:05:27  Válasz a #227986. hozzászólásra Előzmény #227986

koszi Pinga. Megprobalom.
# 1113
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227989 Üzenet linkje2015-04-03 08:12:20 

Pinga! A Hellasz.hu-ra beleptem. Aztan a beszamolokhoz. El kezdtem olvasni, de a felenel kiirja, h. csak belepes utan tudom tovabbolvasni. Azt viszont nem talalom, hogy kell belepni? koszi
# 1114
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227990 Üzenet linkje2015-04-03 08:55:49  Válasz a #227983. hozzászólásra Előzmény #227983

nem tudom, én másként látom ezt, azt hiszem. például, az említett thassosi üdülésnél, mikor a hét második felében lett csak jó idő, akkor is elmondta a tulaj, h májusban és áprilisban eszméletlen melegek voltak, teljesen nyár; de a tavalyi bambuszos esetben is az őt megelőző wucyéknak totál nyaruk volt még. pedig thassos éghajlata nem csak tűnik kontinentálisnak, hanem egyedül a görög szigetek közül tényleg az is (de legalábbis határvidék). vagyis inkább múlott a szerencsén, mint az éghajlatváltozáson esetünkben.
másrészt viszont az is igaz-hogy azonnal ellent is mondjak magamnak- olyan is volt talán két éve, amikor többen jelezték még krétáról is július elejéről is, h fáztak esténként. ezzel együtt, összességében én nem hiszem, h volna negatív irányú változás, a különbségek beleférnek a szokásos változékonyságba.

ami meg az itthoni időt illeti: most valóban nagyon kellemetlen időszak ez, de azért egyrészt mégiscsak április van, a legszeszélyesebb hónapunk, másrészt ne felejtsük el, h már-már mediterrán telünk volt, és már február vége óta kis túlzással eddig a hétig végig kellemes, sokszor napsütéses, igazi tavaszi, kora tavaszi időnk volt.

azzal viszont feltétlenül vitatkoznék, hogy mennyire járunk kirándulni görögországba, és az mennyire tartozik hozzá az ottléthez. szerintem azért vagyunk olyanok számosan, akiknek bizony ez szerves része a dolognak. persze ez nem minősítés, h így kell vagy úgy kell vagy hasonló, hanem csak kiegészítettem a dolgot.

# 1115
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pinga
Törzstag
Törzstag
1707 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227991 Üzenet linkje2015-04-03 10:33:00 

Jamasz itt fent bemegyek a hellasz.hu ba majd az utazolista mellett van a login,ott beirom a nevem és a kodomat belépek és teljesen jol végig tudok menni mind a 39 oldalon és a beszámolokat végig tudom olvasni, a képeket nézegetni,nálam jol müködik
# 1116
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227994 Üzenet linkje2015-04-03 12:47:21 

Ezért is írtam rollo, hogy "első sorban"icon_smile.gif Szeretek kirándulni, mindig megyünk is, akár hol is vagyok Göröghonban. De jobban esik fürdeni, és napozni. Nekem. A munkám miatt roppant sok stressz ér, és mivel 4 gyermekem van, sokat nem is pihenek munka után sem. Nekem először ki kell pihennem magam, hogy utána kiránduljak. Erre 1 hét nem elég. Tavaly a 2 hét jó volt, volt idő mindkettőre. Thassoson sok a látnivaló, mindenképp fogunk menni.....
# 1117
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227996 Üzenet linkje2015-04-03 15:26:56  Válasz a #227994. hozzászólásra Előzmény #227994

persze-persze, abszolút értelek és megértelek, teljesen jogos! icon_smile.gif
# 1118
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227999 Üzenet linkje2015-04-03 18:43:09 

Most hogy itt olvasom, milyen időjárásokat fogtok ki... nekünk mindíg mázlink volt. Az az 1-2 esős nap, de inkább éjjel beleféricon_smile.gif Általában aug. vége és szeptember közepe/ vége között nyaralunk. Az idén indulunk a legkorábban , augusztus 14-én. 25-28-a előtt talán még sosem indultunk.
Igazi nagy tomboló vihart csak Korfun láttunk és csak egy éjszakás kaland volt, egy nagyobb szél és eső Koson, Rodoszon 2 esős , teljesen borult nap, Thasszoszon egy nap eső+szél, Kefalónia egy esős óra, Sartin talán 2 éjjel esett. Zakinthoson viszont a tengerből mentünk ki hűsölni a 35 fokos partra, a helyiek azt mondták ilyen meleget rég éltek meg szeptemberben.
A többi hely ahol jártunk, hamisítatlan nyárral és meleg vízzel szolgált utószezonban, kivéve talán Szantorínit, ahová szept.3-án indultunk, második héten már kicsit hűvös volt nekem a víz,de még úszható, a párom már nem jött a vízbe.

# 1119
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228001 Üzenet linkje2015-04-03 21:40:41  Válasz a #227991. hozzászólásra Előzmény #227991

koszi Pinga! Sikerult.
# 1120
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gáborpapo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
204 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228011 Üzenet linkje2015-04-04 18:18:28 

Minden kedves Fórum olvasónak kellemes Vidám Húsvéti Ünnepeket Kívánok!
# 1121
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228014 Üzenet linkje2015-04-04 18:51:51  Válasz a #227994. hozzászólásra Előzmény #227994

szia Ágica!!

mi lett Paraliával ? Nem az volt az idei úticél ??Lecserélted Thassosra?
majd írj ha meg jöttél, milyen volt !!! élvezettel olvastam a Parga.-s úti beszámolódat
jó zsúfolt lesz neked az idei év !!! rád fér a pihi !!

üdv
gémike

# 1122
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228018 Üzenet linkje2015-04-04 20:50:12 

szia, de, az volt, bár megjegyzem, nem az én ötletem volt, hanem az emberemé, és mivel idén sok dolog van előttünk, és legfőképp sok kiadás, beleegyeztem, hogy a legolcsóbbat fizessük be. De minden nap vert a víz tőle... nem nekem való az, és legfőképp nekem nem Görög.... bocsánat a Paralia Fan-ok tól!!! Tényleg!! De egy Parga után elég rosszul éreztem magam, mintha alább adnám a mércét... ugye értitek mire gondolok? 3 tervem volt, Tolo, Thassos, Lefkada... így minden nap kitartóan hívogattam az Apollon travelt, hogy van e hely....a már befizetett hetünkre e három közül, hátha át tudom ütemezni. Tudtam, hogy nincs, de reménykedtem hátha, tavaly Parga is igy lett... És láss csodát, egyik reggel megtérült a kitartás, valaki lemondta. Lecsaptam rá... most boldog vagyok:)))) Persze, para van az idő miatt, de nem adom fel! Örülök, h tetszett a parga beszámoló, ez az igazság, amit leírtam... olyan jó volt, jó vissza gondolni is rá. Szerettem... remélem idén is majd tudok jó kis sztorit írni.
# 1123
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228028 Üzenet linkje2015-04-05 13:55:00 

Szia Agica2!
Most vettem észre,hogy ugyanazon a nap indulunk,csak mi Sarti,ti Thassos.Lehet,a pisilő helyeken talizunk,te is rutinos buszról kiugró lehetsz,már tudjuk,hol áll meg a busz.Mi Szegeden szállunk fel,kislánnyal.Jövőre mi is Thassos/Pontios apt.tervezzük,ugyan így ebben a júni első hetében,így nekem is kell az infó,szállás,gyrososok,és boltok.Vágjuk a centit,hamar letelik remélem.

# 1124
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228040 Üzenet linkje2015-04-06 18:05:23 

Igen, én már láttam, h együtt indulunk:) De szerintem nem egy buszon leszünk. Ha mégis, akkor lesz időnk beszélgetni! Majd indulás előtt pár nappal beszéljünk! A nagy közösségi oldalon fent vagy? icon_confused.gif nem tudom, ide le szabad e írni icon_biggrin.gif
# 1125
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tenkjuh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
50 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228041 Üzenet linkje2015-04-06 18:30:27 

Sziasztok! Totál off bocsi! Esetleg valaki Budapesten nem tud e kiado lakást vagy ideális esetben kertes házat /házrészt !!! Max de nagyon max 80+ rezsiig. Minden bútorunk és tűzhelyen kívül minden gépünk van. Illetve egy szobatiszta kutyusunk icon_smile.gif.

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!!!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
<   1 2 3 ... 74 75 76 ... 106 107 108   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu