Korfu
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 5446
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szabjoz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#71904 Üzenet linkje2008-07-16 22:10:46  Válasz a #71843. hsz-ra

Ja, és még érdemes a Tensi oldalán körülnézni!

http://www.tensi.hu/akcio.php?id=635

Üdv:
Joe

# 5447
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szabjoz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#71899 Üzenet linkje2008-07-16 21:42:11  Válasz a #71843. hsz-ra Előzmény #71843

Szia Papamaci!

Egyszer már valamikor volt errõl szó itt a fórumon. Görögország rajongóként lementettem a linkeket, hátha jól jön valamikor. icon_biggrin.gif
Ajánlom figyelmedbe a következõ linkeket. Láttam másik fórumon is kérdezted ezt. Csak ide másolomba, ha nem gond! icon_smile.gif

http://www.corfu-weddings.com/
http://www.ionianweddings.co.uk/corfu_weddings.asp

http://gogreece.about.com/cs/marriageingreece/a/marrysantorini.htm
http://www.weddingsantorini.com/

# 5448
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lujzi80
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#71880 Üzenet linkje2008-07-16 20:42:42 

Szia András79!

Engem is érdekelne a Zeusz Apartman Sidarin. Lyzuska már mesélt róla, de azért több vélemény jobb lenne.

# 5449
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papamaci
Törzstag
Törzstag
647 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71843 Üzenet linkje2008-07-16 18:50:17 

Sziasztok a páromal úgy döntötünk hogy szeretnénk össze házasodni augusztus végén KORFUN ill sidarin ha van valakinek errõl infolya azt meghivnám a lagzira
# 5450
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Papamaci
Törzstag
Törzstag
647 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71822 Üzenet linkje2008-07-16 17:26:06  Válasz a #71606. hsz-ra Előzmény #71606

Szia andrás engem személy szerint árrak érdekelnének mert friss info az friss info étterem árrak és hol etettek mely étterembe melyik élelmiszer boltba jártatok melyik volt olcsó ja és voltatok-e FAQ programon ha voltatok melyiken és megéri-e válaszod elöre is köszi
ÉN AUGUSZTUS végén megyek Sidariba

# 5451
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71740 Üzenet linkje2008-07-16 12:21:14  Válasz a #71737. hsz-ra Előzmény #71737

Jólszámoltál. Augusztus az bizony fõszezon...
# 5452
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Firkamano
Törzstag
Törzstag
1840 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71737 Üzenet linkje2008-07-16 12:17:34  Válasz a #71732. hsz-ra Előzmény #71732

Köszönöm!

Lehet hogy rosszul nézem az oldalt, de itt is azt látom, hogy augusztus közepén 55 euro / éj, akárhogy számolom, az átszámítva 1 hétre 1 fõnek: 45 ezer Ft. icon_sad.gif

# 5453
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71732 Üzenet linkje2008-07-16 11:52:37 

firkamano írta:
Sziasztok!

Szerintetek lehet Korfun találni szállást 7 éjszakára 25 ezerért/fõ? Egy kis segítség kellene.
Elõre is köszönöm!


Igen,minimum 2 személy esetén. Páldául itt: https://travel.hellasz.hu/index.php?m=12&id=48

# 5454
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#71728 Üzenet linkje2008-07-16 11:43:33 

Geot! icon_smile.gif

Szívesen mesélek és sok képet is készíteni szeretnék. De még sok nap van az utazásig. icon_cry.gif Már nagyon, nagyon várjuk! icon_smile.gif
Korfu szépsége kárpótolt minket a szállodai sérelmekért. Már sokkal rutinosabb utazó vagyok mint az elsõ utunknál. S egy hasonló stílusú nõstény ma már nem jelent problémát. Pillanatok alatt szétszedem mint foxi a lábtörlõt. icon_twisted.gif icon_lol.gif

# 5455
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fiuk
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#71643 Üzenet linkje2008-07-15 22:16:38 

.hh
# 5456
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Firkamano
Törzstag
Törzstag
1840 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71640 Üzenet linkje2008-07-15 22:14:27 

Sziasztok!

Szerintetek lehet Korfun találni szállást 7 éjszakára 25 ezerért/fõ? Egy kis segítség kellene.
Elõre is köszönöm!

# 5457
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Geot
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1046 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71612 Üzenet linkje2008-07-15 20:24:52  Válasz a #71487. hsz-ra Előzmény #71487

Kyra,
egyre elképesztõbb a történet, szörnyû.
Tényleg nem értem az ilyen szintû utálat okát, kíváncsi lennék, változott-e azóta a helyzet. Megértem, hogy ezt személyesen nem akarjátok megtapasztalni idén. icon_lol.gif

Tavaly nekünk kimaradt Lefkimi, pedig terveztük, hogy elmegyünk, csak nem maradt rá idõ, de ha legközelebb eljutunk Korfura, talán megnézzük. Majd mesélj róla, kérlek. icon_smile.gif
A képek alapján nekem tetszik!



Forrás: https://home.hccnet.nl/mp.vd.zande/corfu_2004.htm

# 5458
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eva56
Aktív fórumos
Aktív fórumos
60 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71611 Üzenet linkje2008-07-15 20:19:09 

Szia András79!
Mikor voltál ott?Mi jövö kedden megyünk.Minden info érdekel.Lyzuska mesélt már róla és képeket is küldött,de azért nem lehet az embernek elég infoja.
Üdv.Éva.

# 5459
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Klepiéva
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#71610 Üzenet linkje2008-07-15 20:19:03 

Sziasztok!
Érdeklõdöm, hogy jön e valaki július 30-án a Hotel Geminibe Messongiba?
Ha bármi infótok van, megosztánok velem? Köszi.

# 5460
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Geot
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1046 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#71609 Üzenet linkje2008-07-15 20:18:51 

andrás79 írta:
Korfu-Sidari (Zeus apartman), ha kell valakinek info.

Rövid, velõs.
Biztos lesznek érdeklõdõk, köszi.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 363 364 365 ... 481 482 483   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu