Köszi-köszi mindenkinek!!!!! Persze szenyót nem vennék, annyit még én is megtudok csinálni. Na jó egy carbonárárt is összeütök ha kell.
Ginaaa!!! Tán Te is updatézol? Nálunk az egész család , de nyaraláskor felhagyunk vele, persze ha lehet választani akkor nem, de erre kicsi a valószínűség!
Na megyek , mert ebédre vagyunk hivatalosak!!! MINDENKINEK SZÉP NAPOT!!!!!!
Sziasztok! Mi júl.29-én Szegedről indulunk Sartira 1 hétre autóval 4-en, ha valaki szintén ebben az időpontban utazik kocsival,szívesen csatlakozunk. Priviben várom az üzeneteket. Egyébként a Parisban fogunk megszállni, tavaly a Kipriotisban voltunk, nekünk jók a tapasztalataink róla.
Sziasztok!Tud valaki INFO-t a Dias Zeus-os PANORÁMA Apartmanról?Köszönettel!Knut
Annyit tudok, hogy kettő Panoráma is van. az egyik az ófaluban, a másik a falu szélén.
A falu szélén lévő közvetlen a parton van az nagyon szuper, a másikról nem tudok semmit
Szasztok jövö hét pénteken azaz 17-én indulonk a Kosmas apartmanba valaki jönn itt oda esetleg tudtok valami infókat mondani még Sartiba nem voltunk csak Paralián és Stavrosba.
#1652642011-06-12 17:41:11 Válasz a #165262. hsz-ra
Peti, én nem vagyok ott, de a Kalózhajósok igen, ő oldalukon ez van:
http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html
Klikk a +ra a sarti weather-nél, webkamera képe alatt van
tegnap esett, ahogy látom ma is
sziasztok.
udv sartibol.ma nagy esozesek voltak,de meleg,holnaptol ismet napos idot mondanak 30 fok korul.(bocsi de gorog a billentyum)naptej legalabb 30-as kell nagyon eros a nap,a tenger de. kicsit husi de du. mar teljesen jo
arak kb. mint tavaly,de erdemes minden boltba korbenezni sok az elteres.a legolcsobb szerintem (bar nem sartin van)Sikia Dia es Sikia fele ahogy bekanyarodtok van egy benzinkut supermarkettel nagyon jo arakkal!!
Jo estet mindenkinek.
Erdekloden hatha vki tudja adnak e a Stamatis apartmanban torolkozot.koszonom erika
Szia uerika ! A Stamatis apartmanban ( igaz néhány éve voltunk ) de nem adtak törölközőt , akkor sem ! Mi is, most is oda megyünk , de készülj fel erre a helyzetre ! Üdv : Pintyő.
#1653422011-06-13 12:32:06 Válasz a #165262. hsz-ra
Szia!
Mi pénteken megyünk! A meteo.gr -t szoktuk nezni, ott a Sithoniat keresve. A Taousanis-os webkamerán láttam tegnap hogy esett. Szerintem akkor most megint egy hónapig nem fog! Azt gondolom a tegnapi esőzéstől akadozhat a net, de ha bejön, akkor a www.taousanis.uw.hu oldalon látsz élő képet a főtérről!
Ja! Nagyon jó oldal a facebookon az IMÁDJUK SARTIT! Friss hireik vannak! Jó nyarat!