Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8725
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla1977
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165238 Üzenet linkje2011-06-12 11:14:11 

Köszi-köszi mindenkinek!!!!! Persze szenyót nem vennék, annyit még én is megtudok csinálni. Na jó egy carbonárárt is összeütök ha kell.

Ginaaa!!! Tán Te is updatézol? Nálunk az egész család , de nyaraláskor felhagyunk vele, persze ha lehet választani akkor nem, de erre kicsi a valószínűség!
Na megyek , mert ebédre vagyunk hivatalosak!!! MINDENKINEK SZÉP NAPOT!!!!!!

# 8726
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dia82
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165240 Üzenet linkje2011-06-12 11:30:22 

Sziasztok! Mi júl.29-én Szegedről indulunk Sartira 1 hétre autóval 4-en, ha valaki szintén ebben az időpontban utazik kocsival,szívesen csatlakozunk. Priviben várom az üzeneteket. Egyébként a Parisban fogunk megszállni, tavaly a Kipriotisban voltunk, nekünk jók a tapasztalataink róla.
# 8727
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
17 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165241 Üzenet linkje2011-06-12 11:34:15  Válasz a #165240. hsz-ra Előzmény #165240

Jó utat nektek!Hm..július 29?Akkor lehet,hogy összefutunk.Mi is 4-en megyünk, csak mi busszal.Szép napot neked!
# 8728
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165243 Üzenet linkje2011-06-12 12:05:57 

Knut írta:
Sziasztok!Tud valaki INFO-t a Dias Zeus-os PANORÁMA Apartmanról?Köszönettel!Knut


Annyit tudok, hogy kettő Panoráma is van. az egyik az ófaluban, a másik a falu szélén.
A falu szélén lévő közvetlen a parton van az nagyon szuper, a másikról nem tudok semmit

# 8729
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165248 Üzenet linkje2011-06-12 12:40:39  Válasz a #165238. hsz-ra Előzmény #165238

Csilla, nem. Inzulin-rezisztenciám van.
# 8730
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Peti71
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
15 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165258 Üzenet linkje2011-06-12 15:41:24 

Szasztok jövö hét pénteken azaz 17-én indulonk a Kosmas apartmanba valaki jönn itt oda esetleg tudtok valami infókat mondani még Sartiba nem voltunk csak Paralián és Stavrosba.
# 8731
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Peti71
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
15 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165262 Üzenet linkje2011-06-12 17:05:02 

Tudna valaki egy sarti idöjárást adni esetleg aki ott is van. Elöre is köszi
# 8732
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165264 Üzenet linkje2011-06-12 17:41:11  Válasz a #165262. hsz-ra Előzmény #165262

Peti, én nem vagyok ott, de a Kalózhajósok igen, ő oldalukon ez van:
http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html
Klikk a +ra a sarti weather-nél, webkamera képe alatt van
tegnap esett, ahogy látom ma is

# 8733
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla1977
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165274 Üzenet linkje2011-06-12 19:57:16  Re:

ginaaa79 írta:
Csilla, nem. Inzulin-rezisztenciám van.


Bocsi! Nem akartam tapintatlan lenni, ne haragudj!

# 8734
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Uerika
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165277 Üzenet linkje2011-06-12 20:20:56 

Jo estet mindenkinek.
Erdekloden hatha vki tudja adnak e a Stamatis apartmanban torolkozot.koszonom erika

# 8735
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kristi
Törzstag
Törzstag
845 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165279 Üzenet linkje2011-06-12 20:30:20 

sziasztok.
udv sartibol.ma nagy esozesek voltak,de meleg,holnaptol ismet napos idot mondanak 30 fok korul.(bocsi de gorog a billentyum)naptej legalabb 30-as kell nagyon eros a nap,a tenger de. kicsit husi de du. mar teljesen jo icon_lol.gif
arak kb. mint tavaly,de erdemes minden boltba korbenezni sok az elteres.a legolcsobb szerintem (bar nem sartin van)Sikia Dia es Sikia fele ahogy bekanyarodtok van egy benzinkut supermarkettel nagyon jo arakkal!!

# 8736
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165296 Üzenet linkje2011-06-12 21:38:20  Re:

csilla1977 írta:
ginaaa79 írta:
Csilla, nem. Inzulin-rezisztenciám van.


Bocsi! Nem akartam tapintatlan lenni, ne haragudj!



Semmi baj, nem vagy tapintatlan:).

# 8737
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165298 Üzenet linkje2011-06-12 21:45:29 

uerika írta:
Jo estet mindenkinek.
Erdekloden hatha vki tudja adnak e a Stamatis apartmanban torolkozot.koszonom erika
Szia uerika ! A Stamatis apartmanban ( igaz néhány éve voltunk ) de nem adtak törölközőt , akkor sem ! Mi is, most is oda megyünk , de készülj fel erre a helyzetre ! Üdv : Pintyő.
# 8738
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ufó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165308 Üzenet linkje2011-06-12 23:51:23  Válasz a #165258. hsz-ra Előzmény #165258

A tavaly mi ott voltunk,szuper volt,képek,egyéb részletek ha érdekelnek,szólj. icon_smile.gif
# 8739
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gimoth
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165342 Üzenet linkje2011-06-13 12:32:06  Válasz a #165262. hsz-ra Előzmény #165262

Szia!
Mi pénteken megyünk! icon_lol.gif A meteo.gr -t szoktuk nezni, ott a Sithoniat keresve. A Taousanis-os webkamerán láttam tegnap hogy esett. Szerintem akkor most megint egy hónapig nem fog! icon_wink.gif Azt gondolom a tegnapi esőzéstől akadozhat a net, de ha bejön, akkor a www.taousanis.uw.hu oldalon látsz élő képet a főtérről!
Ja! Nagyon jó oldal a facebookon az IMÁDJUK SARTIT! Friss hireik vannak! Jó nyarat!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 581 582 583 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu