Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8785
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165822 Üzenet linkje2011-06-16 17:49:37 

Ginginke üdv újra köztünk! icon_biggrin.gif

Nagyon-nagyon ügyes voltál és gratulálok a diplomához!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Most aztán ezerrel írhatod nekünk újra a tapasztalatokat,hiszen sokunknak még elöttünk a nyaralás!!

# 8786
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165842 Üzenet linkje2011-06-16 18:53:54 

# 8787
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165851 Üzenet linkje2011-06-16 19:29:20 

frenzi írta:
Gyugyu!
Ti tavalyelőtt az Ibusz-al voltatok a Spanosban?
Láttam az albumodban, hogy tengerre néző apartmanotok volt:) Nekem nem mondták sajnos, hogy milyen lesz. Ráadásul mi egyénileg megyünk, de Ibuszos apartmanba.
Csak, hogy hogy készüljek, van rá vajon esély, hogy minden reggel ilyen szép kilátásunk lesz vagy nem?
Köszi előre is

Szia Frenzi! Igen az Ibusszal voltunk mi is, de mi asszem tengerre nézőt kértünk. Annak meg hogy egyénileg mentek szerintem nincs köze, hogy melyik szobát kapjátok. Egyébként a lehetőség meg van rá , mert ha jól emlékszem 4 szoba néz a tengerre, 8 pedig az utcára. Ami tényleg nagyon pazar volt, a reggeli kilátás a tengerre!Bár igaz, onnan kel fel a nap, ugyhogy már reggelizés közben is lehetett barnulni, vagy leégni!Pedig jun. elején voltunk.



Legutóbb gyugyu1984 szerkesztette (2011-06-16 19:37:36), összesen 1 alkalommal
# 8788
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165852 Üzenet linkje2011-06-16 19:30:21 

Ginginke!!!

gratulálok és sok sikert munka ügyben.
szia

# 8789
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165861 Üzenet linkje2011-06-16 20:48:29  Válasz a #165851. hsz-ra Előzmény #165851

Szia!
Az az igazság, hogy bejelöltem a tengerre nézőt, de végül nem fizettünk semmilyen felárat, szóval lehet, hogy akkorra már nem volt nekik, vagy csak olyan rendesek voltak, hogy nem kértek érte plusz pénzt. Bár ezen azért meglepődnékicon_smile.gif
Na majd meglátjuk. Persze annyira nem zavar, ha utcára néz, akkor legalább reggel nem tűz be a nap.
Köszi az infókat!

# 8790
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165865 Üzenet linkje2011-06-16 21:10:04 

Már mi is várjuk a nyaralást.

Igen, a tengerre néző apartman pazar kilátást biztosít, de akkor is ugyanolyan jó Sartin, ha nem tengerre néz icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

# 8791
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165867 Üzenet linkje2011-06-16 21:13:49  Válasz a #165865. hsz-ra Előzmény #165865

Hát nektek már nem sok van hátra. Nekünk még kőkemény 43 nap. De így is olyan gyorsan telnek a napok, hogy hipphopp és már utazhatunk is:P
Plusz már látom előre, hogy ott az az egy hét ogyan gyorsan elmegy, hogy észre se vesszükicon_biggrin.gif

# 8792
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165873 Üzenet linkje2011-06-16 21:19:04 

Sziasztok!
Ginaaa! Minket csajokat az érdekelne, hogy van-e hajszárító? Ezenkívűl pl.:tisztaság, távolság a tengerpartól, Hajniék ott laknak, a gyerekek lányok vagy fiúk, hány évesek? A túrórudi jó ötlet, csak nem tudom bírná-e az utat. Ráadásul 1 hétig a Spanosban leszünk és csak az utolsó 4 éjszakát leszünk náluk. Az ötleteket köszi!

# 8793
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165877 Üzenet linkje2011-06-16 21:27:35 

Szia norcsibaba! Ma felhívtam az Ibuszt, mert ott foglaltuk 1 hétre a Spanosba a szállást, és oda-vissza 250 euróért van transzfer. Kicsit több, mint amit te foglaltál, de mivel barátokkal megyünk négyen, két fele oszlik a költség. Az ottani iroda melyiket jelenti?
# 8794
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165879 Üzenet linkje2011-06-16 21:31:26 

Frenzi igazad van!!
Egy éven keresztül készülsz,számolod a napokat és az a 10 nap pedig csak úgy elillan! icon_cry.gif
Egyébként így,hogy mindig van kint közülünk valaki és olvashatjuk a beszámolókat ,gyorsabban telik az idő !
A januári foglaláskor még 20-on x hét volt vissza icon_sad.gif ,most pedig,ha 1-et alszunk már csak 2 hét és irány Sarti!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 8795
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165880 Üzenet linkje2011-06-16 21:34:11 

Már csak annyit, hogy 2008-ban az AnnaII apartmanban voltunk az Aeolous irodától, ha van valakinek kérdése, szívesen írok róla pár mondatot, nekünk nem volt semmi gondunk, minden jó volt, csak a házi néni veszekedett velünk amikor megérkeztünk, de amikor kértük a klímát, akkor már nagy barátnők lettünk:-))))
# 8796
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Évuska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
242 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165882 Üzenet linkje2011-06-16 21:41:23  Válasz a #165771. hsz-ra Előzmény #165771

Szia Ginginke!
Gratulálok! Kívánom, hogy sok szép élményed legyen ezen a csodálatos pályán! 34 évig tanítottam alsó tagozaton.

# 8797
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165886 Üzenet linkje2011-06-16 21:53:28 

# 8798
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165888 Üzenet linkje2011-06-16 21:53:44 

ildicskó írta:
Sziasztok!
Ginaaa! Minket csajokat az érdekelne, hogy van-e hajszárító? Ezenkívűl pl.:tisztaság, távolság a tengerpartól, Hajniék ott laknak, a gyerekek lányok vagy fiúk, hány évesek? A túrórudi jó ötlet, csak nem tudom bírná-e az utat. Ráadásul 1 hétig a Spanosban leszünk és csak az utolsó 4 éjszakát leszünk náluk. Az ötleteket köszi!


Ildicskó, hajszárító nincs, de Hajni biztos ad, ha kell. Vasalót is adott.
Távolság a parttól: 3-4 perc séta kb. Az apartman mögött van még apartman, meg Hajniék mellett is jobbra-balra pár, azt kell megkerülni.
Gyerekek: van egy ikerpár fiú-lány, azt hiszem 2. osztályosok voltak, meg egy kisfiú, ő olyan 3-4 év körüli.
Nem tudom melyik apartmanban lesztek, a 2 szobás (mi abba voltunk) melletti apartman z ő lakásuk, erkélyszomszédok voltunk.
Tiszta az apartman.

# 8799
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
BéZsé
Aktív fórumos
Aktív fórumos
96 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165890 Üzenet linkje2011-06-16 21:57:36 

ildicskó írta:
Sziasztok!
Ginaaa! Minket csajokat az érdekelne, hogy van-e hajszárító? Ezenkívűl pl.:tisztaság, távolság a tengerpartól, Hajniék ott laknak, a gyerekek lányok vagy fiúk, hány évesek? A túrórudi jó ötlet, csak nem tudom bírná-e az utat. Ráadásul 1 hétig a Spanosban leszünk és csak az utolsó 4 éjszakát leszünk náluk. Az ötleteket köszi!


Ildicskó, a távolság nem nagy. Ha a https://maps.google.hu címen beírod a keresőbe a következő GPS koordinátát, a zöld nyíl jelezni fogja a Hajni Apartmant: 40.082543,23.978717

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 585 586 587 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu