Nagyon-nagyon ügyes voltál és gratulálok a diplomához!!
Most aztán ezerrel írhatod nekünk újra a tapasztalatokat,hiszen sokunknak még elöttünk a nyaralás!!
Gyugyu!
Ti tavalyelőtt az Ibusz-al voltatok a Spanosban?
Láttam az albumodban, hogy tengerre néző apartmanotok volt:) Nekem nem mondták sajnos, hogy milyen lesz. Ráadásul mi egyénileg megyünk, de Ibuszos apartmanba.
Csak, hogy hogy készüljek, van rá vajon esély, hogy minden reggel ilyen szép kilátásunk lesz vagy nem?
Köszi előre is
Szia Frenzi! Igen az Ibusszal voltunk mi is, de mi asszem tengerre nézőt kértünk. Annak meg hogy egyénileg mentek szerintem nincs köze, hogy melyik szobát kapjátok. Egyébként a lehetőség meg van rá , mert ha jól emlékszem 4 szoba néz a tengerre, 8 pedig az utcára. Ami tényleg nagyon pazar volt, a reggeli kilátás a tengerre!Bár igaz, onnan kel fel a nap, ugyhogy már reggelizés közben is lehetett barnulni, vagy leégni!Pedig jun. elején voltunk.
Legutóbb gyugyu1984 szerkesztette (2011-06-16 19:37:36), összesen 1 alkalommal
#1658612011-06-16 20:48:29 Válasz a #165851. hsz-ra
Szia!
Az az igazság, hogy bejelöltem a tengerre nézőt, de végül nem fizettünk semmilyen felárat, szóval lehet, hogy akkorra már nem volt nekik, vagy csak olyan rendesek voltak, hogy nem kértek érte plusz pénzt. Bár ezen azért meglepődnék
Na majd meglátjuk. Persze annyira nem zavar, ha utcára néz, akkor legalább reggel nem tűz be a nap.
Köszi az infókat!
#1658672011-06-16 21:13:49 Válasz a #165865. hsz-ra
Hát nektek már nem sok van hátra. Nekünk még kőkemény 43 nap. De így is olyan gyorsan telnek a napok, hogy hipphopp és már utazhatunk is:P
Plusz már látom előre, hogy ott az az egy hét ogyan gyorsan elmegy, hogy észre se vesszük
Sziasztok!
Ginaaa! Minket csajokat az érdekelne, hogy van-e hajszárító? Ezenkívűl pl.:tisztaság, távolság a tengerpartól, Hajniék ott laknak, a gyerekek lányok vagy fiúk, hány évesek? A túrórudi jó ötlet, csak nem tudom bírná-e az utat. Ráadásul 1 hétig a Spanosban leszünk és csak az utolsó 4 éjszakát leszünk náluk. Az ötleteket köszi!
Szia norcsibaba! Ma felhívtam az Ibuszt, mert ott foglaltuk 1 hétre a Spanosba a szállást, és oda-vissza 250 euróért van transzfer. Kicsit több, mint amit te foglaltál, de mivel barátokkal megyünk négyen, két fele oszlik a költség. Az ottani iroda melyiket jelenti?
Frenzi igazad van!!
Egy éven keresztül készülsz,számolod a napokat és az a 10 nap pedig csak úgy elillan!
Egyébként így,hogy mindig van kint közülünk valaki és olvashatjuk a beszámolókat ,gyorsabban telik az idő !
A januári foglaláskor még 20-on x hét volt vissza ,most pedig,ha 1-et alszunk már csak 2 hét és irány Sarti!!!!
Már csak annyit, hogy 2008-ban az AnnaII apartmanban voltunk az Aeolous irodától, ha van valakinek kérdése, szívesen írok róla pár mondatot, nekünk nem volt semmi gondunk, minden jó volt, csak a házi néni veszekedett velünk amikor megérkeztünk, de amikor kértük a klímát, akkor már nagy barátnők lettünk:-))))
Sziasztok!
Ginaaa! Minket csajokat az érdekelne, hogy van-e hajszárító? Ezenkívűl pl.:tisztaság, távolság a tengerpartól, Hajniék ott laknak, a gyerekek lányok vagy fiúk, hány évesek? A túrórudi jó ötlet, csak nem tudom bírná-e az utat. Ráadásul 1 hétig a Spanosban leszünk és csak az utolsó 4 éjszakát leszünk náluk. Az ötleteket köszi!
Ildicskó, hajszárító nincs, de Hajni biztos ad, ha kell. Vasalót is adott.
Távolság a parttól: 3-4 perc séta kb. Az apartman mögött van még apartman, meg Hajniék mellett is jobbra-balra pár, azt kell megkerülni.
Gyerekek: van egy ikerpár fiú-lány, azt hiszem 2. osztályosok voltak, meg egy kisfiú, ő olyan 3-4 év körüli.
Nem tudom melyik apartmanban lesztek, a 2 szobás (mi abba voltunk) melletti apartman z ő lakásuk, erkélyszomszédok voltunk.
Tiszta az apartman.
Sziasztok!
Ginaaa! Minket csajokat az érdekelne, hogy van-e hajszárító? Ezenkívűl pl.:tisztaság, távolság a tengerpartól, Hajniék ott laknak, a gyerekek lányok vagy fiúk, hány évesek? A túrórudi jó ötlet, csak nem tudom bírná-e az utat. Ráadásul 1 hétig a Spanosban leszünk és csak az utolsó 4 éjszakát leszünk náluk. Az ötleteket köszi!
Ildicskó, a távolság nem nagy. Ha a https://maps.google.hu címen beírod a keresőbe a következő GPS koordinátát, a zöld nyíl jelezni fogja a Hajni Apartmant: 40.082543,23.978717