Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8800
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165895 Üzenet linkje2011-06-16 22:13:20 

ildicskó! Ha tanácsolhatom Neked akkor én kérnék a kinti irodától is ajánlatot(Taousanis Tours) .Szerintem előfoglalási kedvezménnyel Ti is csak 220eurot fizetnétek az irord e-mail:info@halkidikitours.gr Ha Rám hallgatsz akkor meg kérdezed előtte Őket mielőtt az Ibusz mellett döntenél.Megbízhatóak ez tuti.Nem fogod megbánni.
# 8801
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ibissz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
190 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165904 Üzenet linkje2011-06-16 22:54:59  Válasz a #165815. hsz-ra Előzmény #165815

Sziasztok!
Holnap indulunk a Sokratisba, majd mesélek.

# 8802
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165921 Üzenet linkje2011-06-17 09:13:04 

Ildicskó, most látom repülővel mentek. Amennyi a transzfer, abból kb. kijönne az autós út Sartiar, megspórolnátok a repjegyet...
# 8803
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165926 Üzenet linkje2011-06-17 09:44:11 

ginaaa79! Szerintem ha többen mennek és eloszlik az az összeg akkor nem biztos,hogy jobban jár ha kocsival megy.Amíg Ti tízen valahány Órát utaztok Ildikó csak transzferrel együtt 3 órát. Nem beszélve arról ,hogy kényelmesebb mintha busszal menne az ember Megteheti akkor mennyen repülővel, kilehet fogni már majdnem olyan áron a repülő jegyet ha időbe megrendeli valaki. Minimálisan kerül többe mintha az ember kifizetné a buszt .Kérdezném akkor melyik a jobb?
# 8804
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165942 Üzenet linkje2011-06-17 11:03:55 

Sziasztok. Valaki kérdezte, hogy vannak e néger árusok a parton. Vannak.http://gallery.site.hu/d/18284246-5/Sarti_Toroni_2011__179.jpg
# 8805
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165943 Üzenet linkje2011-06-17 11:11:58 

Ez nem lett jó. Valamit elszúrtam.
# 8806
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dinnyebubus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
139 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165946 Üzenet linkje2011-06-17 11:32:18  Válasz a #165886. hsz-ra Előzmény #165886

Az utcára néző szobák jók, de mi tavaly a hátsó szobát kaptuk, na ott nincs kilátás sehova, sőt... inkább mindenki más lát be hozzád.
# 8807
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165948 Üzenet linkje2011-06-17 11:42:14 

Nem tudja valaki miért nem kapcsolódik egy két napja a webkamera?
# 8808
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lafka80
Aktív fórumos
Aktív fórumos
134 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165949 Üzenet linkje2011-06-17 11:49:23  Válasz a #165926. hsz-ra Előzmény #165926

Szia!

Norcsibaba ezt azért kétlem! Mivel kérdezed, hogy melyik a jobb, csak azért. Egy pár sorban ki is fejtem. Tegyük fel X.Y. Aki az általad megítélt bűvös 3 órát utazza.

(Elméletben: Repülő indul 8:00-kor, érkezik 9:20. kb.)

Gyakorlatban: BAKTALÓRÁNTHÁZÁRÓL indulás pestre, 5:00-kor a csekkolás miatt ugye korábban kell igába fogni a lóerőket, érkezés pester 6:30-ra mert a sofőr lába óriási és tolta neki mint a vöcsök. (Ez ugye plusz pénz üzemanyag, esetleg ott parkolás, vagy a megkért haver autójába egy kis nafta.) Becsekkoltunk, repcsi felszáll, majd leszáll. 9:30 megjön a transzfer, megkeres, bepakolsz kifizeted a nagy zsét. 10:00 elindul. 12-re Sartiban vagy, kitesz az apartman előtt, de a az autót nem hagyja ott ahol a cuccaid bent lehetnek, így nem hagyod ott az utcán és nem viszed le magaddal a tengerpartra így hát megvárod míg kitakarítanak és legkésőbb 14:00-kor szobában vagy. icon_eek.gif

Ez akárhogy is számolom 9 óra MINIMUM!!!!! Nagy része utazás és idegesítő várakozás. De ez csak az Én idióta véleményem. icon_biggrin.gif

Én inkább beülök a VASba a ház előtt, tempomat, klíma, zene és 12-14 óra alatt Sartiban vagyok. És nem kell gondolkoznom, hogy a környező gyönyörű eldugott öblöket mivel fedezzem fel…. stb. stb..
icon_cool.gif

# 8809
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165954 Üzenet linkje2011-06-17 12:04:08 

Norcsibaba, én se értek veled egyet. Habár most mi is repülővel megyük vhova, 1 főre ez egész cakkumpakk nem sokkal több lesz a 220 eurónál, nem csak a transzfer.
Tudom a transzfer oszlik többfelé, aki repülővel megy, mondjuklehet olcsóbb így az utazás, ha annyira olcsó szállást, plusz repjegyet sikerült kifogni.
De Sartiba költségek miatt én is kocsival mennék (és mentem is), persze, ha megvan a 4 fő, ha csak ketten akkor busszal, bár azt elég rosszul bírtam. Nem hányás, meg ilyenek, csak hosszú, aludni se tudtam. (Igaz kocsiba se, de az rövidebb volt..)

Lafka látom Neked tavaly nagyon bejött az autózásicon_smile.gif)) Várod már? icon_smile.gif))
Azért 14 óra volt az az út, abból nem lehetett volna rövidebbet csinálni sztem, betartva a sebességhatárokat.
Baktalórántházáról lehet több lenne:) Meg is néztem, az plusz 334 km:)

# 8810
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165956 Üzenet linkje2011-06-17 12:30:32 

Lafka80!Igen valakinek 3 óra valakinek több.Attól függ ki honnan indul.Mindenek meg van az előnye és hátránya.Ha kocsival mész akkor nagyon sok szép látni való van ez igaz,de ha már többször jártál ugyan azon az út vonalon akkor meggondolod és főleg ha van rá keret.Mert azért repülővel még mindig a leggyorsabb eljutni bárhová.Nekünk a repülő jegy 2 személynek 220euro alatt van.Az a véleményem erről hogy ha valaki megteheti mennyen a legkényelmesebb megoldással a családjával együtt.De mondom kocsival is nagyon jó utazni ,mert ott olyan dolgokat is látsz amit repülőről nem de fordítva is így van .
# 8811
Kijelentkezve--
-törölt nick 12762
Törzstag
Törzstag
1456 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165959 Üzenet linkje2011-06-17 13:36:00 

"... ha van rá keret..."

no comment... icon_confused.gif

Repülővel utazni (főleg az első alkalommal) igazi élmény. Ott vagy 2 óra alatt, ez igaz, de csak ha a fővárosból vagy esetleg Debrecenből indulsz.

De ugyanolyan kötöttségekkel jár, mint a buszos utazás: kevés motyót vihetsz, ha kint mennél ide-oda, igazodnod kell a kinti iroda programjához, vagy bérelsz autót elég velős pénzekért. Ráadásul nem látod, felrakták-e a csomagokat a gépre, ami sajnos előfordul.
Nem vagyunk egyformák, de számomra elég furcsa, hogy akinek esetleg van (kerete) egy megbízható autó(ra)ja, akkor egy jószerivel félnapos útra repülővel megy, pláne Észak-Görögországba.
Egy Sopron-Tolo táv már meggondolandó, többek között a pályadíjak miatt is.
Tavalyelőtt Kissas kolléga lemotorozott Krétára. Az többszöröse időben a repülőútnak, de a helyében én is inkább két keréken gurigáztam volna le icon_cool.gif

# 8812
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165999 Üzenet linkje2011-06-17 19:21:38 

KissLaszlo írta:
Már mi is várjuk a nyaralást.

Igen, a tengerre néző apartman pazar kilátást biztosít, de akkor is ugyanolyan jó Sartin, ha nem tengerre néz icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Ebben teljesen egyet értünk!Sarti az akkor is csak Sarti marad bármelyik apartmanból nézem!Ám ez is csak egy szállás, hely ahol alszol, de az időd nagy részét úgysem ott fogod tölteni.Ezért kell kiélvezni magát Sartit és a környék csodáit.

# 8813
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166001 Üzenet linkje2011-06-17 19:28:39 

Beszter. Már csak két hét az indulásig. Hogy birod? 485 képet már összeraktam, rendszerezem, aztán megy fel.
# 8814
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166004 Üzenet linkje2011-06-17 19:50:32 

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 586 587 588 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu