Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8950
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166672 Üzenet linkje2011-06-21 21:06:53 

Larik. Mivel autóval voltam igy nem érdeklődtem ezek után. Tavaly busszal mentünk két hétre, egy hét Toroni egy hét Sarti. Akkor az érkezés napján akartam autót foglalni,de egész hétre nem tudtam. Egy Suzuki Jimmy volt amit 170 euroért akart adni. Leengedte volna az árát de még igy is száz fölött volt. Robogót béreltünk Sassosnál 50 cm3 12 euro volt naponta. Ennél maradtunk.
# 8951
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166674 Üzenet linkje2011-06-21 21:09:43 

Szia Lady!
Sajnálom,hogy mindjárt belekerültél a közepébe,de hidd el nem a Te írásodra szólt a reakcióm és a többieké sem!!!!!!!
Pont azt akarjuk elérni,hogy mi akik napi szinten segítjük egymást itt a fórumon és tiszteletben tartjuk egymás mondandóját az ne legyen lehurrogva Papamaci által!Ha vissza olvasol nem sok kedves írást találsz tőle!De úgy gondolom itt zárjuk le ezt a témát!Én nem akarok többet vele ilyen kicsinyes dolgokba bele menni!
Ezt is csak azért írtam,hogy kérlek ne vedd magadra!!!
Egyébként jól fogalmaztál valaki a hely ellen ,valaki a hely mellett szól!De hát a véleményünket kérted és én az én saját véleményemet írtam Neked!Bármi más kérdésed van szerintem továbbra is fordulhatsz mindenkihez!

# 8952
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Larik
Aktív fórumos
Aktív fórumos
168 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166675 Üzenet linkje2011-06-21 21:09:44  Válasz a #166672. hsz-ra Előzmény #166672

Köszönöm szépen az információt! icon_smile.gif
Legalább most már van egy kis kiinduló pont icon_smile.gif

# 8953
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166676 Üzenet linkje2011-06-21 21:09:52  Válasz a #166626. hsz-ra Előzmény #166626

Tudnál nekem pár szót írni erről az apartmanról? nagyon megköszönném. meg hogy utazási irodán keresztül foglaltad? ha igen melyiknél?

köszi a választ előre is icon_biggrin.gif

# 8954
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166678 Üzenet linkje2011-06-21 21:11:49 

Ginaaa. Sok kagylót szedtünk,sőt rengeteget. Napokon keresztül áztattam őket, most száradnak az erkélyen. Valamelyik nap lefotózom egybe az egészet, aztán felrakom ide. Sarti persze hiányzik, azért is megyünk vissza. Igaz Stavrosba, de biztos átugrok Sartiba is.
# 8955
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166679 Üzenet linkje2011-06-21 21:13:02 

Kszifiasz, de jó Nektek, egy évben 2 görög nyaralásicon_smile.gif.
# 8956
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166680 Üzenet linkje2011-06-21 21:13:04 

a vége lemaradt kszifiasznak szól és a kipriotis-ról szeretnék infót.....

Beszter köszi amit írtál... nincs semmi baj értem én hogy vannak nem ide való emberek a nem ide való hozzászólásaival. Ugyhogy ezek után is itt leszek és kérdezek icon_biggrin.gif

# 8957
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166681 Üzenet linkje2011-06-21 21:15:20 

Lady4. Most melyik apartmanról kérdezel?
# 8958
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166682 Üzenet linkje2011-06-21 21:16:15 

Szia Kszifiasz!

A Kipriotis is a templom mellett van akkor az a Tula közelében lehet mert az is templom melletti apartman. Nem láttad esetleg melyik lehet az ?

# 8959
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166683 Üzenet linkje2011-06-21 21:17:07 

Szia Sancho! Rég nem hallottam Tőled biztató,éltető szavakat!Most én maradtam le a nagy integető csapatról!De hát sztríptiz is volt?Nem volt de ja vue érzésed,mintha nálatok is vetkőzött volna valaki tavaly! Nem???? icon_wink.gif icon_smile.gif
# 8960
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166684 Üzenet linkje2011-06-21 21:20:34 

Lady. Az apollon travelnél foglaltam. A templom mögött van egy dombon. A főtér két perc gyalog. Minden közel van üzletek stb. Sajnos a tengernek háttal van. Reggel háromnegyed hétkor harangszó.
# 8961
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166685 Üzenet linkje2011-06-21 21:20:38 

Lady kösz a további bizalmat és érezd jól magad itt közöttünk!!
Egyébként mi is a Kipriotisba megyünk Júl.1-én!Ti mikor akartok menni ?
Január 2. hetében icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif ,amikor foglaltam már nem nagyon volt hely oda!De azért lehet,hogy szerencséd lesz!Nekem a katalógus alapján tetszett,remélem élőben is így lesz!

# 8962
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166687 Üzenet linkje2011-06-21 21:22:25 

Kobebe. Lehet, hogy láttam de nem emlékszem rá. Sajnálom nem tudok segiteni.
# 8963
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166689 Üzenet linkje2011-06-21 21:23:08 

Kszifiasz! STAVROS??????? icon_eek.gif
Jól csinálod!
Most még nem irigykedem,majd júl.10-e után,mikor nekünk már lejárt a nyaralás! icon_cry.gif
Köszi a képeket,szuperek!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 8964
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166690 Üzenet linkje2011-06-21 21:23:33 

icon_sad.gif Köszönöm ! Amúgy úgyis mindegy mert csak aludni járunk majd oda icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 596 597 598 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu