Hozzászóló
Üzenet
# 8995 Frenzi Aktív fórumos 80 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166805 2011-06-22 14:18:42 Válasz a #166804. hsz-ra
Uhh, már látom. Reméltem, hogy közelebb van:( Van fenn egy uj album Nei Poriról és nagyon szép hely ez is, megnéztem volna, de így lehet hogy kimarad.
Köszi az infót
# 8996 Lafka80 Aktív fórumos 134 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166807 2011-06-22 14:35:10 Válasz a #166759. hsz-ra
Sziasztok!
Ginaaa már Vagyok!
Szerintem tuti lehet lehet. 7 és 10 éjszakára biztos. az 5 napot azért kérdezd meg, nem tudni mennyire vannak betáblázva az apartmanjai.
Üdv.
L.
# 8997 Ginaaa79 Törzstag 688 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166809 2011-06-22 14:38:22
Valaki írt pár napja, ők 4 napra foglaltak Hajninál. Úgyhogy, ha van hely, akkor mikor mennétek Linda, akkor mehet az 5 nap tuti.
# 8998 Norcsibaba Aktív fórumos 64 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166812 2011-06-22 14:54:09
TaousanisTours! Szeretném kérdezni,mi lehet az oka annak,hogy egy-két napja nem lehet betölteni az iroda előtti webkamerát.
# 8999 OdeLinda Aktív fórumos 92 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166816 2011-06-22 15:55:16 Válasz a #166809. hsz-ra
Köszi Ginaaaa!
Már írtam délelőtt e-mailt most nézegetem a levelezőmet két percenként... :S
# 9000 OdeLinda Aktív fórumos 92 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166818 2011-06-22 15:59:15
Sancho!
Ahogy olvasom a hsz-eket, már kezdem azt észrevenni, hogy nem a látnivalókat jegyzetelem, hanem a kajákat, piákat, és hogy hol érdemes enni...
Linda
# 9001 Wucy Aktív fórumos 388 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166829 2011-06-22 17:49:47
2011es arlistat irjatok,hogy tudjunk mire szamitani.
melyik uzlet a legolcsobb szerintetek a mindennapi szuksegletek beszerzesere?
a nagy sarga supermarket?
# 9002 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166836 2011-06-22 18:58:27
Sziasztok. Odelinda. Dinnyebubus.
Köszönöm. Kétszer menni egy évben, lehet furcsának tünik, de komolyan nem kerül sokkal többe mint belföldön.
# 9003 Lafka80 Aktív fórumos 134 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166849 2011-06-22 20:23:55 Válasz a #166829. hsz-ra
Helllllllo!
Szerintem mindkét boltban vannak jó áron ill. jobb áron dolgok mint a másikban. Ki kell tapasztalni, van ami itt, van ami ott az olcsóbb. Pl. Sassossal szembeni boltban a gyümi, zöldség frissebbek, olcsóbbak. A nagy Sárga super m.-ben a rostosok, sör, stb... De ez csak töredéke az áruknak. Be kell nézni mindkettőbe.
Két sör között szívesen látott vendég a Ponty és Görögország.
Üdv.
L.
# 9004 Csilla1977 Aktív fórumos 118 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166851 2011-06-22 20:45:58
Sziasztok!
A kupont Linda nyerte Ő volt a gyorsabb!
Ilyen az én formám, Alanya nem jött össze, de ha minden igaz Side Alba Resort befoglalva. Jövök ám még, nem tudtok lerázni, csak azért mert idén nem tudunk Sartira menni . Puszi mindenkinek
# 9005 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166854 2011-06-22 21:04:46
Lafka. Két sör között... Pontosan igy van, sajna az égei tengerben nincs ponty. Láttad amit én fogtam? Hát vicc. Ez van vagy 15kg.
# 9006 Beszter Aktív fórumos 327 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166857 2011-06-22 21:30:02
Csilla!
Azért köszi és remélem sikerül valami jó nyaralást kifognotok,bárhová is menjetek!
# 9007 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166864 2011-06-22 21:52:20
Szia Beszter. Hogy megy az idő, már csak egy számjegyü a hátralévő napok száma.
# 9008 OdeLinda Aktív fórumos 92 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166865 2011-06-22 21:52:50 Válasz a #166836. hsz-ra
Tudom hogy nem kerül sokkal többe, csak a főnökeimmel elég nehéz lenne lezsírozni. Ráadásul úgy, hogy a párommal egy helyen, sőt egy irodában ülünk.
De kívánom hogy az augusztusi is legalább olyan jó, ha nem jobb legyen mint a mostani volt.
# 9009 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166870 2011-06-22 22:10:59
Odelinda. Köszi. Biztos jó lesz. Augusztusba leállás van nálunk, igy könnyen lehet tervezni.