Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9025
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166949 Üzenet linkje2011-06-23 15:53:00 

Kszifiasz, jól néznek ki a kagylókicon_smile.gif
Nekünk is van egy tál sarti-i kagylónk. Egy másikba meg tengeri homok van (még Rodoszról), meg kövek, tetejébe meg pár kicsi görög zászló (Paraliáról, amit sült kukoricába tűztek), a dohányzóasztalt díszítik.

# 9026
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166952 Üzenet linkje2011-06-23 16:23:48 

Ginaaa. Köszi. Aki kagylót szeretne szedni, annak egy ötlet. Sarti beach bármely részén be kell úszni kb 400-métert a vizből kiálló sziklák felé. Ott már eléggé mély a viz kb 4-5 méter. Ha lehet reggel keressetek, mert délután a szeles időben sokszor felkavarodik a viz, és nem lehet jól látni. Mi egy békatalp hálóját vittük be és kb fél egy óra alatt 30-50 db-ot szedtünk. A végén már annyira nehéz volt, hogy nem birtunk lemerülni a súlytól.Haza felé lehet hozni az ófalunál lévő aprókavicsból kb 2-kg-ot. Beszórni egy nagy tálba, aztán mehetnek rá a kagylók. Jó keresgélést mindenkinek.
# 9027
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ibissz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
190 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166966 Üzenet linkje2011-06-23 19:05:01  Válasz a #166934. hsz-ra Előzmény #166934

Szia Gina!

Mondták már... icon_smile.gif
Hallottam már az aug. 15-i ünnepről, inkább előbbre, vagy későbbre időzítenék. Azt mondják, akkor a görögök is kiruccannak, és akkor tele van minden szállás.
Én is nézegetem évről évre az Aeolus-os katalógust és honlapot. Képzeld, tavaly még az ideieknél is jobb akcióik voltak, és több szálláshelyük.

# 9028
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166971 Üzenet linkje2011-06-23 20:13:57 

Szia Kszifiasz!
Szuper a kagyló gyűjteményed!
Hát igen már csak 8 nap!Nagyon várjuk már az indulást!Gyűlölök csomagolni,ezért már legszívesebben a buszon ülnék,mivel akkor már teljesen mindegy mi maradt otthon!(itt apróságokra gondolok)

# 9029
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166972 Üzenet linkje2011-06-23 20:16:00 

Ibissz nem semmi vagy! Nyaralsz,sütteted a hasad és egy augusztusi nyaralást szervezel!?? Hát így kell ezt csinálni! icon_smile.gif
# 9030
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166973 Üzenet linkje2011-06-23 20:25:38 

Szia Beszter.
Köszi. Ugy látom ragályos lett a (kétszer megyek)

# 9031
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166974 Üzenet linkje2011-06-23 20:37:56 

Csak az a baj,hogy én tuti nem fogom elkapni! icon_sad.gif icon_sad.gif
Egyébként mizu Stavrossal?

# 9032
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166977 Üzenet linkje2011-06-23 20:45:28 

Beszter. Folyamatosan olvasgatok róla. De nem szeretnék ezen az oldalon erről irni, nehogy bünti legyen a vége. Az már biztos, hogy azon a héten átugrunk Sartiba.
# 9033
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166983 Üzenet linkje2011-06-23 21:21:14 

Ibissz, tényleg? Akkor mi lesz jövőre? icon_sad.gif (Aeolusra értem.)
Amúgy ilyenkor még lehet foglalni az aug 15. környékére, csak ilyenkor drágább.
De Te ott vagy helyben, próbálkozhatsz magánapartmanoknál, lehet olcsóbb, mint bármely last minute. Max ha busszal mennétek, buszjegyet külön is lehet venni.
Üdv Sartinak, jó nyaralást!

# 9034
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166987 Üzenet linkje2011-06-23 21:43:52  Válasz a #166946. hsz-ra Előzmény #166946

Sziasztok!

kszifiasz,
Szuperek a kagylók... icon_smile.gif Nekem a párom már közölte, hogy kagylót ne akarjak szedni, mert az elmúlt 3 évben mindig hazahoztam egy csomót.
Ettől függetlenül alig várom már hogy keresgélhessek. icon_biggrin.gif

# 9035
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Wucy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
388 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167030 Üzenet linkje2011-06-24 12:12:57 

foszezonban a motorberles milyen arban szokott lenni?
# 9036
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ibissz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
190 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167032 Üzenet linkje2011-06-24 12:18:56  Válasz a #167030. hsz-ra Előzmény #167030

Szia!

Sassosnál 10-15 euró kategóriától függően.
Ezt mondom Klarának is, ez a pontos összeg, megkérdeztem!

# 9037
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167075 Üzenet linkje2011-06-24 19:52:58 

Sziasztok.
Odelinda. Köszi. Én nem tudok egy nyaralásról sem úgy haza jönni, hogy ne szedjek kagylót, lehetőleg minél többet.

# 9038
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167227 Üzenet linkje2011-06-25 20:27:12 

Mindenkinek jó nyaralást, aki mostanában indult icon_biggrin.gif
# 9039
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kittymol
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167286 Üzenet linkje2011-06-26 18:29:24 

Sziasztok! Egy hét múlva megyünk Sartiba !!! Tudja valaki milyen az idő most és hány fokos a tenger ??? Gondolom már beindult a szezon !!! Ha van valami tudnivaló és jótanács az út előtt köszönettel fogadom ! kÖSZI mindenkinek előre is az infókat !!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 601 602 603 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu