#1711472011-07-27 18:14:59 Válasz a #171144. hsz-ra
Szia kanoc73
Az apartman előtt az út egyik vagy másik oldalán általában ki lehet fogni parkolóhelyet,de valahol a közelben mindig van hely.Azt nem szeretik ha másik apartman előtt parkolsz le.Neos Marmarason csütörtökön van piac
oda mindenfélekép menjetek el kocsival,már csak azért is mert odafelé gyönyörű részeken fogtok elmenni és a félsziget aljánál nagyon szép és tiszta strandok vannak a kis falvakban,szinte csak görög túristákkal.
Azt elfelejtettem ,hogy a tavalyi apartmanunkban németül tudtak.Na az érdekes volt amíg mi angolul ők meg németül próbáltunk egyezségre jutni,de sikerült.
Üdv
#1711702011-07-27 21:36:29 Válasz a #171140. hsz-ra
Köszi Maglosz és Imke64 a helyben foglalásról írt válaszaitokat.
Imke64! Még azt kérdezném tőled, vagy bárkitől, aki tapasztalt a helyben foglalás terén, hogy ez augusztus első felében, full csúcsszezonban is működik? Mi jövő hétvégén indulnánk (aug. 5-én) 6-an (4 felnőtt, 2 gyerek).
Ezer helyre írtam már (neten próbálkoztam direktben magánszállásoknál, Sithon Travelnél, magyar utazási irodáknál). Magánszállásoknál szinte sehol nincs már hely, teljesen más időpontokat ajánlanak, mint amit kérek, vagy ahol van 70 euro/éj áron adna egy 3 fős apartmant/stúdiót. Magyar utazási irodáknál már csak egy-két helyet tudnak ajánlani szintén horror áron. Sithon is csak egy 3 fős apartmant tudott ajánlani.
Tényleg annyira egyszerű lesz szállást találni helyben augusztus első felére? Olyan sok szállás van, aki nem szerződik közvetítővel, vagy nincs netes elérhetősége?
Köszönöm előre is a válaszaitokat.
#1711782011-07-27 23:35:48 Válasz a #171133. hsz-ra
Kedves OdeLinda!!
Most bukkantam rá arra,amit keresel (ha minden igaz),mert én is kerestem valamit Szóval az 584-585.oldal környékén ildicsko (vagy ildicskó)írt valami repülős témáról.
Ha erre gondoltál...akkor örülök,hogy segíthettem
Ha nem erre gondoltál...akkor 1000 bocsi
#1711822011-07-27 23:57:30 Válasz a #171175. hsz-ra
Szia! Ha kimondott búvárkodást akarsz az nem Sartin van.Egy jó fej srác vezeti,Miki,a Sithonos irodában megtalálod,tudsz egyeztetni,az ára 45 eu. J ó búvárkodást,én még gyűjtöm a bátorságot.
Leót kérjük nem emlegetni:D
egy jellemtelen nyegle nagyképű sikerorientált igérgetős benemtartós kis nyomorék!!!
már megint ideges lettem...
egyszóval rövid úton igazságot tennék ha tehetném
szikla teteje , és az ilyen embereket hoppp, ledobnám....
valamit tudtak a görögök régen is vagy nem????
sziasztok
a búvárkodás miki asztala a shitonnál találod vagy keresd..
ne hagy nyomorék leót hogy rábeszéljen a buvárkodásra náluk
a shitonnál 45 euro
ha megtalálod mikit akkor beszélj vele bátran a merülés 35 euró
ennyit a shitonról és a leó brigádról...
ha kéred mikit csinál képeket videót is a merülésről 10 euroért
nekünk nagyon bejött
és nagyon korrekt volt miki is
szia szép napot
#1712052011-07-28 09:55:47 Válasz a #171170. hsz-ra
Szia Relax
Mi tavaly augusztus 14-én értünk Sartiba,namost 15-e görög ünnepnap.
Itt a fórumon is azt írták,hogy akkor nehéz szállást találni. A feleségemnek el se mertem mondani. Ehhez képest a negyedik apartmanba amit megnéztünk,20 perc keresés után már cihelődtünk is fel. Mind a négybe volt hely,csak az első kettő 2-3 személyes volt (mi 5-en voltunk) a harmadik pedig nem tetszett.Ennyi. Hidd el csak először fogsz izgulni a szállás miatt,
utána már el se tudod képzelni máshogy az utazást.Nincs izgulás,hogy milyen lesz az apartman, mennyire lesz a víztől,zajos lesz-e.Nem mellékesen még olcsóbban is megúszod.
Üdv