Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9535
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Imke64
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171147 Üzenet linkje2011-07-27 18:14:59  Válasz a #171144. hsz-ra

Szia kanoc73
Az apartman előtt az út egyik vagy másik oldalán általában ki lehet fogni parkolóhelyet,de valahol a közelben mindig van hely.Azt nem szeretik ha másik apartman előtt parkolsz le.Neos Marmarason csütörtökön van piac
oda mindenfélekép menjetek el kocsival,már csak azért is mert odafelé gyönyörű részeken fogtok elmenni és a félsziget aljánál nagyon szép és tiszta strandok vannak a kis falvakban,szinte csak görög túristákkal.
Azt elfelejtettem ,hogy a tavalyi apartmanunkban németül tudtak.Na az érdekes volt amíg mi angolul ők meg németül próbáltunk egyezségre jutni,de sikerült.
Üdv

# 9536
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171149 Üzenet linkje2011-07-27 18:34:46 

Sziasztok!

Üdv Sartiból !

Röviden,határ átkelések max.10 perc.

Belgrád este 7 után kb 40 perc.

Tessalonikba bekavarodás és kikavarodás +1 óra.

Idő jó! Tenger 28 fokos a Holidaynél.

Renault pálinkája nagyon finom.

Üdv nektek otthon.

# 9537
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171152 Üzenet linkje2011-07-27 19:07:51 

Szia Siki.
Üdv újra itthon. Látom Leórol mindenkinek ugyanaz a véleménye.

# 9538
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171153 Üzenet linkje2011-07-27 19:20:36 

Sziasztok!

Bofefe!
Köszi a helyzetjelentést. Nem semmi, hogy kint melegebb a tenger, mint itt a levegő....
Remélem marad a jó idő Görögo-ban a szezon végéig.

További kellemes nyaralást!


Fate, de jó Nektek, ah Ti is 2x nyaraltok Görögo-ban 1 évben:).

# 9539
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171155 Üzenet linkje2011-07-27 20:00:04 

Szia Bofefe.
Köszi, hogy gondolsz ránk. További jó nyaralást.

# 9540
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171159 Üzenet linkje2011-07-27 20:55:54 

Szia Bofefe ! Köszi az infót , további kellemes nyaralást nektek ! icon_smile.gif
# 9541
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Relax
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171170 Üzenet linkje2011-07-27 21:36:29  Válasz a #171140. hsz-ra Előzmény #171140

Köszi Maglosz és Imke64 a helyben foglalásról írt válaszaitokat.

Imke64! Még azt kérdezném tőled, vagy bárkitől, aki tapasztalt a helyben foglalás terén, hogy ez augusztus első felében, full csúcsszezonban is működik? Mi jövő hétvégén indulnánk (aug. 5-én) 6-an (4 felnőtt, 2 gyerek).
Ezer helyre írtam már (neten próbálkoztam direktben magánszállásoknál, Sithon Travelnél, magyar utazási irodáknál). Magánszállásoknál szinte sehol nincs már hely, teljesen más időpontokat ajánlanak, mint amit kérek, vagy ahol van 70 euro/éj áron adna egy 3 fős apartmant/stúdiót. icon_eek.gif Magyar utazási irodáknál már csak egy-két helyet tudnak ajánlani szintén horror áron. Sithon is csak egy 3 fős apartmant tudott ajánlani.
Tényleg annyira egyszerű lesz szállást találni helyben augusztus első felére? Olyan sok szállás van, aki nem szerződik közvetítővel, vagy nincs netes elérhetősége?
Köszönöm előre is a válaszaitokat. icon_smile.gif

# 9542
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tfildiko
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171171 Üzenet linkje2011-07-27 21:40:21  Válasz a #171149. hsz-ra Előzmény #171149

Szia Feri!

Az a fránya GPS. icon_redface.gif (honnan vetted?)
De legalább Ti is megnéztétek Thessalonikit! icon_biggrin.gif

További jó nyaralást!
(Aztán holnap kellően megünnepeljétek az asszonykád születésnapját! icon_biggrin.gif )

Üdv. Ildi

# 9543
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Figo61
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171175 Üzenet linkje2011-07-27 22:50:35  Válasz a #171124. hsz-ra Előzmény #171124

sziasztok!szeretném megkérdezni tudjátok e sartin van e búvárkodás és mennyi euró?ellőre is köszönöm!!
# 9544
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171178 Üzenet linkje2011-07-27 23:35:48  Válasz a #171133. hsz-ra Előzmény #171133

Kedves OdeLinda!!
Most bukkantam rá arra,amit keresel (ha minden igaz),mert én is kerestem valamit icon_lol.gif Szóval az 584-585.oldal környékén ildicsko (vagy ildicskó)írt valami repülős témáról.
Ha erre gondoltál...akkor örülök,hogy segíthettem icon_lol.gif
Ha nem erre gondoltál...akkor 1000 bocsi icon_redface.gif

# 9545
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171182 Üzenet linkje2011-07-27 23:57:30  Válasz a #171175. hsz-ra Előzmény #171175

Szia! Ha kimondott búvárkodást akarsz az nem Sartin van.Egy jó fej srác vezeti,Miki,a Sithonos irodában megtalálod,tudsz egyeztetni,az ára 45 eu. J ó búvárkodást,én még gyűjtöm a bátorságot.
# 9546
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171183 Üzenet linkje2011-07-27 23:57:53 

Szia Figo61.
Sartin van buvárkodási lehetőség. Az árban nem vagyok biztos, de ha minden igaz 45euro. Ha nem annyi, valaki majd kijavit.

# 9547
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171187 Üzenet linkje2011-07-28 07:06:54 

szia kszifiasz


Leót kérjük nem emlegetni:D
egy jellemtelen nyegle nagyképű sikerorientált igérgetős benemtartós kis nyomorék!!!
már megint ideges lettem...icon_biggrin.gif
egyszóval rövid úton igazságot tennék ha tehetném
szikla teteje , és az ilyen embereket hoppp, ledobnám....
valamit tudtak a görögök régen is vagy nem????
sziasztok

# 9548
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171188 Üzenet linkje2011-07-28 07:10:42 

szia figo61

a búvárkodás miki asztala a shitonnál találod vagy keresd..
ne hagy nyomorék leót hogy rábeszéljen a buvárkodásra náluk
a shitonnál 45 euro
ha megtalálod mikit akkor beszélj vele bátran a merülés 35 euró
ennyit a shitonról és a leó brigádról...
ha kéred mikit csinál képeket videót is a merülésről 10 euroért
nekünk nagyon bejött
és nagyon korrekt volt miki is
szia szép napot

# 9549
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Imke64
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171205 Üzenet linkje2011-07-28 09:55:47  Válasz a #171170. hsz-ra Előzmény #171170

Szia Relax
Mi tavaly augusztus 14-én értünk Sartiba,namost 15-e görög ünnepnap.
Itt a fórumon is azt írták,hogy akkor nehéz szállást találni. A feleségemnek el se mertem mondani. Ehhez képest a negyedik apartmanba amit megnéztünk,20 perc keresés után már cihelődtünk is fel. Mind a négybe volt hely,csak az első kettő 2-3 személyes volt (mi 5-en voltunk) a harmadik pedig nem tetszett.Ennyi. Hidd el csak először fogsz izgulni a szállás miatt,
utána már el se tudod képzelni máshogy az utazást.Nincs izgulás,hogy milyen lesz az apartman, mennyire lesz a víztől,zajos lesz-e.Nem mellékesen még olcsóbban is megúszod.
Üdv

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 635 636 637 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu