A terv az, hogy ha leérünk akkor meghallgatjuk, hogy milyen kirándulásokat szerveznek a csoportunknak, ha tetszik akkor megyünk velük. Viszont ha nem akkor megoldjuk mi magunk. Azért is olvasgatok itt mert közben jegyzetelem a látványosságokat. Az tuti, hogy körbe barangoljuk a félszigetet. Megnézegettem a képeiteket, nagyon tetszettek és mi is meg szeretnénk nézni a képen látható helyeket. Persze csak azokat amelyek elérhető távolságban vannak. Pl azért Thessaloniki most lehet kimarad .
Ha legközelebb megyünk Sartira, akkor már mi is a félszigetre fogunk csak koncentrálni (pl. Meteorák azért elég húzós volt, az utazás miatt, de mondjuk nagyon megérte), meg szeretném majd megnézni Nikitit, Neos Marmarast, elmenni egy hajókirándulásra, stb... Az a jó, hogy itt is annyi lehetőség van.
Ha jól emlékszem azt írtad 2 hétre mentek, abba azért sok minden belefér.
#1740352011-08-24 15:24:02 Válasz a #174032. hsz-ra
12 napra megyünk. Szerintem is sok minden belefér hogy ha az idő is engedi. Körbe akartuk kerékpározni a környéket, de nem igazán ajánlta eddig senki, így lehet majd robogóval indulunk neki, na meg persze ahová csak bírunk elsétálunk. Párom már volt Görögországban én még sohasem lehet ezért is várom egy picit jobban. A Meteorákat én is megszeretném nézni, de oda szerintem csak csoportosan megyünk.
a pozitiv hozzáállás már 90% siker!!!
sarti ezen része ahol anesti is van
a srand végett a legjobb szerintem
teljesen tiszta és full homok
apartman melletti épületben van egy kis bolt
de tényleg pici és a kinálat is elég gyenge
a sarti beach részen alig alig vannak üzletek .
a szálláson nem volt se hajszáritó se klima se tv se mikró
volt egy szegény hűtő és rezsó
ágyak okék voltak
agynemü is volt
bár én ha mennék ujra
kispárnát vinnék
ne vigyél itthonrol szunyogriasztót
mert az ottani szúnyogok teljesen immunisak rá
mi is vittünk de a szúnyogok csak kaszinóztak tovább
igy az ottani cuccot vettük meg
és lehet mire ti mentek addigra el is tünnek
kivánom nektek!
természetesen törölközőt vigyetek mert nincs
mint ahogy szunyogháló sem:D
az erkélyen semmilyen napernyő nem volt
és ugye egész délelött
odatűzött a nap
igy ha tehetitek vigyetek mindenképpen
a konyhai felszerelés is szinte 0 a
igy ha főzni szeretnétek akkor ezt is javaslom
volt két nagy lábos
kávé kiöntő villa kés és kanál azt asszem ennyi
jah meg egy nagyon lepukkant vágódeszka és poharak...
ha visztek informatikai eszközt akkor javaslom té dugót elosztót mert minden helyegben
1 konektor volt
kivéve fürdő mert ott egy sem
/ emlitettem lebontanám/
azért azt tuni kell nem véletlenül anesti a legolcsób szállás..
de örülök hogy nem vette kedveteket amit irtam fő
az optimizmus!!
bármilyen kérdésed még van btran irj kérdezz
szia
12 napra megyünk. Szerintem is sok minden belefér hogy ha az idő is engedi. Körbe akartuk kerékpározni a környéket, de nem igazán ajánlta eddig senki, így lehet majd robogóval indulunk neki, na meg persze ahová csak bírunk elsétálunk. Párom már volt Görögországban én még sohasem lehet ezért is várom egy picit jobban. A Meteorákat én is megszeretném nézni, de oda szerintem csak csoportosan megyünk.
Biztos nagyon fog tetszeni, olyan barátságos hely Sarti!
Sziasztok!
Kérdezném tőletek,lenne egy nyaralás szeptember 13.-tól 26.-ig.
Szerintetek aki ilyen tájt már volt Sartin,milyen az idő és a víz?
Megéri még ilyenkor is menni?
Melyik apartman a jobb az Asteras vagy a Katerina?
Akik voltak már ezekben az apartmanokban várom válaszukat.
Köszönöm
Üdv.
Sziasztok!
Kérdezném tőletek,lenne egy nyaralás szeptember 13.-tól 26.-ig.
Szerintetek aki ilyen tájt már volt Sartin,milyen az idő és a víz?
Megéri még ilyenkor is menni?
Melyik apartman a jobb az Asteras vagy a Katerina?
Akik voltak már ezekben az apartmanokban várom válaszukat.
Köszönöm
Üdv.
Az idő nagyon jó (nem az elviselhetetlen forróság), a víz pedig meleg, mi is ilyen időtájt voltunk tavaly.
Az apartmanokat sajnos nem ismerem.
Köszönöm válaszod Aniferi!
Az az igazság,hogy mi már ez év júniusában már voltunk Sartin nyaralni.
Jó volt béreltünk motort és mindenfelé jártunk.
Párom szeretne valamerre elmenni mármint görögbe nyaralni,de egyszerűen nincs hely csak Sartin.Azt úgy gondoltuk,lehet hogy belevágunk,mert nagyon szép hely,a halott várostól kezdve a narancspartig meg a többi.Ez az út így két hetes és attól tartok,hogy esetleg a hó vége felé rossz idő lesz,azért kérdezgetem ezeket a dolgokat.
Üdv.
Nem ide való a téma, ezért kérlek titeket, hogy az aktuális topikban (Paralia) válaszoljatok, nehogy OFF legyen.
Aki már járt Paralia-n, azoktól kérdezem.
Melyik éttermet érdemes meglátogatni? Hol vannak finom gyros-ok és tipikus görög ételek, italok?
A Villa Aegon apartmanról tudtok nekem írni?
Előre is köszönöm!
Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
Én már voltam Sartin 2008.-ban szeptember 26- és akkor is tudtunk fürödni is és rengeteget kirándultunk.
Az idén is megyünk szeptember 23-okt.05.ig és nagyon remélem , hogy kirándulásra alkalmas lesz az idő.
kerékpárt kölcsönöztünk és azzal mentünk Sykiára. A narancspartra simán bevállaltuk a gyaloglást és nem bántuk meg.
kellemes idő volt nem forrt a levegő és nem volt tömeg sehol. Az öszvér túra felejthetetlen élmény volt. nem irodával mentünk hanem közvetlenül Krisztosszal beszéltük meg. Így olcsóbb is volt.
Idén robogóval szeretnénk bejárni a környéket. Akkor a Spanosba voltunk ami csodaszép új jó helyen lévő apartman. Most az Irinibe megyünk.
Szerintem azért este sem hül le annyira a levegő hogy nagykabátban kelljen sétálni. Elég egy széldzseki illetve egy közepes vastagságú pulcsi
Egyébként májusban á sikerült eljutnunk Korfura. Akkor is finom meleg volt a tenger!
Szeptember végén Görögországban még jó az idő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gina!:Szerintem is kell ennyi mozgás, a Balcsin minden este ennek a dupláját sétáltuk le, na meg legalább lemozogjuk a vacsorát is:D Jó ötlet ez a reggeli pékség is, úgysem aludni megyünk oda:)
Siki:Szerintem is nagyon pozitív ember vagyok, úgyh. a szállás nem lesz gond. Szúnyogriasztót akkor nem viszünk, majd veszünk, bár a szúnyogok engem nagyon nem szeretnek , az éven még egy sem csípett meg, na majd most:)A fürdő lebontását ők is tervezik, elvileg felakarják újítani az egészet
Mindenki aki aggódik az időjárás miatt ne tegye!azt mondják még nálunk is meleg lesz szeptemberben, nem h. ott.Az egyik munkatársam férje kint dolgozik és ő azt mondta, h. most lehült a levegő 35 fok van, szeretnék én akkor ilyen lehülést:D