Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 575 576 577 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Buffy | #164886 Üzenet | 2011-06-08 20:30:52 |
A pesterzsébeti tescotól az aeolus indul,velük megyünk a barátainkkal.
Van más is akik velük mennek szombaton?
  Buffy | #164887 Üzenet | 2011-06-08 20:33:29 |
A víz 23.3 fokos!!!!!!Egyre jobb!
  Buffy | #164888 Üzenet | 2011-06-08 20:42:16 |
Most is integetett egy 7 fős csapat.Nagyon jó nézni a webkamerán milyen élet van és nemsokára mi is részesei leszünk.
  Beszter | #164892 Üzenet | 2011-06-08 21:02:31 |
Szia Gimoth!
Kösz az infókat!
Engem kérdeztél melyik apartmanba megyünk?
Az Apollon Travellel megyünk és a Kipriotis apartmanba leszünk!
És ti?
  Beszter | #164893 Üzenet | 2011-06-08 21:05:35 |
7 óra körül is integettek többen is.És igen Buffy nemsokára mi is megyünk!Ha egyet alszunk,akkor már csak 22 nap és irány Sarti!!!!
  Beszter | #164895 Üzenet | 2011-06-08 21:06:41 |
Tudjátok ki hiányzik nekem a fórumról??

Ginginke merre vagy??? Ne felejts el minket!! icon_cry.gif
  Gimoth | #164896 Üzenet | 2011-06-08 21:08:10 | Válasz a #164892. hsz-ra Előzmény #164892
Igen, Téged kérdeztelek, hogy hol lesz a szállásod!

Mi a Villa Mariaban leszünk... már nagyon várjuk! icon_smile.gif

Gina, az apartmant a Taousanis Tours adja, akármelyik irodával mész Sartira, a lényeg, hogy ott fizetsz be kirándulásra náluk, mert azért adják a tombolát. Kiváncsi vagyok idén van e még ilyen akció, mert akkor tuti benevezünk icon_smile.gificon_smile.gif
  Beszter | #164899 Üzenet | 2011-06-08 21:14:23 |
Gimoth és mikor mentek?
  Norcsibaba | #164903 Üzenet | 2011-06-08 21:27:52 |
gimoth! Mi idén úgy megyünk nyaralni ,hogy a tombolán a mi számunkat húzta ki a búvár srác.Igy idén csak úti költség van.Mintha úgy láttam volna a kamerán ,hogy most is van ilyen.
  Csilla1977 | #164904 Üzenet | 2011-06-08 21:54:57 | Válasz a #164903. hsz-ra Előzmény #164903
Sziasztok!

Ma derült ki az egyik kollégámról. hogy tavaly szeptemberben Sartin voltak.

Ő is dícsérte és imádta, minden jót mondott. DE!!! azt mondta, hogy nem szabad inni a csapból, még fogmasásra és gyümi öblítésre sem szabad használni. icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Többször visszakérdeztem, és azt mondta, hogy az idegenvezető és a kinti iroda mondta nekik. (nagy csodálkozásom közbe azt elfelejtettem megkérdezni, hogy melyik iroda)

TI ERRŐL MIT TUDTOK?
  Csilla1977 | #164905 Üzenet | 2011-06-08 22:00:34 |
Ja és azt is állította, hogy látta mikor Sarti beachen fekáliát engedtek a tengerbe. Nem akarom meghazudtolni, de egyszerűen nem akarom elhinni.
  Bofefe | #164906 Üzenet | 2011-06-08 22:14:12 |
Sziasztok !

Bettys köszönöm az infókat a búvárkodásról !

Mi 2007.-ben ittunk néha a vízből (csap víz) de semmi bajunk nem volt, de nekünk sem ajánlották a víz fogyasztást!

Üdv: Bofefe
  Ingrid68 | #164907 Üzenet | 2011-06-08 22:26:24 | Válasz a #164886. hsz-ra Előzmény #164886
köszi az infót
  Gyula15 | #164911 Üzenet | 2011-06-09 07:17:20 | Válasz a #164904. hsz-ra Előzmény #164904
Szia Csilla!

Mi tavaly is Sartin voltunk, igaz júliusban. Szintén a Sarti Beach-ben volt a szálásunk.
A csapvízből simán lehetett inni. Talán még egy kicsit jobb is volt a víz mint itthon. icon_sad.gif
Ha kint leszel (leszünk) akkor meglátod hogy esetleg vödörrel tudnák a fekáliát a tengerbe hordani. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  Dettix | #164915 Üzenet | 2011-06-09 08:13:23 |
Nekünk a Sithonosok mondták, hogy nem iható a víz. De azzal mostunk fogat, abból csináltam teát és kávét. Nem lett semmi bajunk.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 575 576 577 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu