Sziasztok!
Tegnap jöttünk haza Sartiról, repülővel voltunk, minden nagyon jó volt, kivéve egy kis apróságot. A taxis sztrájk miatt dél helyett reggel 6!-ra jött értünk a transzfer. Nem tudjuk(még), hogy ki informált rosszul valakit, vagy egyszerűen csak kényelmesebb vol nem utána érdeklődni a dolgoknak, de kiderült a reptéren, hogy nincs semmi gond, nem lesz útlezárás.... De ettől függetlenül mindem nagyon jó volt!!!!!!!
Két szállásunk volt:
-Spanos:kifogástalan, új, szép, tiszta, tengerparti, este kivilágított, a sétálók sokat fényképezik, mert nagyon szép
-Hajni apartman:Sarti beachen van, nem volt annyira szuper, mint a Spanos, de ez is tiszta és viszonylag új, ezt is ajánlom mindenkinek. Hajni, a tulaj magyar, nagyon kedves, figyelmes és fincsi frappét csinál!
Szóval a szállásainkkal meg voltunk elégedve, az időjárással is. Nem sok mindent csináltunk, egyszer voltunk motorozni, a barátunk egy kicsit összetörte magát, így teszteltük az orvosi ellátást is. A Kalózhahós kirándulásunk elmaradt, mert nagyon nagy hullámok voltak.
"Röviden" ennyi, ha valakit érdekel az utazással vagy a szállással kapcsolatban valami, szívesen válaszolok.
Ui.: mi sem akartunk haza jönni!
Szia ildicskó!Mi is repülővel megyünk majd szeptemberbe és attól én is egy kicsit tartok ,hogy biztosan ott legyen a transzfer értünk,de reméljük nem lesz vele semmi gond majd még előtte írok az irodának ,hogy biztosan ne felejtsenek ott minket.Azért könnyen meg talált Titeket a transzferes?Időben indult a gép Budapestről és vissza felé is?
Sziasztok!
Sartin a Holliday apartmanban fogunk lakni, szeretném tudni a felszereltségét! Szeptember utolsó hetében megyünk, milyen időjárásra számíthatunk! Kösz
Szia norcsibaba! Egy táblával várt minket a sofőr, ahogy kijöttünk a csomagokkal azonnal megtaláltuk. A gépünk odafele késett kb 15-20 pecet, hazafele pontosan indult. Nekünk csak visszafele volt gond a transzferrel, de már intézzük az ügyet, nem akarjuk annyiba hagyni. Mi kértünk egy telefonszámot arra az esetre, ha nem találjuk vagy nincs transzfer, de nem kellett használni a telefonos segítséget. Arra figyeljetek, ha sztrájk miatt hamarabb akarnak kivinni a reptérre nézzetek utána, mert nekünk is ezt mondták és nem így volt. 6 órával többet dekkoltunk a reptéren, mint kellett volna. Ha van még kérdésed írj, akár privibe is.
Kedves hajnah!!!!!!!!!!
Köszönöm az infokat,a beszámolódat háááááát kicsit beparáztam a szállás miatt (amiket írtál)de előtted írt Fati és ő meg teljesen jót írt,nagyon szupi szállást találtak meg írtak már többen is,hogy hol vannak szállások,milyen gyorsan találtak és milyen jót,stb....meglátjuk...félredobom azért az aggályaimat és írtad te is,hogy a szállástól eltekintve milyen jó volt...majd mi kihagyjuk ennek a szállásnak a környékét
Köszönöm neked még egyszer és további jó emlékezést kívánok
Hajnali 3 óra magasságában tört ki, olyan órácskányit dörgött-villámlott, de nagyon. Tegnap nem nagyon volt szép a víz. Mindenfélét belemosott a hegyekből (meg a faluból) lezúduló eső. A Narancsparton kifejezetten zavaros volt a víz még délután is. A faluban meg nagyok voltak a hullámok, főleg délelőtt. Itt is jó szemetes... Ettől függetlenül: Sarti forever
Szia! Mi ma reggel érkeztünk haza.Ha a péntek esti esőre gondolsz akkor az kemény volt.Azt hittem leviszi az apartmant a hegy tetejéről,ráadásul ajtó ablak nyitva, volt kapkodás.De reggelre csak a szemetes utcák emlékeztettek a viharra,mert délutáni fürödtünk iszonyat meleg ,és akkora hullámok amiket még sosem láttunk.
Én eddig csak egyszer értem meg vihart Göröghonban még 2001-ben Stavrosban. Pont a parton volt az apartmanunk és azt hittem elvisz minket a víz. Félelmetes volt ahogy a villám csapkodott bele a tengerbe. Reggelre a part tele volt a tenger által kihozott szeméttel és állatkákkal. Egy darabig még be volt borulva és azt hittem ez így is marad, de egy idő után, mint a rajzfilmekben egy pillanat alatt eltűntek a felhők és megint ezer fok lett
Holnap Indulááááááááááááááááássss Sarti Beach Sarti Holiday aoartman
Remélem se vihar se rossz idő hanem forró homok, kellemes tenger és sok hideg ouzó