Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 642 643 644 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Ildicskó | #172105 Üzenet | 2011-08-04 22:38:39 |
Sziasztok!
Tegnap jöttünk haza Sartiról, repülővel voltunk, minden nagyon jó volt, kivéve egy kis apróságot. A taxis sztrájk miatt dél helyett reggel 6!-ra jött értünk a transzfer. Nem tudjuk(még), hogy ki informált rosszul valakit, vagy egyszerűen csak kényelmesebb vol nem utána érdeklődni a dolgoknak, de kiderült a reptéren, hogy nincs semmi gond, nem lesz útlezárás.... De ettől függetlenül mindem nagyon jó volt!!!!!!!
Két szállásunk volt:
-Spanos:kifogástalan, új, szép, tiszta, tengerparti, este kivilágított, a sétálók sokat fényképezik, mert nagyon szép
-Hajni apartman:Sarti beachen van, nem volt annyira szuper, mint a Spanos, de ez is tiszta és viszonylag új, ezt is ajánlom mindenkinek. Hajni, a tulaj magyar, nagyon kedves, figyelmes és fincsi frappét csinál!
Szóval a szállásainkkal meg voltunk elégedve, az időjárással is. Nem sok mindent csináltunk, egyszer voltunk motorozni, a barátunk egy kicsit összetörte magát, így teszteltük az orvosi ellátást is. A Kalózhahós kirándulásunk elmaradt, mert nagyon nagy hullámok voltak.
"Röviden" ennyi, ha valakit érdekel az utazással vagy a szállással kapcsolatban valami, szívesen válaszolok.
Ui.: mi sem akartunk haza jönni!
  Norcsibaba | #172167 Üzenet | 2011-08-05 17:25:18 |
Szia ildicskó!Mi is repülővel megyünk majd szeptemberbe és attól én is egy kicsit tartok ,hogy biztosan ott legyen a transzfer értünk,de reméljük nem lesz vele semmi gond majd még előtte írok az irodának ,hogy biztosan ne felejtsenek ott minket.Azért könnyen meg talált Titeket a transzferes?Időben indult a gép Budapestről és vissza felé is?
  Vadevezõs | #172170 Üzenet | 2011-08-05 18:10:47 |
A ma elindultaknak nagyon jó időt,jó utat,kellemes időtöltést.Sajna Nekem már lejárt.
  OkidliSomrok | #172171 Üzenet | 2011-08-05 18:29:51 |
Sziasztok!
Sartin a Holliday apartmanban fogunk lakni, szeretném tudni a felszereltségét! Szeptember utolsó hetében megyünk, milyen időjárásra számíthatunk! Kösz
  Ildicskó | #172183 Üzenet | 2011-08-05 20:24:58 |
Szia norcsibaba! Egy táblával várt minket a sofőr, ahogy kijöttünk a csomagokkal azonnal megtaláltuk. A gépünk odafele késett kb 15-20 pecet, hazafele pontosan indult. Nekünk csak visszafele volt gond a transzferrel, de már intézzük az ügyet, nem akarjuk annyiba hagyni. Mi kértünk egy telefonszámot arra az esetre, ha nem találjuk vagy nincs transzfer, de nem kellett használni a telefonos segítséget. Arra figyeljetek, ha sztrájk miatt hamarabb akarnak kivinni a reptérre nézzetek utána, mert nekünk is ezt mondták és nem így volt. 6 órával többet dekkoltunk a reptéren, mint kellett volna. Ha van még kérdésed írj, akár privibe is.
  Fate08 | #172285 Üzenet | 2011-08-06 19:14:45 |
A viharról nincs senkinek valami beszámolója?
  Pkata2 | #172287 Üzenet | 2011-08-06 19:19:57 | Válasz a #171980. hsz-ra Előzmény #171980
Csak a plasztik kártyával lehet. Ma mondták az utazási irodában.

Üdv: Pkata
  Aphrodite67 | #172311 Üzenet | 2011-08-06 21:58:57 | Válasz a #172090. hsz-ra Előzmény #172090
Kedves hajnah!!!!!!!!!!
Köszönöm az infokat,a beszámolódat icon_smile.gif háááááát kicsit beparáztam a szállás miatt (amiket írtál)de előtted írt Fati és ő meg teljesen jót írt,nagyon szupi szállást találtak meg írtak már többen is,hogy hol vannak szállások,milyen gyorsan találtak és milyen jót,stb....meglátjuk...félredobom azért az aggályaimat icon_smile.gif és írtad te is,hogy a szállástól eltekintve milyen jó volt...majd mi kihagyjuk ennek a szállásnak a környékét icon_cool.gif
Köszönöm neked még egyszer és további jó emlékezést kívánok icon_smile.gif
  Sancho.dl | #172317 Üzenet | 2011-08-06 22:46:13 |
Fate!

Hol volt vihar?
  Pirosss | #172330 Üzenet | 2011-08-07 09:24:18 |
Sartin volt vihar. A faluban is, meg a Narancsparton is.
  Pirosss | #172333 Üzenet | 2011-08-07 09:34:53 | Válasz a #172330. hsz-ra Előzmény #172330
Hajnali 3 óra magasságában tört ki, olyan órácskányit dörgött-villámlott, de nagyon. Tegnap nem nagyon volt szép a víz. Mindenfélét belemosott a hegyekből (meg a faluból) lezúduló eső. A Narancsparton kifejezetten zavaros volt a víz még délután is. A faluban meg nagyok voltak a hullámok, főleg délelőtt. Itt is jó szemetes... Ettől függetlenül: Sarti forever icon_biggrin.gif
  Pepito | #172345 Üzenet | 2011-08-07 10:25:41 | Válasz a #172285. hsz-ra Előzmény #172285
Szia! Mi ma reggel érkeztünk haza.Ha a péntek esti esőre gondolsz akkor az kemény volt.Azt hittem leviszi az apartmant a hegy tetejéről,ráadásul ajtó ablak nyitva, volt kapkodás.De reggelre csak a szemetes utcák emlékeztettek a viharra,mert délutáni fürödtünk iszonyat meleg ,és akkora hullámok amiket még sosem láttunk.
  Pirosss | #172378 Üzenet | 2011-08-07 17:22:40 |
Most meg földrengés volt Görögországban. Mi nem éreztük, de a TV-ben nyomják...: http://www.ittvoltam.hu/foldre.....708376d803
  Sancho.dl | #172381 Üzenet | 2011-08-07 17:40:51 | Válasz a #172330. hsz-ra Előzmény #172330
pirosss!

Én eddig csak egyszer értem meg vihart Göröghonban még 2001-ben Stavrosban. Pont a parton volt az apartmanunk és azt hittem elvisz minket a víz. Félelmetes volt ahogy a villám csapkodott bele a tengerbe. Reggelre a part tele volt a tenger által kihozott szeméttel és állatkákkal. Egy darabig még be volt borulva és azt hittem ez így is marad, de egy idő után, mint a rajzfilmekben egy pillanat alatt eltűntek a felhők és megint ezer fok lett icon_smile.gif
  Lady4 | #172391 Üzenet | 2011-08-07 18:29:54 |
Holnap Indulááááááááááááááááássss Sarti Beach Sarti Holiday aoartman icon_smile.gif
Remélem se vihar se rossz idő hanem forró homok, kellemes tenger és sok hideg ouzó icon_biggrin.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 642 643 644 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu