Thassos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
Hozzászóló Üzenet
# 61
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hallio
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8562 Üzenet linkje2006-06-13 15:39:56 

Ja! Még nem válaszoltam minden kérdésedre, bocsi, huelva!
Nem rögtön esküvõ után megyünk, a nászút nászajándékfüggõ volt ugyanis icon_cool.gif És persze új név-új útlevél.
Egyébként a már többször emlegetett utazási irodával voltak tavaly barátnõmék is, és a korrektséget õ is megemlítette.

# 62
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rudiandi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#8563 Üzenet linkje2006-06-13 15:43:48 

Huelva!
Javaslom étterem szempontjából a Hakuna Matata-t, ahol nagyon nagy adag és finom, választékos kaják vannak.Ez az egyik legolcsóbb kajálda. Ez a fõúton van a nagykeresztezõdésnél, ha a tengerrel szemben állsz, akkor jobbkézre talán a 2.kajálda, mert a sarkon is van egy, de az nem jött be.A másik nagyon jó hely a Cassa di pizza.Finom pizzák, tészták és helyi specialitások is vannak, és nagyon jó árakkal dolgoznak.
Viszont a Posseidon nagyon bosszantó volt.2 órát vártunk a kajára, és még csak finom sem volt, ráadásul a duplája volt az ár, mivel közvetlen tengerparti taverna.

# 63
Kijelentkezve--
-törölt nick 2276
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8566 Üzenet linkje2006-06-13 16:36:13 

Hallio,
szuper, hogy Te már egy hét múlva ott leszel. Nekem még több mint egy hónap.icon_sad.gif Már alig bírom kivárni.icon_smile.gif
Mi rögtön megyünk esküvõ után hétfõn. De most hogy mondod ezt az útlevél dolgot, kicsit elgondolkodtam. nekünk tavaly megvolt a polgári, most lesz az egyházi és a nagy vendégsereg. A papírjaimat persze viszont nem írattam át, és nem is tervezetm, mert úgy hallottam az útlevél is megváltozik. remélem azért kiengednek. Van ezzel kapcs. valakinekvalami infója? Tudom, hogy nem konkrétan Thassos-i kkérdés, ezért bocs.

Hallio, remélem majd sokat mesélsz, ha megjöttök.icon_smile.gif
Rudiandi, megkuksoltam ezeket az éttermeket a thassos-island.com-on, úgyhogy így már tuti felismerjük õket.icon_smile.gif

Köszi
Huelva

# 64
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vaniliaholdacska
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#9378 Üzenet linkje2006-06-21 16:12:34 

kukuccs:)

volna egy kis gondom... két hét múlva már Thassoson süttetem a pockómicon_smile.gif,de addig is jó volna infókat megtudni... mégsem tudom megnyítni a leirások résznél Thássost:(( vki segitsen... ha bepaste-elnétek egy emailbe... itt a cimem: kovesdi@tiszanet.net elõre is köszi és szép napot

# 65
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vaniliaholdacska
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#9380 Üzenet linkje2006-06-21 16:26:05 

óh...rájöttem,hogyan kell:) Mi Limenaszba megyünk. félek, hogy mivel kikötõ, és nyüzsgõ nem lehet nyugodt és szép strandot találni:( tudnátok segiteni, h a közelében akadnak-e nyugodt, szép strandok??vagy merre felé kell sétálni ennek érdekében??
# 66
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Balazsh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
465 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9384 Üzenet linkje2006-06-21 17:11:51 

Üdv. mindenkinek !

Akit esetleg érdekel.

www.thassos.fw.hu - fotóalbum
www.agnes-thassos.gr - egy volt Eurotours-os idegenvezetõ oldala

Nem reklám, félre ne értsétek !
Én is most fogom elõször kipróbálni a kínált szállások egyikét.


balazsh

# 67
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#9539 Üzenet linkje2006-06-23 09:54:00 

vaniliaholdacska írta:
óh...rájöttem,hogyan kell:) Mi Limenaszba megyünk. félek, hogy mivel kikötõ, és nyüzsgõ nem lehet nyugodt és szép strandot találni:( tudnátok segiteni, h a közelében akadnak-e nyugodt, szép strandok??vagy merre felé kell sétálni ennek érdekében??


Szia! Mi 2003-ban voltunk Limenasban, az apartman csendes volt, a város nyüzsgõ. Mi nem voltunk a tengerrel kibékülve, mert akkor még nem volt túl kiépitve. A központból megy busz, Skala Potámiába ott csodálatos a tenger. Ha van idõtök és kedvetek, le lehet szállni a buszról Potámiába, és Panagiába. Szerintem érdemes mert nagyon hangulatos, szép görög faluk.

# 68
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10041 Üzenet linkje2006-06-29 09:44:17 



# 69
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10266 Üzenet linkje2006-06-30 18:10:44 

Szia vaniliaholdacska!

Ha sikerult elolvasnod a leirast, akkor olvasd el esetleg a beszamolok rovatban talalhato utinaplomat a limenasi nyaralasrol, mert eloszor mi is negativan lattuk Limenast, de csak az elso napon es utana igazan megkedveltuk, en nem is mennek mashova Thassos szigeten, ha ujra mennek.
A mi szallasunk egz hatso kis csendes utcaban volt, nem zavart a nyuzsges, de kozel volt a strand es en ugy szeretek nyaralni, ha nyuzsisebb a hely, de mi a nyuzsitol kijjebb lakjunk lehetoleg, de estenkent hamar el lehessen ernia varosmagot, ahol van elet. Limenas pedig ilyen hely. A strandja is nagyon szep.

Andi

# 70
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10418 Üzenet linkje2006-07-03 10:24:14  Alyki

Scala Potamias

Alyki


Hryssi Ammoudia

Pahy Beach

Makry Ammos

Archangelos Michael Monastery

Rahoni

# 71
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10475 Üzenet linkje2006-07-03 13:45:13 

Szia Jox!
Néztem az elõzõ képeket. Mi jártunk Scala Potamiasban. icon_lol.gif
Azota is vissza húz a szívem. icon_lol.gif
Talán egyszer még eljutok.

# 72
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hallio
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10511 Üzenet linkje2006-07-03 23:01:40 

Sziasztok!
Megjöttem Thassosról icon_cry.gif
De már tervezzük, hogy amint tudunk, megyünk visza!
Mindenki, aki még az út elõtt áll: nagggyon kirrállly lesssz!
Huelva, kérted, említsem meg, milyen a Bella.Nos: a busz, amivel mentünk nem volt az a kimondott high-tech, de amivel jöttünk, az meg pláne! De nem olyan vészes, légkondi csak a visszaút egy részén nem volt, estére megjavult. Egyébként olajozottan ment minden, csak készüljetek majd arra, hogy visszafelé Limenasban pár óra szabad program van, amíg a sofõrök pihennek. Nekünk ezt sajnos már csak akkor mondták, amikor mindenki bepakolt és felszállt a buszba,és már a csomagtérben lapult vojandi útleírása meg a fürdõruci... így nem volt olyan kellemes a kényszerpihenõ.Ha valaki megmondaná, hogyan kell képet felrakni, mer béna vagyok, akkor 1-2 frisset feldobok, bár nem olyan jók...
Ja! Bringabérlés lépten-nyomon lehetséges, de a Bellás helyi munkatárs megadja majd, kikkel áll az iroda kapcsolatban.Ár 4-6 euro között mozog.
Potos-Limenaria táv simán teljesíthetõ.
És még valami:Ha valaki készül Kastroba, készüljön arra, hogy Kosta igen borsos áron méri a vendégszeretetét!Mivel mi nem voltunk német turistacsoport, alig szolgált ki, a special-joghurtja meg 6 (!)euróért egyszerûen nevetséges!Akárcsak a ham&cheese-nek nevezett 4 eurós virslis tojás!Viszont a környéket a falut és a templomot ne hagyjátok ki!Csodás!

# 73
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hallio
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10512 Üzenet linkje2006-07-03 23:09:57 

Ja!És még 1-2 info Bellával utazóknak:Fakultatív progik: busszal egynapos szigettúra:21 euro/fõ. Hajókázás reggelivel, ebéddel, pecázással, pancsival:35 euro/fõ. Mi egyiken sem vettünk részt, mert 1:drágának találtuk, 2:nem voltunk kíváncsiak az útitársaink újabb hülyeségeire.Remélhetõleg mások nem fognak ki ilyen debileket útitársnak.off:A kedvenc útitárs 1 aranyköpését muszáj megosztanom veletek!Problémázik visszaúton vmelyik családtag, hogy nem hideg az üdítõ.Vki megjegyzi, biztos a jégakkuval van gond a hûtõtáskában.Mire kedvencem:"Persze!Majd még jégakkut is veszek, meg cipelem!Épp elég drága volt a hûtõtáska!" icon_cool.gif
# 74
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10528 Üzenet linkje2006-07-04 07:24:31 

Szia hallio!
Mikor mi voltunk, befizettünk egy szigettúrára, de mivel nagyon kevesen jelentkeztek törölték a kirándulás. icon_confused.gif De mi összefogtunk (12 ember) és nagyon sok helyre el mentünk helyi járattal. icon_lol.gif

# 75
Kijelentkezve--
-törölt nick 2276
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10539 Üzenet linkje2006-07-04 09:15:36 

Szia Hallio!
Örülök, hogy jól sikerült! icon_smile.gif Már vártam, hogy jelentkezz!icon_smile.gif
Még kérdezek párat ha nem gond.icon_smile.gif
Potosról tudsz valamit mondani? Bár már mások mondtak, mindig a friss infora vágyom.icon_smile.gif
Mentetek valamerre a szigeten? és ha igen, akkor mivel? Helyi buszok mennyire sûrûn járnak? Kedvenc strandok?
Kastroba mivel mentetek fel? Sima egyszerû kocsival teljesíthetõ? Van aki terpjárót emleget.icon_smile.gif És az idõ milyen volt? Mi volt a legjobb a szigeten?
És a busszal mikor értetek ki?
Bocs a sok kérdésér, de már csak 3 hét és már nagyon be vagyok sózva.icon_smile.gif és úgy örülük, hogy ilyen jó élményekkel tértél haza!icon_smile.gif

Üdv. Huelva[/img]

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
<   1 2 3 4 5 6 ... 391 392 393   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu