Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8665
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#164991 Üzenet linkje2011-06-10 09:29:34 

Sziasztok!

Mostanában csak hébe hóba tudtam olvasni a fórumot, viszont valahol láttam hogy nagyon emlegettétek a mazsolabort. icon_smile.gif
Nem találom hogy mi a neve, és hogy a boltban görög betűkkel írva hogy találom meg. icon_smile.gif
Kérek ez ügyben segítséget!

Előre is köszi! icon_smile.gif

Linda

# 8666
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#164992 Üzenet linkje2011-06-10 09:36:26  Válasz a #164987. hsz-ra Előzmény #164987

Sok sok energiát és kitartást a tanuláshoz. icon_smile.gif
# 8667
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#164993 Üzenet linkje2011-06-10 09:39:03  Válasz a #164991. hsz-ra Előzmény #164991

Szia, először is azzal kezdeném, h írtam neked privát üzenetet ! A kérdésedre a válasz , a bor neve : MAVRODAPHNE ! Ha ezt kint elmondod, mindenki fogja tudni mit akarsz ! Üdv : Pintyő. icon_biggrin.gif
# 8668
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#164997 Üzenet linkje2011-06-10 09:54:10  Re:

[quote="Pintyőke60"]Szia, először is azzal kezdeném, h írtam neked privát üzenetet ! A kérdésedre a válasz , a bor neve : MAVRODAPHNE ! Ha ezt kint elmo
Elküldve: Ma, 09:29 Hozzászólás témája:
Sziasztok!

" Mostanában csak hébe hóba tudtam olvasni a fórumot, viszont valahol láttam hogy nagyon emlegettétek a mazsolabort.
Nem találom hogy mi a neve, és hogy a boltban görög betűkkel írva hogy találom meg.
Kérek ez ügyben segítséget! "

# 8669
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#164999 Üzenet linkje2011-06-10 10:10:16  Válasz a #164993. hsz-ra Előzmény #164993

Kösz, nagybetűkkel felírtam... icon_biggrin.gif
# 8670
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165002 Üzenet linkje2011-06-10 10:21:43  Válasz a #164997. hsz-ra Előzmény #164997

Pintyőke,
írtam privátot! icon_smile.gif

# 8671
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165010 Üzenet linkje2011-06-10 11:35:29 

Ginginke jó tanulást és sok sikert a vizsgához!!!!!
# 8672
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ericsike69
Törzstag
Törzstag
751 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165031 Üzenet linkje2011-06-10 13:54:23 

Sziasztok!

Holnap indulás!! icon_lol.gif


Üdv: Erika

# 8673
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vaesz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
418 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165033 Üzenet linkje2011-06-10 14:01:54 

Ericsike! Jó utat nektek, érezzétek jól magotokat! Beszámolót aztán kérünk ám! icon_smile.gif És minden készen van már? bőrönd becsomagolva? icon_smile.gif
# 8674
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165041 Üzenet linkje2011-06-10 14:36:27  Válasz a #164964. hsz-ra Előzmény #164964

beszter!

Nos nekem ez sosem okozott nagy problémát, lévén, hogy itthon is rögtön rohanok megmosakodni icon_smile.gif Egyébként igazad van abban, hogy az embernek sokmindenhez másként kell hozzáállniaés ez nem feltétlenül jelent rosszat. Asszem van egy mondás, hogy Rómában élj a rómaiak szokása szerint vagy mifene icon_smile.gif

# 8675
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165042 Üzenet linkje2011-06-10 14:37:22 

Akik most indulnak, azoknak nagyon jó utat és még jobb időt kívánok! icon_smile.gif
# 8676
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ufó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165043 Üzenet linkje2011-06-10 14:40:16  Válasz a #164905. hsz-ra Előzmény #164905

Derűs napot mindenkinek.Ez a "fekália a tengerben"nem valami jól hangzik... icon_sad.gif És mindezt főszezonban?! Igaz, a tenger sok mindent elvisel,de ez durva lenne...Esetleg fotóval tudja bizonyítani az illető? Mert akkor lemondom a nyaralást.
# 8677
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165048 Üzenet linkje2011-06-10 15:12:01  Válasz a #165043. hsz-ra Előzmény #165043

Én nagyon sok helyen voltam már Göröghonban, de én még sosem láttam olyat, hogy bérmiféle szemetet a tengerbe szórtak volna... Nem kell lemondani a nyaralást icon_smile.gif
# 8678
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165050 Üzenet linkje2011-06-10 15:13:22 

Jajj tudtam, hogy ez lesz ebbőlicon_smile.gif PÁNIKKK. Azért a görögöknek van annyi eszük, hogy ne riasszák el ilyennel a turistákat, akikből élnek;)
Nem kell parázni, gondolj bele a Balatonban vagy a Dunában mi van!

# 8679
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ufó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165058 Üzenet linkje2011-06-10 16:31:17  Válasz a #165050. hsz-ra Előzmény #165050

icon_biggrin.gif Dehogy parázok..Ha ilyet látok,én tuti lefényképezem..A Dunában mi úszik?!Ajaj,mint a génmódosított népdalban:"Ki a Duna vizét issza,ebédje jön annak vissza..."Ettől még dehogy mondom le a nyaralást! icon_biggrin.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 577 578 579 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu