Mostanában csak hébe hóba tudtam olvasni a fórumot, viszont valahol láttam hogy nagyon emlegettétek a mazsolabort.
Nem találom hogy mi a neve, és hogy a boltban görög betűkkel írva hogy találom meg.
Kérek ez ügyben segítséget!
#1649932011-06-10 09:39:03 Válasz a #164991. hsz-ra
Szia, először is azzal kezdeném, h írtam neked privát üzenetet ! A kérdésedre a válasz , a bor neve : MAVRODAPHNE ! Ha ezt kint elmondod, mindenki fogja tudni mit akarsz ! Üdv : Pintyő.
[quote="Pintyőke60"]Szia, először is azzal kezdeném, h írtam neked privát üzenetet ! A kérdésedre a válasz , a bor neve : MAVRODAPHNE ! Ha ezt kint elmo
Elküldve: Ma, 09:29 Hozzászólás témája:
Sziasztok!
" Mostanában csak hébe hóba tudtam olvasni a fórumot, viszont valahol láttam hogy nagyon emlegettétek a mazsolabort.
Nem találom hogy mi a neve, és hogy a boltban görög betűkkel írva hogy találom meg.
Kérek ez ügyben segítséget! "
#1650412011-06-10 14:36:27 Válasz a #164964. hsz-ra
beszter!
Nos nekem ez sosem okozott nagy problémát, lévén, hogy itthon is rögtön rohanok megmosakodni Egyébként igazad van abban, hogy az embernek sokmindenhez másként kell hozzáállniaés ez nem feltétlenül jelent rosszat. Asszem van egy mondás, hogy Rómában élj a rómaiak szokása szerint vagy mifene
#1650432011-06-10 14:40:16 Válasz a #164905. hsz-ra
Derűs napot mindenkinek.Ez a "fekália a tengerben"nem valami jól hangzik... És mindezt főszezonban?! Igaz, a tenger sok mindent elvisel,de ez durva lenne...Esetleg fotóval tudja bizonyítani az illető? Mert akkor lemondom a nyaralást.
#1650482011-06-10 15:12:01 Válasz a #165043. hsz-ra
Én nagyon sok helyen voltam már Göröghonban, de én még sosem láttam olyat, hogy bérmiféle szemetet a tengerbe szórtak volna... Nem kell lemondani a nyaralást
Jajj tudtam, hogy ez lesz ebből PÁNIKKK. Azért a görögöknek van annyi eszük, hogy ne riasszák el ilyennel a turistákat, akikből élnek;)
Nem kell parázni, gondolj bele a Balatonban vagy a Dunában mi van!
#1650582011-06-10 16:31:17 Válasz a #165050. hsz-ra
Dehogy parázok..Ha ilyet látok,én tuti lefényképezem..A Dunában mi úszik?!Ajaj,mint a génmódosított népdalban:"Ki a Duna vizét issza,ebédje jön annak vissza..."Ettől még dehogy mondom le a nyaralást!