Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 581 582 583 ... 1105 1106 1107   >
Üzenet
  Csilla1977 | #165238 Üzenet | 2011-06-12 11:14:11 |
Köszi-köszi mindenkinek!!!!! Persze szenyót nem vennék, annyit még én is megtudok csinálni. Na jó egy carbonárárt is összeütök ha kell.

Ginaaa!!! Tán Te is updatézol? Nálunk az egész család , de nyaraláskor felhagyunk vele, persze ha lehet választani akkor nem, de erre kicsi a valószínűség!
Na megyek , mert ebédre vagyunk hivatalosak!!! MINDENKINEK SZÉP NAPOT!!!!!!
  Dia82 | #165240 Üzenet | 2011-06-12 11:30:22 |
Sziasztok! Mi júl.29-én Szegedről indulunk Sartira 1 hétre autóval 4-en, ha valaki szintén ebben az időpontban utazik kocsival,szívesen csatlakozunk. Priviben várom az üzeneteket. Egyébként a Parisban fogunk megszállni, tavaly a Kipriotisban voltunk, nekünk jók a tapasztalataink róla.
  Csilla86 | #165241 Üzenet | 2011-06-12 11:34:15 | Válasz a #165240. hsz-ra Előzmény #165240
Jó utat nektek!Hm..július 29?Akkor lehet,hogy összefutunk.Mi is 4-en megyünk, csak mi busszal.Szép napot neked!
  KissLaszlo | #165243 Üzenet | 2011-06-12 12:05:57 |
Knut írta:
Sziasztok!Tud valaki INFO-t a Dias Zeus-os PANORÁMA Apartmanról?Köszönettel!Knut


Annyit tudok, hogy kettő Panoráma is van. az egyik az ófaluban, a másik a falu szélén.
A falu szélén lévő közvetlen a parton van az nagyon szuper, a másikról nem tudok semmit
  Ginaaa79 | #165248 Üzenet | 2011-06-12 12:40:39 | Válasz a #165238. hsz-ra Előzmény #165238
Csilla, nem. Inzulin-rezisztenciám van.
  Peti71 | #165258 Üzenet | 2011-06-12 15:41:24 |
Szasztok jövö hét pénteken azaz 17-én indulonk a Kosmas apartmanba valaki jönn itt oda esetleg tudtok valami infókat mondani még Sartiba nem voltunk csak Paralián és Stavrosba.
  Peti71 | #165262 Üzenet | 2011-06-12 17:05:02 |
Tudna valaki egy sarti idöjárást adni esetleg aki ott is van. Elöre is köszi
  Ginaaa79 | #165264 Üzenet | 2011-06-12 17:41:11 | Válasz a #165262. hsz-ra Előzmény #165262
Peti, én nem vagyok ott, de a Kalózhajósok igen, ő oldalukon ez van:
http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html
Klikk a +ra a sarti weather-nél, webkamera képe alatt van
tegnap esett, ahogy látom ma is
  Csilla1977 | #165274 Üzenet | 2011-06-12 19:57:16 | Re:
ginaaa79 írta:
Csilla, nem. Inzulin-rezisztenciám van.


Bocsi! Nem akartam tapintatlan lenni, ne haragudj!
  Uerika | #165277 Üzenet | 2011-06-12 20:20:56 |
Jo estet mindenkinek.
Erdekloden hatha vki tudja adnak e a Stamatis apartmanban torolkozot.koszonom erika
  Kristi | #165279 Üzenet | 2011-06-12 20:30:20 |
sziasztok.
udv sartibol.ma nagy esozesek voltak,de meleg,holnaptol ismet napos idot mondanak 30 fok korul.(bocsi de gorog a billentyum)naptej legalabb 30-as kell nagyon eros a nap,a tenger de. kicsit husi de du. mar teljesen jo icon_lol.gif
arak kb. mint tavaly,de erdemes minden boltba korbenezni sok az elteres.a legolcsobb szerintem (bar nem sartin van)Sikia Dia es Sikia fele ahogy bekanyarodtok van egy benzinkut supermarkettel nagyon jo arakkal!!
  Ginaaa79 | #165296 Üzenet | 2011-06-12 21:38:20 | Re:
csilla1977 írta:
ginaaa79 írta:
Csilla, nem. Inzulin-rezisztenciám van.


Bocsi! Nem akartam tapintatlan lenni, ne haragudj!



Semmi baj, nem vagy tapintatlan:).
  Pintyőke60 | #165298 Üzenet | 2011-06-12 21:45:29 |
uerika írta:
Jo estet mindenkinek.
Erdekloden hatha vki tudja adnak e a Stamatis apartmanban torolkozot.koszonom erika
Szia uerika ! A Stamatis apartmanban ( igaz néhány éve voltunk ) de nem adtak törölközőt , akkor sem ! Mi is, most is oda megyünk , de készülj fel erre a helyzetre ! Üdv : Pintyő.
  Ufó | #165308 Üzenet | 2011-06-12 23:51:23 | Válasz a #165258. hsz-ra Előzmény #165258
A tavaly mi ott voltunk,szuper volt,képek,egyéb részletek ha érdekelnek,szólj. icon_smile.gif
  Gimoth | #165342 Üzenet | 2011-06-13 12:32:06 | Válasz a #165262. hsz-ra Előzmény #165262
Szia!
Mi pénteken megyünk! icon_lol.gif A meteo.gr -t szoktuk nezni, ott a Sithoniat keresve. A Taousanis-os webkamerán láttam tegnap hogy esett. Szerintem akkor most megint egy hónapig nem fog! icon_wink.gif Azt gondolom a tegnapi esőzéstől akadozhat a net, de ha bejön, akkor a www.taousanis.uw.hu oldalon látsz élő képet a főtérről!
Ja! Nagyon jó oldal a facebookon az IMÁDJUK SARTIT! Friss hireik vannak! Jó nyarat!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 581 582 583 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu