Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8770
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165658 Üzenet linkje2011-06-15 19:54:23 

Üdv Taousanis Tours itt a hellasz fórumon! icon_biggrin.gif
Már annyi jót hallottunk Rólatok,hogy biztos meglátogatunk Benneteket Sartin!!
Már rég itt lett volna a helyetek közöttünk!!!
Esetleg Ti is írhatnátok informácókat a Sartira utazóknak!

# 8771
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165660 Üzenet linkje2011-06-15 20:18:05 

Köszönöm a kielégítő válaszokat mindenkinek!Én nem aggódtam csak asszony kicsit félősebb a kelleténél.Ha ufók szállnák meg a görög partvidékeket az sem érdekelne, csak mehessek!
# 8772
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165668 Üzenet linkje2011-06-15 21:25:06 

Üdv TaousanisTours (Zoli, Peti).

Örülök , hogy itt vagytok icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Én csak jót tudok mondani róluk, annyira meg voltunk elégedve tavaly nyáron, hogy minden programot velük fogunk szervezni és mindenkinek ajánlom icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif (ez itt a reklám helye)...

Na de komolyan...

Onnan indult az egész, hogy amikor megérkeztünk úgy fogadtak, mint sehol eddig...Zolival voltunk egy lovagláson és olyan volt mintha a legjobb gyerekkori barátommal lettünk volna(itt hozzá kell tennem, hogy nagyon hasonló az egyéniségük)

ZOLI, egy hónap múlva találkozunk:D icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

# 8773
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165701 Üzenet linkje2011-06-16 07:59:33 

Sziasztok!
Egy kis segítséget vagy ötletet szeretnék kérni. 07.23.-án megyünk repülővel Sartira, de még nincs megoldva a transzfer. Van valakinek valami javaslata?
Pokusz! Ha olvasod, légyszi, írd meg, hogy ti hogy fogtok eljutni a reptérről Sartira.
Ginaaaa! Mi is leszünk egy pár napot a Hajniéknál, ahol tavaly ti is voltatok. Írnál egy pár mondatot róla?(Mármint az apartmanról.) Nagyon kedves a Hajni, biztos minden rendben lesz, nem aggódom, csak azon gondolkodom, hogy vigyünk-e nekik valami apróságot Magyarországról, vagy ez már túlzás?

Köszönöm, már nagyon várjuk mi is a nyaralást!

# 8774
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165708 Üzenet linkje2011-06-16 08:59:06 

Sziasztok!

Ildicskó, mit szeretnél tudni? Kérdezz inkább!
Én kicsit bánom, mert nem vittünk semmit Hajniéknak. Barátaink, akik voltak, vittek egy pálinkát. Ha mégegyszer mennék, vinnék nekik valamit, vittem újságokat, rejtvényt, azokat odaadtam neki (volt, amibe nem kezdtem bele), azoknak örült. Vagy esetleg a gyerekeknek valamit, amit kint nem lehet kapni, mondjuk túró rudit, de ti ugye repülővel mentek....

# 8775
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165713 Üzenet linkje2011-06-16 09:14:50 

Szia ildicskó! Mi is repülővel megyünk sajnos nem éppen olcsó a transzfer le Sartiig mert oda vissza 220euro .Az ottani utazási irodától rendeltük meg.Ez akkor lenne olcsóbb fejenként ha többen mennétek ,mert ugye eloszlik az összeg.Vagy az a megoldás lehetséges még,hogy Teszaloniki repülő térről busszal mentek le Sartiig.
# 8776
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginginke
Aktív fórumos
Aktív fórumos
109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165771 Üzenet linkje2011-06-16 13:18:18 

Itt vagyok újra fórumozók! icon_smile.gif Sikeresen leállamvizsgáztam icon_smile.gif Tanító néni lettem !
# 8777
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vaesz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
418 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165772 Üzenet linkje2011-06-16 13:20:45  Válasz a #165771. hsz-ra Előzmény #165771

Gingike!!!!! Gratulaaaaaaaaaa!!!! icon_smile.gificon_smile.gif Ezt aztán meg kell ünnepelni!
# 8778
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165796 Üzenet linkje2011-06-16 14:44:35 

Gratulálunk Gingike!Isten hozott szépséges pedagógisországban...állás-ügyben mi a helyzet?
# 8779
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dettix
Törzstag
Törzstag
623 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165800 Üzenet linkje2011-06-16 15:10:48 

Gratula Gingike!
# 8780
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Killerlaca
Aktív fórumos
Aktív fórumos
477 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165801 Üzenet linkje2011-06-16 15:16:15 

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Sokratis apartmannal kapcsolatban?
Elsősorban az érdekelne mennyire zajos. A térképen megtaláltam és egész jó helyen van mert innen nincs olyan messze a homokosabb partszakasz.

Köszönöm

# 8781
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#165803 Üzenet linkje2011-06-16 15:19:25 

Ginginke. Gratulálok
# 8782
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginginke
Aktív fórumos
Aktív fórumos
109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165813 Üzenet linkje2011-06-16 16:17:01 

Állásügyben nincs semmi, diplomás munkanélküli :S
# 8783
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165815 Üzenet linkje2011-06-16 16:27:18 

killerlaca írta:
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Sokratis apartmannal kapcsolatban?
Elsősorban az érdekelne mennyire zajos. A térképen megtaláltam és egész jó helyen van mert innen nincs olyan messze a homokosabb partszakasz.

Köszönöm


Szia!
Van egy tavalyi beszámoló asuto-tól (2010.08.29):

a sokratis felszereltsége meglepően jó. vannak poharak, bögrék, csészék, tányérok, még kiskanál, merőkanál, szűrőkanál is. kávéfőző nincs, mi azt évek óra viszünk egy kis egyszemélyes kotyogót. viszont van egy kis tejmelegítő, ha valakinek elég a nescafé, abban forralhat vízet. egy nagyfazék és egy serpenyő. kezdéshez kaptunk wc papírt, folyékonyszappant és mosogatószert is. ez utóbbiak elég is voltak egész végig. tiszta, rendes a szállás, bár a szlovák szomszédaink panaszkodtak, hogy recseg az ágyuk. nálunk tökéletes volt. az is jó, hogy az első emeleten van a szállás, mert néha elnéztem az alagsori lakásokat, hát brrr... na meg egy szép lugas van a balkon alatt, nem lát fel senki az utcáról. a fürdőben kicsik a mosdók, de a konyhai edények környékén van egy kislavór.

Remélem segít! Idén még nem hallottam itt senkitől, hogy oda menne, de ki tudja:)

# 8784
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#165817 Üzenet linkje2011-06-16 16:48:45 

Gyugyu!
Ti tavalyelőtt az Ibusz-al voltatok a Spanosban?
Láttam az albumodban, hogy tengerre néző apartmanotok volt:) Nekem nem mondták sajnos, hogy milyen lesz. Ráadásul mi egyénileg megyünk, de Ibuszos apartmanba.
Csak, hogy hogy készüljek, van rá vajon esély, hogy minden reggel ilyen szép kilátásunk lesz vagy nem?
Köszi előre is

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 584 585 586 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu