Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8905
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dinnyebubus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
139 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166484 Üzenet linkje2011-06-20 21:07:22 

Igen, ott megy fel a lépcső. Ez asszem az 1. szoba volt. A másik 2 az emeleten az utcára nézett, csak ez nem.
# 8906
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tihi23
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166486 Üzenet linkje2011-06-20 21:11:58 

Ginaaa79! Köszi megpróbálom. Remélem lesz társunk icon_smile.gif
# 8907
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166494 Üzenet linkje2011-06-20 21:25:58 

Tihi, drukkolok! Max a magyar határtól mehettek együtt, ha máshonnan mennek a többiek. Ha pedig Sartisokat nem sikerül kifogni, akkor Thesszalonikiig is mennek szerintem a máshova utazók közül többen.
Mondjuk az együtt utazás se jön be mindenkinek. Igaz mi nem próbáltuk.

A Sarti és Paralia a magyar Siófok szinte minden évben előjön.... Mondjuk én mennék máshova is, ha elég pénzem lenne, egész nyáron Görögországban lennék, akkor sok helyre eljutnékicon_smile.gif.

# 8908
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166496 Üzenet linkje2011-06-20 21:27:26 

papamaci írta:
"Persze hogy nem fogom be lopni magamat a szivetekbe pont nem is érdekel icon_biggrin.gif "


papamaci.....megint jobb lett volna, ha inkább csendben maradsz...
icon_confused.gif

Most nincs időm megint kifejteni bizonyos dolgokat icon_eek.gif

# 8909
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tihi23
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166498 Üzenet linkje2011-06-20 21:30:41 

Ez az én formám! Nagy sokára megtalálom a felhasználót ahol tudnék írni. Erre látom, hogy visszamondták az utat. Már csak azért sem adom fel keresgélek tovább.
# 8910
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166500 Üzenet linkje2011-06-20 21:31:49 

Tihi ,ahogy néztem bizti Csillára gondolsz. De vannak mások is!
# 8911
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166504 Üzenet linkje2011-06-20 21:36:40 

Na és még valami:

Nem kötelező Sartira és Paraliára menni. icon_rolleyes.gif

Ha nem tetszik ne menj oda icon_twisted.gif

És kérek megkímélést a sznob választól, mert nem igazán szeretem, ha valaki nem tudja honnan jött icon_twisted.gif

# 8912
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166505 Üzenet linkje2011-06-20 21:40:04 

Papamaci! Már a múltkor is jeleztem,hogy ha valaki véleményt kér,akkor véleményt fogok írni!Az enyémet és nem a tiedet!Az,hogy ebből Lady mit tart meg magának az pedig az Ő dolga!
Abban is igazad van,hogy erre van a Hellasz fóruma!De azt nem értem,hogy ha neked egyire gáz Paralia,Sarti és más olyan nyaralóhely,ahol sok a magyar turista,akkor miért is olvasod ezeket az oldalakat??!!Mi is jártunk nagyon sok helyen (Korfu,Olaszország,Spanyolország),voltak ezek között "drága" utak is ,de ha arra futja ,hogy "Siófokra" menjünk,akkor Siófokra megyünk!!!Megjegyzem ,akkor is itt éreztem legjobban magam!!
Egyébként 1 fő kivételével szerintem sikerül tisztelettel bánnunk egymás véleményével és ,ha nem egyezik a véleményünk,akkor sem ilyen lekezelő stílusban válaszolunk egymásnak!
Maradok TISZTELETTEL!!

# 8913
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166509 Üzenet linkje2011-06-20 21:45:03 

Sziasztok !

Sarti vagy Paralia.
Bitang, te szinte mindig ugyanazt írod le, amit én is gondolok, (egyszer hátha összefutunk Görögországban).
Lényeges , hogy mivel vagy bármelyik helyen (kocsi vagy busz ) és szórakozni akarsz vagy pihenni én 2007. ben Sarti által lettem megfertőzve Görögországgal, majd 2008.-ban Paralián voltunk.

Ha busszal mégy akkor bizonyos korlátok közé vagy szorítva, és sem Sartit sem Paraliát ill, környékét nem tudtod igazán felfedezni. ( ha kocsit bérelsz akkor meg minek mégy busszal?)

Paralián nekem forgolódnom kellett (tenger és az olimposz látványa), hogy mindent megkapjak egyben ami Sartin forgolódás nélkül megy.( Tenger és az Atosz )
Nekem Sarti jött be jobban, és a tavalyi első autós nyaralásunk tapasztalati alapján idén is lesz sok látnivaló Sartin és környékén amit még nem fedeztünk fel.
Egyébként Paraliára is elmennék bármikor.
Paralián a kabócák zizegését is hiányoltam!

Sarti természeti környezete szerintem szebb mint Paraliáé.
icon_wink.gif

# 8914
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166510 Üzenet linkje2011-06-20 21:45:04 

Bitang!
Ha itt a fórumon nem tud valaki beilleszkedni,miért várjuk,hogy egy idegen ország kultúrájába beilleszkedjen!?
Ja el is felejtettem,hogy "Siófok" nem idegen országban van!! icon_smile.gif

# 8915
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166511 Üzenet linkje2011-06-20 21:45:59 

Ugy látom ennek a történetnek előzménye is van, bocs én erről nem tudtam.
# 8916
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166515 Üzenet linkje2011-06-20 21:51:51 

Szia Kszifiasz!
Képekkel kapcsolatban OK!Bárhogy jó lesz! icon_biggrin.gif

A "TÉMÁVAL" kapcsolatban AHA! Nem is akármilyenek!KissLlászlóval már van rutinunk!UGYE?

Na de a legfontosabb MIT CSINÁLSZ TE AUGUSZTUSBAN STAVROSBAn?????????????????????????????????
Most akkor ki az irigy Te vagy én?



Legutóbb beszter szerkesztette (2011-06-20 21:54:12), összesen 1 alkalommal
# 8917
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166516 Üzenet linkje2011-06-20 21:53:05 

Dinnyebubus és Kszifiasz! Mondjátok,hogy az 5 fős apartman az utcára néz!!??
# 8918
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bofefe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166517 Üzenet linkje2011-06-20 21:53:47 

Kszifiasz !

Ha kocsival mentek nyárvégén, akkor az a hely is jó lesz, ajánlanám neked Busaianikó és Josza 2 beszámolóit, ott is van látnivaló fájintos kis hely.
üdv.

# 8919
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tihi23
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166518 Üzenet linkje2011-06-20 21:53:57 

Igen icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 593 594 595 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu