Hozzászóló
Üzenet
# 8935 KissLaszlo Törzstag 1068 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166619 2011-06-21 18:06:05
Tavaly mi is a Sarti Beac-ben voltunk, valóban, ha belegondolok nem volt luxus, de nekünk tökéletes volt. 3 hét múlva is oda megyünk
# 8936 T.Márta Törzstag 850 hozzászólás Nincs beírva úticél.
# 8937 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166626 2011-06-21 18:37:14
Sziasztok. Lady4. Mi a kipriotisba voltunk junius elején. A templom mögött van egy dombon. Képeket találsz az 588.-oldal 8816. hsz-nál.
# 8938 Nemy Kezdő fórumos 16 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166627 2011-06-21 18:37:50 Re:
T.Márta írta: ... nincs légkondi ...
Sziasztok, mi is a Sarti beach apartmanba megyünk, Apollónnál azt mondták, hogy van légkondi, csak különkell fizetni. Most akkor mi van? Lehet, hogy az apollónos szobákban van?
# 8939 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166628 2011-06-21 18:48:24
Eldőlt augusztus 12.-én mégis visszamegyünk, ma voltam befizetni.
# 8940 T.Márta Törzstag 850 hozzászólás Nincs beírva úticél.
# 8941 Sancho.dl Törzstag 2070 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166645 2011-06-21 20:04:22
Most néztem a kamerát. Egy igen nagy csoport integetett, közöttük egy fiatalember, aki letépte magáról a felsőjét és megmutatta izmos felsőtestét
Ahogy eltekintettem, kinn nagyon jó idő lehet, ellentétben az itthoni időjárással, mert itt jelenleg épp szakad az eső
# 8942 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166648 2011-06-21 20:24:18
# 8943 Ginaaa79 Törzstag 688 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166651 2011-06-21 20:30:07
Sancho, mi is elcsíptük épp:). Érdekes, BéZsé gépén előrébb volt a webkamera, nálam vagy fél-1 per csúszással.
# 8944 KissLaszlo Törzstag 1068 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166655 2011-06-21 20:41:18
nagyon jók a képek
# 8945 Larik Aktív fórumos 168 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166659 2011-06-21 20:45:06 Válasz a #166648. hsz-ra
Szia Kszifiasz!
Nagyon szépek a képeid!
Ismét érdeklődnék, ugyanis eddig még senki nem tudott segíteni, hogy jelenleg mennyibe kerül most az autó vagy motor bérlés?
Köszi szépen, ha valaki segít!
Üdv:
Larik
# 8946 Renault Aktív fórumos 426 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166664 2011-06-21 20:49:11
Szia tégy úgy várunk
Benne vagyok minden jó buliban
Bitang írta: bofefe írta: ... (egyszer hátha összefutunk Görögországban) ...
Na, amióta olvastam hogy micsoda tintázást terveztek renaulttal, erősen fontolóra vettem, hogy eltévedést színlelve ott kötök ki én is...
# 8947 Kszifiasz Törzstag 528 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166669 2011-06-21 20:59:51
Kiss László. Köszi. Éjjel ha sikerül sorba rakom őket. Most tudtam meg, hogy kell.
# 8948 Kobobe Aktív fórumos 399 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166670 2011-06-21 21:03:11
Sziasztok
Újra bepróbálkozok a kérdésemmel : A Tula ( Toula ) apartmanban esetleg járt már valaki?
# 8949 Ginaaa79 Törzstag 688 hozzászólás Nincs beírva úticél.
#166671 2011-06-21 21:03:39
Kszifiasz, jók a képek! sok kagylót, miegymást gyűjtöttetek!
Hiányzik Sarti!