Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8935
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166619 Üzenet linkje2011-06-21 18:06:05 

Tavaly mi is a Sarti Beac-ben voltunk, valóban, ha belegondolok nem volt luxus, de nekünk tökéletes volt. 3 hét múlva is oda megyünk icon_biggrin.gif
# 8936
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
T.Márta
Törzstag
Törzstag
850 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166623 Üzenet linkje2011-06-21 18:27:35  Válasz a #166619. hsz-ra Előzmény #166619

Ha Sartira mennénk ismét ezt az apartmant választanánk!
# 8937
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166626 Üzenet linkje2011-06-21 18:37:14 

Sziasztok. Lady4. Mi a kipriotisba voltunk junius elején. A templom mögött van egy dombon. Képeket találsz az 588.-oldal 8816. hsz-nál.
# 8938
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nemy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166627 Üzenet linkje2011-06-21 18:37:50  Re:

T.Márta írta:
... nincs légkondi ...

Sziasztok, mi is a Sarti beach apartmanba megyünk, Apollónnál azt mondták, hogy van légkondi, csak különkell fizetni. Most akkor mi van? Lehet, hogy az apollónos szobákban van?

# 8939
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166628 Üzenet linkje2011-06-21 18:48:24 

Eldőlt augusztus 12.-én mégis visszamegyünk, ma voltam befizetni.
# 8940
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
T.Márta
Törzstag
Törzstag
850 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166630 Üzenet linkje2011-06-21 18:50:31  Válasz a #166627. hsz-ra Előzmény #166627

Lehet, hogy ott van, mert láttam erkélyeken klímát de a mienkben nem volt.Nagyon nem is hiányoltuk!
# 8941
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166645 Üzenet linkje2011-06-21 20:04:22 

Most néztem a kamerát. Egy igen nagy csoport integetett, közöttük egy fiatalember, aki letépte magáról a felsőjét és megmutatta izmos felsőtestéticon_smile.gif
Ahogy eltekintettem, kinn nagyon jó idő lehet, ellentétben az itthoni időjárással, mert itt jelenleg épp szakad az eső icon_sad.gif

# 8942
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166648 Üzenet linkje2011-06-21 20:24:18 

# 8943
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166651 Üzenet linkje2011-06-21 20:30:07 

Sancho, mi is elcsíptük épp:). Érdekes, BéZsé gépén előrébb volt a webkamera, nálam vagy fél-1 per csúszással.
# 8944
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166655 Üzenet linkje2011-06-21 20:41:18 

nagyon jók a képek icon_wink.gif
# 8945
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Larik
Aktív fórumos
Aktív fórumos
168 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166659 Üzenet linkje2011-06-21 20:45:06  Válasz a #166648. hsz-ra Előzmény #166648

Szia Kszifiasz!

Nagyon szépek a képeid! icon_smile.gif

Ismét érdeklődnék, ugyanis eddig még senki nem tudott segíteni, hogy jelenleg mennyibe kerül most az autó vagy motor bérlés?

Köszi szépen, ha valaki segít!

Üdv:
Larik

# 8946
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166664 Üzenet linkje2011-06-21 20:49:11 

Szia tégy úgy várunk icon_wink.gif icon_wink.gif

Benne vagyok minden jó buliban icon_wink.gif icon_wink.gif



Bitang írta:
bofefe írta:
... (egyszer hátha összefutunk Görögországban) ...


Na, amióta olvastam hogy micsoda tintázást terveztek renaulttal, erősen fontolóra vettem, hogy eltévedést színlelve ott kötök ki én is... icon_cool.gif

# 8947
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166669 Üzenet linkje2011-06-21 20:59:51 

Kiss László. Köszi. Éjjel ha sikerül sorba rakom őket. Most tudtam meg, hogy kell.
# 8948
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kobobe
Aktív fórumos
Aktív fórumos
399 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166670 Üzenet linkje2011-06-21 21:03:11 

Sziasztok

Újra bepróbálkozok a kérdésemmel : A Tula ( Toula ) apartmanban esetleg járt már valaki?

# 8949
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166671 Üzenet linkje2011-06-21 21:03:39 

Kszifiasz, jók a képek! sok kagylót, miegymást gyűjtöttetek!
Hiányzik Sarti!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 595 596 597 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu