Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 8995
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Frenzi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166805 Üzenet linkje2011-06-22 14:18:42  Válasz a #166804. hsz-ra

Uhh, már látom. Reméltem, hogy közelebb van:( Van fenn egy uj album Nei Poriról és nagyon szép hely ez is, megnéztem volna, de így lehet hogy kimarad.

Köszi az infót

# 8996
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lafka80
Aktív fórumos
Aktív fórumos
134 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166807 Üzenet linkje2011-06-22 14:35:10  Válasz a #166759. hsz-ra Előzmény #166759

Sziasztok!

Ginaaa már Vagyok! icon_biggrin.gif
Szerintem tuti lehet lehet. 7 és 10 éjszakára biztos. az 5 napot azért kérdezd meg, nem tudni mennyire vannak betáblázva az apartmanjai.

Üdv.
L.

# 8997
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166809 Üzenet linkje2011-06-22 14:38:22 

Valaki írt pár napja, ők 4 napra foglaltak Hajninál. Úgyhogy, ha van hely, akkor mikor mennétek Linda, akkor mehet az 5 nap tuti.
# 8998
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166812 Üzenet linkje2011-06-22 14:54:09 

TaousanisTours! Szeretném kérdezni,mi lehet az oka annak,hogy egy-két napja nem lehet betölteni az iroda előtti webkamerát.
# 8999
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166816 Üzenet linkje2011-06-22 15:55:16  Válasz a #166809. hsz-ra Előzmény #166809

Köszi Ginaaaa! icon_smile.gif
Már írtam délelőtt e-mailt most nézegetem a levelezőmet két percenként... :S icon_smile.gif

# 9000
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166818 Üzenet linkje2011-06-22 15:59:15 

Sancho!

Ahogy olvasom a hsz-eket, már kezdem azt észrevenni, hogy nem a látnivalókat jegyzetelem, hanem a kajákat, piákat, és hogy hol érdemes enni... icon_biggrin.gif

Linda

# 9001
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Wucy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
388 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166829 Üzenet linkje2011-06-22 17:49:47 

2011es arlistat irjatok,hogy tudjunk mire szamitani.

melyik uzlet a legolcsobb szerintetek a mindennapi szuksegletek beszerzesere?
a nagy sarga supermarket?

# 9002
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166836 Üzenet linkje2011-06-22 18:58:27 

Sziasztok. Odelinda. Dinnyebubus.
Köszönöm. Kétszer menni egy évben, lehet furcsának tünik, de komolyan nem kerül sokkal többe mint belföldön.

# 9003
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lafka80
Aktív fórumos
Aktív fórumos
134 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166849 Üzenet linkje2011-06-22 20:23:55  Válasz a #166829. hsz-ra Előzmény #166829

Helllllllo! icon_cool.gif

Szerintem mindkét boltban vannak jó áron ill. jobb áron dolgok mint a másikban. Ki kell tapasztalni, van ami itt, van ami ott az olcsóbb. Pl. Sassossal szembeni boltban a gyümi, zöldség frissebbek, olcsóbbak. A nagy Sárga super m.-ben a rostosok, sör, stb... De ez csak töredéke az áruknak. Be kell nézni mindkettőbe.
Két sör között szívesen látott vendég a Ponty és Görögország. icon_lol.gif
Üdv.
L.

# 9004
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla1977
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#166851 Üzenet linkje2011-06-22 20:45:58 

Sziasztok!

A kupont Linda nyerte Ő volt a gyorsabb!

Ilyen az én formám, Alanya nem jött össze, de ha minden igaz Side Alba Resort befoglalva. Jövök ám még, nem tudtok lerázni, csak azért mert idén nem tudunk Sartira menni icon_smile.gif. Puszi mindenkinek

# 9005
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166854 Üzenet linkje2011-06-22 21:04:46 

Lafka. Két sör között... Pontosan igy van, sajna az égei tengerben nincs ponty. Láttad amit én fogtam? Hát vicc. Ez van vagy 15kg.
# 9006
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166857 Üzenet linkje2011-06-22 21:30:02 

Csilla!
Azért köszi és remélem sikerül valami jó nyaralást kifognotok,bárhová is menjetek!

# 9007
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166864 Üzenet linkje2011-06-22 21:52:20 

Szia Beszter. Hogy megy az idő, már csak egy számjegyü a hátralévő napok száma.
# 9008
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166865 Üzenet linkje2011-06-22 21:52:50  Válasz a #166836. hsz-ra Előzmény #166836

Tudom hogy nem kerül sokkal többe, csak a főnökeimmel elég nehéz lenne lezsírozni. Ráadásul úgy, hogy a párommal egy helyen, sőt egy irodában ülünk. icon_biggrin.gif

De kívánom hogy az augusztusi is legalább olyan jó, ha nem jobb legyen mint a mostani volt. icon_smile.gif

# 9009
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#166870 Üzenet linkje2011-06-22 22:10:59 

Odelinda. Köszi. Biztos jó lesz. Augusztusba leállás van nálunk, igy könnyen lehet tervezni.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 599 600 601 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu