Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9040
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167288 Üzenet linkje2011-06-26 18:32:57 

Sziasztok

Valaki tud abban segitteni Sartin FREE WIFI van valahol . icon_question.gif icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Skype -ni szeretnék majd haza csak arra kellene . icon_wink.gif

Választ előre is köszönöm icon_exclaim.gif

# 9041
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167290 Üzenet linkje2011-06-26 18:42:21 

Szia Kittymol!
Az időjárást és a tengervíz adatot megtudod nézni a http://www.sartikirandulas.hu/sartilive.html oldalon!Rendszeresen van frissítve!
Tudnivalókról biztos szívesen ír Neked mindenki,de ez így elég tág kérdéskör!Ha van konkrét kérdés válaszolok,ha tudok!



Legutóbb beszter szerkesztette (2011-06-26 18:45:53), összesen 1 alkalommal
# 9042
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Larik
Aktív fórumos
Aktív fórumos
168 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167291 Üzenet linkje2011-06-26 18:43:13  Válasz a #167032. hsz-ra Előzmény #167032

Szia Ibissz!

Nagyon nagyon szépen köszönöm a segítségedet. További minden jót kívánok Neked! icon_smile.gif

Üdv: Klara

# 9043
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167293 Üzenet linkje2011-06-26 18:50:52 

Sziasztok. Beszter. Nagyon fogynak a napok. Már csak 5. Hogy birod?
# 9044
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167297 Üzenet linkje2011-06-26 19:05:29 

Ottkint egyébként mennyire könnyü szállást találni magamtól?Tapasztalat bárki?
# 9045
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167299 Üzenet linkje2011-06-26 19:15:10 

Gyugyu. Júniusban rengeteg üres apartman volt. Az egyiket megkérdeztem, 30 euro volt három főre naponta. Sarti beachnél volt tengerre néző, 50 méterre a viztől.
# 9046
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167300 Üzenet linkje2011-06-26 19:20:04 

Gyakorlatilag akkor nem sokat lehet spórolni így, mintha irodán keresztül, esetleg Last Minuttal mennénk.
De lényeg hogy még azért ilyenkor is lehet találni egyénileg szállást!

# 9047
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167301 Üzenet linkje2011-06-26 19:25:05 

Kszifiasz!
Nem jól,már teljesen beparáztam!Nekem ez a csomagolósdi megy az agyamra!Más is 1 héttel elöbb kezd pakolódni?Hát 5 főre nem semmi a dolog,már azt sem tudom hol áll a fejem!
Neked mennyi???

# 9048
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167304 Üzenet linkje2011-06-26 19:28:06 

Gyugyu. Én januárba lefolaltam a szállást az irodánál. Két felnőtt egy gyerek (16 év alatti ingyen) 36450 ft a törzsutas kedvezménnyel. 30 euro napi ár egy hétre durván 56000 ft. Július augusztus szerintem még több.
# 9049
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167307 Üzenet linkje2011-06-26 19:35:02 

Beszter. Hát persze, hogy gondolok rád. Az enyémet még nem számolom.
# 9050
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyugyu1984
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167308 Üzenet linkje2011-06-26 19:39:13 

beszter írta:
Kszifiasz!
Nem jól,már teljesen beparáztam!Nekem ez a csomagolósdi megy az agyamra!Más is 1 héttel elöbb kezd pakolódni?Hát 5 főre nem semmi a dolog,már azt sem tudom hol áll a fejem!
Neked mennyi???


Beszter! Ami otthon marad, az nem is lehet olyan fontos!Ha kis dolog azt kint is meg tudod venni, a nagy dolog meg úgy sem férne bele a bőröndbe!Kár ennyire parázni rajta. Nem olyan jó úgy elmenni, hogy azon rágódsz mi maradt itthon.Persze a nyaralás miatti láz az más.Ez párosítva a pakolás miattival agyhalál!Kipurcansz mielőtt elindulsz!És akkor lemaradsz Greeceről!!!Gondold át, megéri ennyit idegeskedni?...icon_smile.gif

# 9051
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#167311 Üzenet linkje2011-06-26 19:54:44 

Gyugyu! Amint elindulnak alattam a busz kerekei,már nem érdekel mi maradt itthon!!!!Nem érdekel mi van az üzletünkben,onnantól NYARALOK!!!!De addig a Te szavaiddal élve "agyhalál"!
# 9052
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167327 Üzenet linkje2011-06-26 21:28:04 

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mennyiért lehet az automatából pénzt kivenni Görögországban?
Itt érdemes-e váltani, vagy jobban járok, ha ott veszek ki?

# 9053
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167328 Üzenet linkje2011-06-26 21:30:54 

Úgy hallottam,hogy érdemes itthon váltani.Mert váltogat a bank a pénznemek között és mindenért felszámol kezelési költséget.Meg ha mondjuk benyeli a kártyádat akkor nehéz külföldön cirkuszolni.
# 9054
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#167332 Üzenet linkje2011-06-26 21:48:43 

Köszi icon_biggrin.gif
Fizetni rendesen lehet kártyával?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 602 603 604 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu