Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9445
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OdeLinda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170522 Üzenet linkje2011-07-21 11:21:55  Válasz a #170509. hsz-ra

Sziasztok!


Csilla! Nagyon jó utat, szép időt és remek nyaralást! icon_smile.gif

Linda

# 9446
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Marianna*
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170530 Üzenet linkje2011-07-21 11:46:06  Válasz a #170502. hsz-ra Előzmény #170502

Ágika 86!

Én azt látom mindenhol,hogy 1,5km-re van. Hogy ez mennyi gyalog azt nem tudom, mondjuk mi autóval megyünk,de gyalog az nem kevés viszont vacsi után jó kis séta lehet.

# 9447
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fati
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170535 Üzenet linkje2011-07-21 12:07:43  Válasz a #170459. hsz-ra Előzmény #170459

Amint hazaértünk és lesz egy kis időm,írok is,igyekszem megjegyezni minden fontosabb dolgot és jegyzetelni icon_smile.gif Remélem minden simán megy majd és sehol nem lesz semmi gond icon_smile.gif A "velünk együtt" indulóknak jó nyaralást és meleg időt kívánok icon_smile.gif
# 9448
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyula15
Aktív fórumos
Aktív fórumos
88 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170537 Üzenet linkje2011-07-21 12:26:37  Válasz a #170509. hsz-ra Előzmény #170509

Szia Csilla!

Köszi, nektek is nagyon jó nyaralást!! A Mythost természetesen megiszom! (szerintem többet is) icon_cool.gif
Az egészségedre is iszom valami finomat! icon_cool.gif icon_biggrin.gif icon_cool.gif

# 9449
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Evko
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
11 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170551 Üzenet linkje2011-07-21 14:17:28 

Sziasztok.
Sos eladova valt Sartiba 2szemely reszere nyaralas. Buszos ut+apartman. 35500ft/ fo. Indulas 2011.08.26. 10 nap, 7 ejszaka.
Surgosen elado.
Erdeklodni : diak2009@gmail.com

# 9450
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
ZsuzsiSanyi77
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170553 Üzenet linkje2011-07-21 14:43:56 

Sziasztok!
Érdeklődnék, megy-e vki mostanában Neos Marmarasra?Mi most indulunk júl.25-én.Még sohasem voltunk Görögországban, így némi bizonytalansággal indulunk neki.Mi várható Szerbiában, Makedóniában?Jó lenne, ha vki segítene egy kicsit ezekben a kérdésekben!!!
Köszönöm!!!! icon_biggrin.gif

# 9451
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170557 Üzenet linkje2011-07-21 15:24:27 

Sziasztok. Ágika86.
A Stamatis a falu végén a legelső ház. A központba 15 perces sétával be lehet érni. Ezt már többen irták, Sartin nincsenek távolságok. Vacsi után sem vészes a séta. Sokan azért is mennek a beach-re mert jobb a viz.

# 9452
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kszifiasz
Törzstag
Törzstag
528 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170562 Üzenet linkje2011-07-21 15:45:12 

Lady4.
Szerintem itt mindenki a kalózhajót fogja ajánlani. Kevesebb fővel indul, magyarok a tulajok, és családiasabb a hangulat.

# 9453
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Henita13
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170570 Üzenet linkje2011-07-21 16:27:47 

Sziasztok!

Ha valaki esetleg nem rég jött haza Sartiról és ott foglalt szállást, megírná nekem, hogy 2 személyes stúdiót kb. mennyiért lehet foglalni?
A szálláskeresés oldalon senki nem válaszol Nekem.
Jelenleg úgy van , hogy 20-a körül megyünk. lécci-lécci-lécci írjatok valami biztatót! köszi

# 9454
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hajnah75
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170578 Üzenet linkje2011-07-21 17:58:49 

Szia aphrodite67!Viszek egy kis noteszt és igérem jegyzetelni fogok!!Ha hazajöttünk utána pedig megírom az élménybeszámolót, kisdobos becsület szavamra!icon_smile.gif Henita13! Ha hazajöttünk megírom neked, hogy mennyiért sikerült szállást találnunk , mi is helyben szeretnénk foglalni és holnap indulunk! Ahogy hallottam kb. 40-50 eur lehet naponta , de érdemes alkudni!
# 9455
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170580 Üzenet linkje2011-07-21 18:12:38 

Köszi az infót akkor KALÓZHAJÓRA fel már kevesebb mint 3hét icon_lol.gif alig várom!

Valaki esetleg az athéni túrára tudna nekem infót mondani, hogy indul e vagy hogy hol érdeklődjek!?

Köszike az infót!!

A most utazóknak jó utat és jó nyaralást (irigykedünk) icon_biggrin.gif

# 9456
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gótika
Aktív fórumos
Aktív fórumos
81 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170583 Üzenet linkje2011-07-21 18:28:40 

Szia Lady4!

Athénba nincs fakultatív, mert nagyon messze van Sartiból. A kalózhajó pedig szuper!!!!!!!!!!

# 9457
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#170620 Üzenet linkje2011-07-21 21:22:05 

Valaki kérdezte a Meteorákat is, oda viszont van fakultatív, tesómék tavaly voltak (mi régebben Paraliáról), de nem tudom megkérdezni mikor indultak, mennyi ideig tartott az út oda stb., mert nyaralnak külföldön.
# 9458
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170625 Üzenet linkje2011-07-21 21:48:12 

A Sithon travelnél hétfőn van kirándulás a Meteorakhoz, nagyon korán van indulás 5 vagy 6 órákkor és egészen estig tart. Az út hosszú mert 400 km-re van Sartitól. Felnőtteknek 38 Euró
# 9459
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#170626 Üzenet linkje2011-07-21 21:49:59 

Minden kedves holnapi indulónak nagyon jó nyaralást és kb 20 fokkal jobb időt mint az itthon 100 több napsütéssel. A szuvlaki a gyros, a frappé a mythos és társaik legyen veletek icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 629 630 631 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu