Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9565
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171340 Üzenet linkje2011-07-29 09:39:21 

Hello hello!

Mondja már meg nekem valaki, hogy ki az a Leo? és hol lehet kapcsolatba kerülni vele Sartin mert akkor azt a helyet biztos hogy elkerülöm nagy ívben icon_biggrin.gif
Jajj alig győzöm kivárni ezt a pár napot hogy mi is elinduljunk végre icon_smile.gif itthon még rendesen napozni se lehet mert napot se láttunk már egy hete icon_sad.gif

# 9566
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171351 Üzenet linkje2011-07-29 14:22:17 

Még nem biztos,hogy megyünk csak felmerült a lehetősége.Ha sikerül elkapni valami jó lastminute utat akkor szeptember elej-közepe.
# 9567
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diuskaa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171352 Üzenet linkje2011-07-29 14:28:14 

Leó a Sithon utazási iroda egyik magyar idegenvezetője kint, és egy nagy rakás szerencsétlenség sőt még talán annál is több. Többnyire az Apollonos utasokat "informálja", meg "rendezi sorsukat" a kint tartózkodás alatt, meg visz 1-2 fakultatív programot, és rontja az iroda imázsát.
# 9568
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171361 Üzenet linkje2011-07-29 17:53:25 

Szia Siki!
Nem lehet elhalasztani,mert mi jövőre sajnos nem tudunk Sartira menni és nem akarnék lemaradni az ingyen röptetős fakultatívról!!!!!!!!!! icon_wink.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

# 9569
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171362 Üzenet linkje2011-07-29 17:55:07 

Fate! Hát Ti is dupláztok? Ez nem ér ,csak én maradok itthon ?! icon_cry.gif
# 9570
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171363 Üzenet linkje2011-07-29 17:56:31 

Lady! Addig örülj,amíg nem ismered a mi Leónkat!!!!!!!Kerüld is el nagyívbe!!!
# 9571
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171373 Üzenet linkje2011-07-29 20:36:48 

szia beszter

sajnos leó utvonala a hegyről már megiródott:D
de hidd el sok társunkkal együtt senki nem akarna lemaradni:D
de tuti lesz videó róla!!
én is gondolkodok egy szeptemberi sartivisszatérésben:D
szia

# 9572
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Castro55
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171415 Üzenet linkje2011-07-30 13:08:50  internet

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy internet-hozzáférés van-e az Anesti apartmanházban? vagy ha nincs akkor Sartiban van-e valahol wifi hozzáférés esetleg ingyen?

Köszönöm a válaszokat icon_cool.gif

# 9573
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Siki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
65 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171417 Üzenet linkje2011-07-30 13:16:13 

szia castro55

Anestiben semmi nincs
most jöttem haza onnan
viszont vannak szúnyogok és bogarak
javasolhatomne innen vigyél szúnyog irtót
immunisak rá az ottani szuszik...internet sok étteremben van illetve bárban
pl kalóztanya
anesti sarti egyik legolcsobb szállása
célnak megfelelt de
sok sartis nyaralásom közül ez volt a legputribb szállás
bocs nem ilyesztegetni akartalak csak az én véleményem....
szia

# 9574
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171418 Üzenet linkje2011-07-30 13:16:18 

Sziasztok!

Castro, a Kalóztanyán lehet netezni, van gép is, wi-fi is, de fogyasztani kell. Fincsi koktélok vannak.

# 9575
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pintyőke60
Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171472 Üzenet linkje2011-07-30 22:56:37 

Szia Castro ! Sarti beach -en a Sarti Holiday apartmanban van ingyen wifi , illetve mi tavaly egy ismerősünkhöz mentünk át Sartira , akik a Nemessis apartmanban laktak , az előbb említett szállás mögött van és mi simán használtuk az ő wifi.jüket !!!
# 9576
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hajnah75
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171486 Üzenet linkje2011-07-31 12:01:10 

Sziasztok! Szerencsésen hazaértünk , jó mozgalmas nyaralásunk volt. Kicsit kipihenem az utazást és írok icon_smile.gif
# 9577
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KissLaszlo
Törzstag
Törzstag
1068 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171524 Üzenet linkje2011-07-31 19:27:06 

Sziasztok!

Ma reggel értünk haza...sajnos vég a nyaralásnak icon_sad.gif

# 9578
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171528 Üzenet linkje2011-07-31 19:50:27 

Hajnah és KissLászló sziasztok!Üdv a már itthoniak világában!
Emésszétek meg a hazatérést és várjuk a beszámolókat!!!!!!

# 9579
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
17 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171547 Üzenet linkje2011-07-31 20:57:26 

Jippi icon_smile.gif Holnap délben irány Sarti icon_smile.gif Szép estét .Sziasztok!
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 637 638 639 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu