Mondja már meg nekem valaki, hogy ki az a Leo? és hol lehet kapcsolatba kerülni vele Sartin mert akkor azt a helyet biztos hogy elkerülöm nagy ívben
Jajj alig győzöm kivárni ezt a pár napot hogy mi is elinduljunk végre itthon még rendesen napozni se lehet mert napot se láttunk már egy hete
Leó a Sithon utazási iroda egyik magyar idegenvezetője kint, és egy nagy rakás szerencsétlenség sőt még talán annál is több. Többnyire az Apollonos utasokat "informálja", meg "rendezi sorsukat" a kint tartózkodás alatt, meg visz 1-2 fakultatív programot, és rontja az iroda imázsát.
sajnos leó utvonala a hegyről már megiródott:D
de hidd el sok társunkkal együtt senki nem akarna lemaradni:D
de tuti lesz videó róla!!
én is gondolkodok egy szeptemberi sartivisszatérésben:D
szia
Arra lennék kíváncsi, hogy internet-hozzáférés van-e az Anesti apartmanházban? vagy ha nincs akkor Sartiban van-e valahol wifi hozzáférés esetleg ingyen?
Anestiben semmi nincs
most jöttem haza onnan
viszont vannak szúnyogok és bogarak
javasolhatomne innen vigyél szúnyog irtót
immunisak rá az ottani szuszik...internet sok étteremben van illetve bárban
pl kalóztanya
anesti sarti egyik legolcsobb szállása
célnak megfelelt de
sok sartis nyaralásom közül ez volt a legputribb szállás
bocs nem ilyesztegetni akartalak csak az én véleményem....
szia
Szia Castro ! Sarti beach -en a Sarti Holiday apartmanban van ingyen wifi , illetve mi tavaly egy ismerősünkhöz mentünk át Sartira , akik a Nemessis apartmanban laktak , az előbb említett szállás mögött van és mi simán használtuk az ő wifi.jüket !!!