Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9595
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171747 Üzenet linkje2011-08-02 10:42:43 

Köszi az infókat megnyugtattatok icon_biggrin.gif
Valami friss és hasznos információja van esetleg valakinek aki nemrég jött haza? Úttal, programokkal, Éttermekkel kapcsolatban? ? ? ? ? ? ? ?

# 9596
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hari Mária
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171752 Üzenet linkje2011-08-02 11:51:21 

Sziasztok ! Mi nemrég jöttünk haza, Sartiban, a Halkidiki félsziget nyaraltunk. Előszőr jártunk ott és nagyon tetszett a hely az egész családnak. A tenger meseszép, csodálatos színekben pompázik, káprázatos a naplemente és nagyon kedvesek, vendégszeretőek az ott élő emberek. Az utunk, többé-kevésbé zökkenőmentes volt. Busszal utaztunk, a társaság nagyon jó volt, sokat viccelődtünk és nevetgéltünk. Jó fej volt a busz sofőrje. Mikor megérkeztünk Sartiba, várt minket egy jóképű, napbarnitott fiatalember, akit LEO-nak hívtak, ő volt az idegenvezetőnk. Nagyon kedves, jó humorú, segítőkész, helyes srác. Többször kirándultunk is vele. Részt vettünk például egy kalandos Blue Lagoon kiránduláson, ami a gyerekeimnek nagyon tetszett. A szállásunk is rendben volt. A tengerpart homokos és tiszta. Gyermekeim imádták a helyet, na és a csokis- banános óriáspalacsintát. Szóval, szerencsére nekünk élményekben gazdag, szép nyarunk volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom Sartit! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
# 9597
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nagy Zoltán1
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171758 Üzenet linkje2011-08-02 12:29:29 

Sziasztok ! Szuper hely ez a Sarti ! Mi is voltunk Blue Lagoon kiránduláson a haverjaimmal, nagyon jól éreztük magunkat. Köszönet az élményekért a két idegenvezetőnek, Petinek és Leonak ! Jó srácok!! icon_biggrin.gif
# 9598
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
MUKICOM
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171762 Üzenet linkje2011-08-02 12:53:56  Válasz a #171745. hsz-ra Előzmény #171745

Szia!
Ara lennék kiváncsi hogy honnan tudtál leszedni ilyen "részletes" időjárás jelentést????

# 9599
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171768 Üzenet linkje2011-08-02 13:42:12  Válasz a #171762. hsz-ra Előzmény #171762

# 9600
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171769 Üzenet linkje2011-08-02 13:44:54 

Sziasztok!

Ma reggel jöttünk el Sartiról, ahol a levegő jó meleg volt, a víz 29 C volt.
Érdeklődtem Sartin apartman után 30 - 65 eu volt 3 főnek/éj.

Szia Bofefe!

Remélem szerencsésen hazaértetek.
Végülis Neos Marmarason lett szállásunk, laza 1,5 óra alatt találtunk szállást úgy , hogy nézelődtünk is közben.
A helyi G. idegenvezetővel összefutottunk, azt mondta, 50 Eu alatt nincs szállás .
Mi pont vele szemben érdekes találtunk 40 eu / nap / 3 fő, ingyen klíma , wifi szállást.,
Szóval nem kell parázni, aki akar talál szállást bőven, mi is jó párat megnéztünk, volt 50 EU- ért 2 szobás is.
Ma délben felhőszakadás volt, még az áram is elment, de most már jó az idő. Irány a BEACH!!!!!!!!!!!

Tartsátok otthon a frontot!!!!!!!!!!!

Sziasztok

# 9601
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171773 Üzenet linkje2011-08-02 14:22:09 

Sziasztok!

Én nem ismerem Leot, de érdekes, hogy most, hogy téma lett, egyből ketten is beregisztráltak ide és dicsérik nagyon...

# 9602
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dinnyebubus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
139 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171787 Üzenet linkje2011-08-02 15:55:47 

ginaaa79 írta:
Sziasztok!

Én nem ismerem Leot, de érdekes, hogy most, hogy téma lett, egyből ketten is beregisztráltak ide és dicsérik nagyon...



Akkor nem csak nekem tűnt fel. icon_smile.gif Hirtelen akadt egy-két rajongó. icon_smile.gif

# 9603
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Redjucus
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171800 Üzenet linkje2011-08-02 17:44:06 

Sziasztok búvárkodás iránt érdeklődő látogatok!
Búvárkodási lehetőséget tudunk ajánlani Sartiban kezdők és haladók részére egyaránt. Ezen program ára 45 euro! Időpont egyeztetésre, a program befizetésére vagy kérdéseitekre való válaszra érkezésetek után az utazási irodában az idegenvezetőknél van lehetőség. Addig is tengermély üdvözlettel: Miki és Jucus búvár

# 9604
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kisvacak
Aktív fórumos
Aktív fórumos
109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171807 Üzenet linkje2011-08-02 19:09:41 

Ma jöttünk át 1 hét Paralia után Sartiba. Délelőtt szakadt rendesen az eső, de annyira, hogy a kocsiból nem tudtunk kiszállni szállást keresni.
De amikor elállt az eső, fél órán belül lett szállásunk. Hamarabb is lett volna, csak van velünk egy mini yorki, és nem minden szálláshelyen preferálják a kutyát. (4 személy 2 légteres apartman klímával együtt 70 EUR/nap)
Szállás van bőven szabadon, főleg 3 személyes, bátran lehet jönni magánúton.
Délutánra helyreállt az időjárás is, most 27 fok van.

# 9605
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171808 Üzenet linkje2011-08-02 19:37:38 

Gina,Dinnyebubus!
Na jah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha valakinek az a jó humor,hogy görög est,amig a gyerek be nem ájul a piától,a kedvesség az,hogy meghívja az embereket egy discóba (ahova ő illuminált állapotban érkezik) és fél perc múlva lelép!Ja és nagyon kedves és humoros volt,hogy a meghíváskor közölte menjünk a discóba,de elötte igyunk be valahol,mert nem a mi (aznap érkezett társaság) pénztárcánknak találták ki a helyet!
Nagyon kedves volt,hogy mikor kértem intézzen valamit,mert nem jó a rezsó,nincs felmosó és egész héten nem történt semmi az ügyben!!
Akkor is nagyon kedves volt ,mikor kirakott minket az Avra elött hazainduláskor és egész délelött felénk sem nézett az Ibusz-os hölgygyel ellentétben,aki 10 percenként jött és kérdezte az utasait,minden rendben van e és folyamatosan informálta őket!
Na de hát én azt vallom ízlések és pofonok!
De én nem tartom kedves embernek az olyan embert,aki csak akkor kedves a rábízott utasokkal,amikor az befizetett már legalább 2 fakultatívra,de még jobb ha 3-ra!!!!!!!!Mikor észrevette,hogy nem vele megyünk hajózni,hanem a Kalózhajóra várunk,na onnantól volt csak igazán KEDVES!!!!!!!
Na de hogy még helyes és jóképű is!Ennyi ömlengés csak fizetett hirdetés lehet!!!!!!!!

Siki és a többiek !!Vélemény?? Röptetünk????

# 9606
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Beszter
Aktív fórumos
Aktív fórumos
327 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171809 Üzenet linkje2011-08-02 19:41:50 

Még azt elfelejtettem,hogy eddig akármerre jártunk,nem volt semmi gondunk idegenvezetővel!
Még a 8 évvel ezelötti Sarti nyaralásunkkor sem,mert akkor K. Lacihoz tartoztunk a Sithonnál és ő tényleg szupi,jó humorú,kedves ,segítőkész ember!Most is láttuk Sartin,de nem tudom ott dolgozik e még!?

# 9607
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Relax
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171815 Üzenet linkje2011-08-02 20:33:44  Válasz a #171769. hsz-ra Előzmény #171769

Sziasztok, szia Renault és Kisvacak!

Köszönöm Nektek a friss infókat a helyben történő szállásfoglalásról, megnyugtató, hogy ennyi szabad apartman van és hogy ennyire gyorsan, egyszerűen megy (pénteken indulunk:) ).
Az itthoni utazási irodákban 100-120ezer Ft között kínálnak egy 3 fős apartmant, horror. icon_eek.gif Már kétszer jártam úgy velük (különböző irodákkal), hogy ajánlottak egy apartmant 60ezer Ft-ért, majd mikor írásban lefoglaltam, telefonáltak, hogy sajnos már elvitték, de van egy másik 115 ezer Ft-ért. Vicces volt...

További jó nyaralást mindkettőtöknek!! icon_biggrin.gif

# 9608
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#171817 Üzenet linkje2011-08-02 20:37:44 

Renault, szoktam nézegetni az apartmanárakat mindenfele, de, ha kocsival akar menni az ember (mi itthonról foglaltunk tavaly Sartira, de magyar tulajtól apartmant neten) sokkal drágábban adják az irodák, tehát nem annyiba kerül, mintha levonnák belőle a busz árát...
# 9609
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#171819 Üzenet linkje2011-08-02 20:43:07  Válasz a #171815. hsz-ra Előzmény #171815

Szia Relax!!
Már du.írtam itt neked,de mire végeztem,megszakadt a kapcsolat és elszállt az írásom icon_evil.gif Szóval,emlékeztem,hogy mindjárt indultok és minden jót kívántam nektek az úttal,idővel,szállással kapcsolatban icon_lol.gif Közben már látom,hogy megnyugodtál a friss infoktól (EZEKET ÉN IS KÖSZÖNÖM,HASZNOS INFOK!!!!!!!)Szóval minden jót nektek,talán még össze is futunk Sartin (mi 9-én indulunk,addig ti "kitapossátok" az utat icon_biggrin.gif Ha lesz lehetőséged,akkor írj icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 639 640 641 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu