Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9640
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172105 Üzenet linkje2011-08-04 22:38:39 

Sziasztok!
Tegnap jöttünk haza Sartiról, repülővel voltunk, minden nagyon jó volt, kivéve egy kis apróságot. A taxis sztrájk miatt dél helyett reggel 6!-ra jött értünk a transzfer. Nem tudjuk(még), hogy ki informált rosszul valakit, vagy egyszerűen csak kényelmesebb vol nem utána érdeklődni a dolgoknak, de kiderült a reptéren, hogy nincs semmi gond, nem lesz útlezárás.... De ettől függetlenül mindem nagyon jó volt!!!!!!!
Két szállásunk volt:
-Spanos:kifogástalan, új, szép, tiszta, tengerparti, este kivilágított, a sétálók sokat fényképezik, mert nagyon szép
-Hajni apartman:Sarti beachen van, nem volt annyira szuper, mint a Spanos, de ez is tiszta és viszonylag új, ezt is ajánlom mindenkinek. Hajni, a tulaj magyar, nagyon kedves, figyelmes és fincsi frappét csinál!
Szóval a szállásainkkal meg voltunk elégedve, az időjárással is. Nem sok mindent csináltunk, egyszer voltunk motorozni, a barátunk egy kicsit összetörte magát, így teszteltük az orvosi ellátást is. A Kalózhahós kirándulásunk elmaradt, mert nagyon nagy hullámok voltak.
"Röviden" ennyi, ha valakit érdekel az utazással vagy a szállással kapcsolatban valami, szívesen válaszolok.
Ui.: mi sem akartunk haza jönni!

# 9641
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172167 Üzenet linkje2011-08-05 17:25:18 

Szia ildicskó!Mi is repülővel megyünk majd szeptemberbe és attól én is egy kicsit tartok ,hogy biztosan ott legyen a transzfer értünk,de reméljük nem lesz vele semmi gond majd még előtte írok az irodának ,hogy biztosan ne felejtsenek ott minket.Azért könnyen meg talált Titeket a transzferes?Időben indult a gép Budapestről és vissza felé is?
# 9642
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172170 Üzenet linkje2011-08-05 18:10:47 

A ma elindultaknak nagyon jó időt,jó utat,kellemes időtöltést.Sajna Nekem már lejárt.
# 9643
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
OkidliSomrok
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172171 Üzenet linkje2011-08-05 18:29:51 

Sziasztok!
Sartin a Holliday apartmanban fogunk lakni, szeretném tudni a felszereltségét! Szeptember utolsó hetében megyünk, milyen időjárásra számíthatunk! Kösz

# 9644
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ildicskó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172183 Üzenet linkje2011-08-05 20:24:58 

Szia norcsibaba! Egy táblával várt minket a sofőr, ahogy kijöttünk a csomagokkal azonnal megtaláltuk. A gépünk odafele késett kb 15-20 pecet, hazafele pontosan indult. Nekünk csak visszafele volt gond a transzferrel, de már intézzük az ügyet, nem akarjuk annyiba hagyni. Mi kértünk egy telefonszámot arra az esetre, ha nem találjuk vagy nincs transzfer, de nem kellett használni a telefonos segítséget. Arra figyeljetek, ha sztrájk miatt hamarabb akarnak kivinni a reptérre nézzetek utána, mert nekünk is ezt mondták és nem így volt. 6 órával többet dekkoltunk a reptéren, mint kellett volna. Ha van még kérdésed írj, akár privibe is.
# 9645
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fate08
Aktív fórumos
Aktív fórumos
414 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172285 Üzenet linkje2011-08-06 19:14:45 

A viharról nincs senkinek valami beszámolója?
# 9646
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pkata2
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172287 Üzenet linkje2011-08-06 19:19:57  Válasz a #171980. hsz-ra Előzmény #171980

Csak a plasztik kártyával lehet. Ma mondták az utazási irodában.

Üdv: Pkata

# 9647
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aphrodite67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
92 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172311 Üzenet linkje2011-08-06 21:58:57  Válasz a #172090. hsz-ra Előzmény #172090

Kedves hajnah!!!!!!!!!!
Köszönöm az infokat,a beszámolódat icon_smile.gif háááááát kicsit beparáztam a szállás miatt (amiket írtál)de előtted írt Fati és ő meg teljesen jót írt,nagyon szupi szállást találtak meg írtak már többen is,hogy hol vannak szállások,milyen gyorsan találtak és milyen jót,stb....meglátjuk...félredobom azért az aggályaimat icon_smile.gif és írtad te is,hogy a szállástól eltekintve milyen jó volt...majd mi kihagyjuk ennek a szállásnak a környékét icon_cool.gif
Köszönöm neked még egyszer és további jó emlékezést kívánok icon_smile.gif

# 9648
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172317 Üzenet linkje2011-08-06 22:46:13 

Fate!

Hol volt vihar?

# 9649
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pirosss
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172330 Üzenet linkje2011-08-07 09:24:18 

Sartin volt vihar. A faluban is, meg a Narancsparton is.
# 9650
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pirosss
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172333 Üzenet linkje2011-08-07 09:34:53  Válasz a #172330. hsz-ra Előzmény #172330

Hajnali 3 óra magasságában tört ki, olyan órácskányit dörgött-villámlott, de nagyon. Tegnap nem nagyon volt szép a víz. Mindenfélét belemosott a hegyekből (meg a faluból) lezúduló eső. A Narancsparton kifejezetten zavaros volt a víz még délután is. A faluban meg nagyok voltak a hullámok, főleg délelőtt. Itt is jó szemetes... Ettől függetlenül: Sarti forever icon_biggrin.gif
# 9651
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pepito
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172345 Üzenet linkje2011-08-07 10:25:41  Válasz a #172285. hsz-ra Előzmény #172285

Szia! Mi ma reggel érkeztünk haza.Ha a péntek esti esőre gondolsz akkor az kemény volt.Azt hittem leviszi az apartmant a hegy tetejéről,ráadásul ajtó ablak nyitva, volt kapkodás.De reggelre csak a szemetes utcák emlékeztettek a viharra,mert délutáni fürödtünk iszonyat meleg ,és akkora hullámok amiket még sosem láttunk.
# 9652
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pirosss
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172378 Üzenet linkje2011-08-07 17:22:40 

Most meg földrengés volt Görögországban. Mi nem éreztük, de a TV-ben nyomják...: http://www.ittvoltam.hu/foldre.....708376d803
# 9653
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#172381 Üzenet linkje2011-08-07 17:40:51  Válasz a #172330. hsz-ra Előzmény #172330

pirosss!

Én eddig csak egyszer értem meg vihart Göröghonban még 2001-ben Stavrosban. Pont a parton volt az apartmanunk és azt hittem elvisz minket a víz. Félelmetes volt ahogy a villám csapkodott bele a tengerbe. Reggelre a part tele volt a tenger által kihozott szeméttel és állatkákkal. Egy darabig még be volt borulva és azt hittem ez így is marad, de egy idő után, mint a rajzfilmekben egy pillanat alatt eltűntek a felhők és megint ezer fok lett icon_smile.gif

# 9654
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lady4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
28 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#172391 Üzenet linkje2011-08-07 18:29:54 

Holnap Indulááááááááááááááááássss Sarti Beach Sarti Holiday aoartman icon_smile.gif
Remélem se vihar se rossz idő hanem forró homok, kellemes tenger és sok hideg ouzó icon_biggrin.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 642 643 644 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu