Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 9700
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renault
Aktív fórumos
Aktív fórumos
426 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173151 Üzenet linkje2011-08-14 19:24:59  Válasz a #173133. hsz-ra

Szia

Nincs mikró , nem is bérelhető beépitett kerámialapos fözőlap van icon_exclaim.gif

# 9701
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Svajci
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173161 Üzenet linkje2011-08-14 20:48:10  Válasz a #173151. hsz-ra Előzmény #173151

Köszi!

Attila

# 9702
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztin024
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173182 Üzenet linkje2011-08-15 08:45:42 

Szép napot mindenkinek na már csak 18 nap van hátra és irány sarti icon_smile.gif
# 9703
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leenee
Aktív fórumos
Aktív fórumos
242 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173184 Üzenet linkje2011-08-15 09:54:03  Válasz a #172967. hsz-ra Előzmény #172967

szia Kanoc,
jól látom, hogy mi egy turnusban megyünk Sartira? Ti kivel utaztok? vagy egyénileg mentek?
(mi az IBUSZ-szal)

végre valaki egy turnusban icon_smile.gif

# 9704
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Camelbird
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
37 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173187 Üzenet linkje2011-08-15 10:28:14  Kérdésem lenne...

Sziasztok,
hátha tudtok választ adni. icon_smile.gif Sarti-n, szeptemberben van -e valamilyen disco/zenés szórakozóhely? A nagy lányom kíváncsi rá, szívesen kipróbálná a görög bulit.

Köszönöm előre is a válaszokat. icon_smile.gif

# 9705
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ginaaa79
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173198 Üzenet linkje2011-08-15 12:50:59 

Szia Camelbird!
Biztos nyitva vannak még akkor is a szórakozóhelyek, hisz tart a szezon. Van több hely is, belépőt nem kell fizetni (ahol mi voltunk legalábbis 3 helyen).

# 9706
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kata70
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
44 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173206 Üzenet linkje2011-08-15 15:28:19 

Sziasztok,
Egy kis segítséget kérnék, látom gyakorlott utazók vagytok. Szeretnénk menni Görögországba szeptember elején, lehetőleg Sartira, de a cél szinte mindegy. Nincs valami ötletetek, hogy hol lehetne jó áru, akciós utat foglalni?Olcsóbb, elsősorban buszus út érdekelne, szept.1-6 közötti indulással, 1 hét, Sartira.
Köszönjük a segítséget!

# 9707
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Norcsibaba
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173207 Üzenet linkje2011-08-15 15:29:45 

Sziasztok!Hát már Nekünk sincsen olyan sok nap hátra és irány Sarti.Remélhetőleg szép napos időnk lesz.
# 9708
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Imgi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
219 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173209 Üzenet linkje2011-08-15 16:01:44  Válasz a #173207. hsz-ra Előzmény #173207

Nézd meg az AccuWeather.co.-Gr oldalon.Két hetes előrejelzés van
# 9709
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lafka80
Aktív fórumos
Aktív fórumos
134 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173210 Üzenet linkje2011-08-15 16:06:57  Válasz a #173206. hsz-ra Előzmény #173206

Szia!

Nézz szét valamelyik utazási iroda honlapján, ha buszos utat akarsz. Én a helyedben autóval mennék. Hihetetlen mennyivel kényelmesebb, gyorsabb, olcsóbb, ráadásul nem leszel helyhez kötött. Miért adnád oda a pluszt az irodának? 1ébknt, ha csak úgy kipottyansz, akkor is találsz fél órán belül szállást, és még válogathatsz és alkudhatsz is, főleg szeptemberben. Üzemanyag, utasbiztosítás, assistance, casco, autópályák, (2 szobás) apartman, "ALLEZUZAMMEN" 150E/4 fő. Az baráti nem? icon_biggrin.gif
sartisarti.com-on részletesen le van írva, hogy-hol-mikor-meddig-merre tekerd a kormányt. icon_cool.gif

Én azt mondom: HAJRÁ!

# 9710
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kanoc73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173221 Üzenet linkje2011-08-15 17:47:36 

Szia leenee !
Mi is örülünk , hogy végre van valaki akivel egy időben leszünk lent Sartin a forumozók közül !
Gábor(én), Sziszi és a kisfiunk Barnus ( 6 éves ) megyünk egyénileg autóval. (Renault Megane Limusin fekete ) Úgy tervezzük, hogy 19.-én este 7-8 körül indulnánk.
Nincs szállásunk, majd ott keresünk valami jót ! Ti hol lesztek elszállásolva? Milyen apartmanba? Hányan jöttök és ha meg szabad kérdezni milyen korosztály? Egyébként a bulis sógoromék is jönnek velünk együtt egy másik autóval. BMW ! Sógi barátnő meg 3 gyerkőc ( 14, 9, 7 évesek ).
Mi már allig várjuk az indulást ! Ti honnan jöttök? icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif

# 9711
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Terw
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173237 Üzenet linkje2011-08-15 21:14:37 

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék,hogy a nyaralásunk alatt szeretnénk elmenni Neos Marmaros-ba,szerintetek melyik közlekedési eszköz a megfelelőbb a robogó vagy a busz?
Válaszotokat előre is köszönöm.

# 9712
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kanoc73
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173238 Üzenet linkje2011-08-15 21:26:16 

Szia norcsibaba !
Ti mikor indultok?

# 9713
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fmeskal
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#173240 Üzenet linkje2011-08-15 21:34:29  Válasz a #173237. hsz-ra Előzmény #173237

Terw, én inkább a robogót javasolnám.
Többek között azért is, mert egyrészt nem vagytok időhöz kötve, másrészt ha kedvetek van mást is megnézni Marmarason kívül útközben, könnyebben megtehetitek.

# 9714
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Relax
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#173241 Üzenet linkje2011-08-15 22:03:21 

Sziasztok!
Szombat éjjel értünk haza Sartiról. Azelőtt héten pénteken indultunk du. 6-kor és nagyon rossz időt futottunk, mivel már Gyálnál kifogtunk egy több mint egy órás araszolást. A határokon viszonylag gyorsan át lehetett jutni (kb. fél óra alatt), viszont a macedón-görög határnál elég hosszú kocsisor jött össze. A következő nagy dugó szombaton délelőtt Nikitinél és egy másik városnál volt (már nem emlékszem, hogy hol, alig láttunk az álmosságtól). Mindkét helyen egy-egy órás araszolással lehetett átjutni a városokon, rendőrök irányították a forgalmat. Nem volt semmilyen baleset, pusztán a helyiek is mentek hétvégére a tengerre pihenni és az egysávos úton felgyűlt a kocsisor. Sithonia félszigeten már lehetett haladni. Így 2 körül értünk Sartira.

A helyben történő szállásfoglalás nekünk nem volt olyan egyszerű, mint ahogy az előttem szólók írták, hogy fél órán belül még válogatni tudtak, mi azt tapasztaltuk, mint Hajnah75. Két 3 fős család voltunk, kétfelé indultunk, de mindenhol teltház volt, vagy esetleg másnaptól vasárnaptól lett volna szabad szállás. Nem ragaszkodtunk egy házban lévő apartmanhoz, csak viszonylag egymáshoz közelihez. Egy-két helyen lett volna egy-egy szabad apartman, 60-70 euro/3 fő. Na, azt nagyon sokalltuk. Volt ahol már a ház közeledése felé minden kérdés nélkül messziről intettek, hogy nincs szabad szállásuk, mások azt mondták, hogy aznap mi a 7. család voltunk, akik érdeklődtek náluk. Legalább 20-25 helyen érdeklődtünk. Végül egy étteremben dolgozó magyar lány a főnökét kérdezte meg, aki felhívott egy bácsit (aki nem hirdet sem neten, sem irodán keresztül), nála volt két szabad apartman. Így szerencsénk volt, 40 euro/éjért sikerült szállást foglalnunk az óváros legmagasabban fekvő házában, full kilátással a tengerre és a falura. De ez több mint két órába telt, ami a nagy hőségben, nulla alvás után nem volt kellemes.
Mindenkitől azt hallottuk és tapasztaltuk is, hogy idén nagyon ellepték a szerbek Sartit, akik nagyon sok szállást előre lefoglaltak.

Mindezektől eltekintve nem bántuk meg, hogy szállás nélkül indultunk neki, csak azt gondoltam, hogy egyszerűbb lesz.

Egy éjszakai nagy vihart mi is átéltünk, 5 órán keresztül ömlött az eső, dörgött-villámlott. Másnap 35 fok. icon_smile.gif

Egyébként jól sikerült a nyaralás, nagyon jól éreztük magunkat. icon_smile.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 646 647 648 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu